IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧАРЪТ на НЕЩАТА от ЖИВОТА..., или: "Защо царят трябва да бъде гол...винаги!" :)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982

    Трабваше да я излъжеш че си продуцент в Бояна Филмс. И досега да си забравил. Запомни, жените обичат да ги лъжат, но с финес.Иначе си слаба ракия в техните очи.
    Туй добре ама Евго се вози нейното скъпо Ауди а не тя у неговото.
    А требваше да е обратното Евго да се похвали как возил една кака у Аудито завел я на клуб почерпил , после спрели в една тъмна уличка и тя е навела глава в скута му А каката да качи снимки от клуба у фейса и да се похвали че е забила супер пич с готина кола.

    Ей да не ме изтриете пак.

    Разбира се има и поевтини варианти с тротинетка ама че обясним по нататък

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982
      Запомни, жените обичат да ги лъжат, но с финес.
      Да но за това се иска енергия. На времето и аз ги лъжех, сега не ми се занимава.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Мил спомен си ми от темата за Поколението на 30 +
        Наздраве!
        Да, спомени.

        Според мен това ще е ценността на живота, ако е речено да умрем спокойно и преценим тогава, накрая, ценността му.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

          Благодарим много.
          Имаш съчувствие към старото.
          Мил спомен си ми от темата за Поколението на 30 +
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Уффф, начи!!!
            Благодарим много.
            Имаш съчувствие към старото.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

              Върни я, моля, обратно.
              Мониторът ми е вече завъртян и ме мързи да го връщам.
              Уффф, начи!!!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Върни я, моля, обратно.
                Мониторът ми е вече завъртян и ме мързи да го връщам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq
                  [ATTACH=CONFIG]n3485389[/ATTACH]

                  Пробвах и се нааках Отне ми час и половина да си изчистя паметта , за да се случи и вече нямах нерви , а не се и сетих да я въртя . Ма пък се вижда . Уж
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq
                    [ATTACH=CONFIG]n3485389[/ATTACH]

                    Пробвах и се нааках Отне ми час и половина да си изчистя паметта , за да се случи и вече нямах нерви , а не се и сетих да я въртя . Ма пък се вижда . Уж
                    Караш ме да си въртя монитора.

                    Коя е тази гълъбица?

                    Коментар


                    • През изминалият уикенд и аз "гласувах" за красивата природа на Гърция.

                      Не ме разбирайте погрешно: уникална е и природата на България!

                      Метеорът и скалите наоколо, с накацали манастири показват едно: човешките възможности са неограничени, човекът - стига да иска - е невъобразимо работоспособен!

                      Паралия Катерини е едно хубаво местенце край брега на морето. Сезонът стартира, но все още не е в разгара си, т.е. "Има собе"! Нощното къпане в момента е супер! През деня слънцето не е така силно, за да нажежи пясъка, както след месец.

                      Солун, за много хора е знаково място. Църквата "Свети Димитър" /Солунският чудотворец/ - събира посетителите, които желаят да се поклонят пред светеца, закрилник на християните и града... Паметникът на Аристотел, в близост до морето - е с излъскани палци на краката в сандалите от докосвания...

                      Има една - може би не чак толкова голяма атракция: езерото-резерват в планината Керкини /по нашему - Беласица/. Някои казват на езерото Керкини, други - Бутковски гьол... ... , с чапли, пеликани и - буквално компактно ято от хиляди корморани!

                      Корморанът е живата смърт за всяка риба! Ако реши да се гмурне - за по-малко от минута изплува с риба в човката и почва да я поглъща... Как му върви рибата, без бира - не зная... ))














                      http://kachi-snimka.info/vij.php?id=klz1559209123h.jpg

                      Тъй като очевидно има ограничение в броя на снимките, които могат да се качат тук, пускам препратки - горе - към кормораните, а долу - към Изворите на Афродита... Намират се около Лариса, в дефилето Темпи, на река Пеней, на път за Метеора... Легендата гласи, че Афродита, след поредния запой с боговете на Олимп - слизала до тия извори, които са ЛЕЧЕБНИ, изкъпвала се и възвръщала своята... целомъдреност /т.е. - девственост/... Местенцето е красиво и прохладно. Можете да си налеете вода от извора, ако поизчакате няколко човека преди вас, или дори монахини, палейки свещ на входа и движейки се няколко метра с "патешки" ход до снижаващите се стени на тунела към извора... Опитайте, но ако вярвате - водата наистина ще свърши своята лечебна роля.

                      На път край Олимп, при ясно време - ще видите и Трона на Зевс..., па и някой от боговете може да ви се мерне... Та, това са Изворите на Афродита:



                      Коментар


                      • Моля за извинение, безимен, ако съм те наранил. Не е нарочно, просто си мислех, че може и по-твърдо да се шегувам с вас.

                        Съжалявам много, ако съм ви наранил с простотията си - децата трябва бъдат пазени.
                        ​​​​

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                          Аз НЕ желая да съм такъв, ако успееш да схванеш смисълът на казаното от мен.


                          Здраве на всички участници в темите!
                          Не успях да схвана, но няма проблем, това е само съобщение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

                            Формализираш живия език!

                            Ето какво ти каза кака ти Леля: когато понякога ти обърна внимание, тогава често имам желанието да те набия.

                            Но по-важният въпрос тук е този: с шамари или с ритници с острите връхчета на дамските обувки?


                            "Формализирам" езика, или - не, но предполагам, че отсреща НЕ стои мъжът, който си ти.

                            Вероятно стилът ти те прави достатъчно "успешен".

                            Аз НЕ желая да съм такъв, ако успееш да схванеш смисълът на казаното от мен.


                            Здраве на всички участници в темите!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq
                              Безимен, губиш умения! Преди, ти превеждаше думите ми в ефир. Вече имаш заместник
                              Обърнах се по езикова тема към безимен и ме интересува неговото мнение.

                              Далеч съм от мисълта, че мога да превеждам. Най-малкото възниква въпросът: от какъв и на какъв език? От женски на мъжки? От глупав на умен или vice versa?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                                Така и не разбрах някои неща в изречението "Понякога, често ми иде да те набия!"

                                1. Откъде произлиза действието "ИДЕ МИ"? Ако е от "идва ми" - това е малко двусмислено. Може би по-точно би било: "ще ми се да те...", а още по-точно - неопределеното: "шеШЕ ми се да те..."...

                                2. Според мен наречията "понякога" и "често" са взаимно изключващи се:

                                - синоними на наречието "понякога" - са: не винаги, рядко, сегиз-тогиз...

                                - синоними на наречието "често" - нямат нищо общо с изброените, напр.: редовно, постоянно, многократно, непрекъснато...

                                В тая връзка - не разбирам смисъла на двете наречия в началото на изречението: "Понякога, често ми иде да те набия!"


                                .................................................. .........................


                                Все едно човек да каже: "Сегиз-тогиз, но редовно /!/ ми идва /иде ми/ да те набия!" Не виждам смисъл от това - да се хвалиш, че сегиз-тогиз, ама съвсем редовно пък, за сметка на това - ти идвало там - нещото ... /да ме набиеш/...


                                .................................................. .............................
                                Формализираш живия език!

                                Ето какво ти каза кака ти Леля: когато понякога ти обърна внимание, тогава често имам желанието да те набия.

                                Но по-важният въпрос тук е този: с шамари или с ритници с острите връхчета на дамските обувки?
                                Last edited by eta orel; 13.05.2019, 17:40.

                                Коментар

                                Working...
                                X