IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кукловодите на света! Кои са и защо им позволяваме да определят живота ни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    Манипулаторче, що само въпроси задаваш, а все не отговаряш???


    Брежнев или Путин, а?
    А, иска ли питане, щом са рашки, Серьожата ша ги цалува биля !!! И двамата !!!

    Верния съюз за Серьожата Форексов Мастеров е "и" (не "или")
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • "нова русия"?!?!??! хахахаххаха. "Преоблякъл се Илия, огледал се - пак в тия"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Хасане, къде се пишеш и ти сред българите?...
        Ако има референдум за или против паметник на Сюлейман паша на Шипка, ти как ще гласуваш?
        1. Серьожа, по коментарите си личи кой е българин и кой руско мекере !!!
        2. Ще гласувам против !!!
        3. А ти ???
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Манипулаторче, що само въпроси задаваш, а все не отговаряш???

          Връщане назад няма, затова кажете "Форекс Манипулатора и компания" - КАКВО предлагате - да дойде днешния Путин и да въдвори руския си модел или днешната вихрушка (комуногерберска) да върне, което ви е харесвало...?

          Сега, като попрочетох малко по-назад, всъщност, Форекса не иска Путин ...
          При Путин не е чужд основния недостатък на капитализма - свръх производството, за което е писал доста ФМ!
          Форката иска епохата на Брежнев...каквото и да си говори (хахааа, поне бензина ни беше евтин тогава)
          Брежнев или Путин, а?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

            Нека не намесваме истинската вяра( и надежда) на хората с политическите борби!
            Тъй де! Нали точно в това съгрешиха пънкарките. Намесиха символа на нова Русия, катедралния храм в долнопробна политическа пропаганда.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              Именно, защото е сериозна Институция(самата дума е леко заредена с конфликт) НЕ трябва да става и бъде подлога на Властта - светската.

              Нека не намесваме истинската вяра( и надежда) на хората с политическите борби!
              (за изгарянето на католическия кръст О'Конър беше наказана с анатемосване, не със затвор)


              ... ама ти изобщо - четеш ли ми постовете, като ги цитираш?

              Даваш ли си ИЗОБЩО сметка, че мисленето ни е различно от тяхното?

              Какви политически борби са те патили в моите постове???

              п.п. Вече съм убеден, че онзи мъж е бил БЕЗКРАЙНО прав и го заявявам като доказано твърдение: "Женската интуиция е резултат от милиони години немислене!"... , а също - "ПРЕИНАЧАВАНЕ и игнориране смисълът на думите, казани от мъжете" ... /последното - в добавка от мен, валидно за определени дами.../...
              "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

              Коментар


              • Каква примка се разхлабва бе гигов?!? Просто Сталин разбира, че е много удобно да ползва "независимата" църква за своите цели и манипулации, при вярата, която хората тогава (все още) имат в нея и за "свещеници" са назначени служители от ГРУ и КГБ. Позната история, копирана 100% и от българо-руските подлоги от Позитано. Доказателство - досиетата на почти 100% от т.н. "висш клир". Мерзавци пуу.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  тотев, сигурно едва са се откъснали от някакъв сълзлив сапунен сериал по телевизията и са надникнали да видят какъв е тоя шум по улицата?
                  манипулаторе бях там разбираш ли?! Не са ме били полицаите, но наистина беше грандиозно... и студено ти не знам къде си бил сигурно под полата на мама...

                  много ме е яд защото майка ми която 97ма проклинаше Виденов, сега разправя че Костов и откраднал пенсията... но тя е на 80 и и е простено.
                  Last edited by toto; 03.08.2012, 14:24.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
                    ... Съни, не сравнявай нашите църковни порядки - с техните: не прочете ли какво е тяхното отношение към църквата?
                    И аз това исках да и кажа на Съни. Несравнимо е нашето отношение към църквата и отношението на руснаците. Всъщност съм ходил в СССР през 80г и пак се забелязваше, че властта не е (вече) низвергнала църквата. Взъщност след първите двайсетина години на комунизма примката около църквата се разхлабва. И то по времето още на Сталин. Бая нагорно му иде войната стещу Германия и тогава Сталин си дава сметка, че църквата е по-добре да е съюзник.

                    А простъпката на момичетата от "Pussy бунт" е изключително укорима в морално отношение. Те оскверняват главния катедрален храм на Русия. Който веднъж вече е осквернен и разрушен от комунистите през трийсетте години и е възстановен деветдесетте. Това не ти е някаква селска църква... Ако същите "героини" направят това нещо дори в селска джамия в Чечня, то главите им отдавна да са отделени от тялото. Ами иди на площада и се дери колкото искаш срещу Путин...
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      1. Българите сме най интелигентния народ
                      Хасане, къде се пишеш и ти сред българите?...
                      Ако има референдум за или против паметник на Сюлейман паша на Шипка, ти как ще гласуваш?
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        хората направиха пари от Меком
                        Ти твоите боклуци успя ли да ги шитнеш, Кире? Или още ги стискаш?
                        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                          Дори и да го има както го описваш - защо си мислиш че ще просъществува в 'у нас'.. За толкова история не стана ли ясно, че нашенеца е тарикат и където може да има корупцийка или някой друг да работи вместо него - там му е мястото..манталитета е такъв...Дори и да го има това, което описваш - то се е задържало и развило там защото хората са го искали..'У нас' хората искат да имат безплатно парно в панелата, безплатна телевизия и интернет пък ако ще навънка терор и диктатура да има..
                          1. Българите сме най интелигентния народ
                          2. Доказват го олимпиадите по математика и първенствата по шахмат
                          3. Следователно каквото могат другите го можем и ние
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • http://www.decommunization.org/Artic...eApplebaum.htm
                            За Форексов. Сташи сержант Форексов докато защитаваш бастиона на комунизма хората направиха пари от Меком в пъти повече от нещастните ти лихви

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от toto Разгледай мнение
                              Никога няма да забравя просълзените баби с кърпичи по прозорците
                              тотев, сигурно едва са се откъснали от някакъв сълзлив сапунен сериал по телевизията и са надникнали да видят какъв е тоя шум по улицата?
                              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
                                ...
                                Църквата там е сериозна институция, с отношение към нея, което, ние - ТУК- нямаме към никоя своя институция!
                                Именно, защото е сериозна Институция(самата дума е леко заредена с конфликт) НЕ трябва да става и бъде подлога на Властта - светската.

                                Нека не намесваме истинската вяра( и надежда) на хората с политическите борби!

                                (за изгарянето на католическия кръст О'Конър беше наказана с анатемосване, не със затвор)

                                Коментар

                                Working...
                                X