IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кукловодите на света! Кои са и защо им позволяваме да определят живота ни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от toto Разгледай мнение
    Никога няма да забравя просълзените баби с кърпичи по прозорците и пълните улици до където ти стига погледа!
    тотов, между пълните улици и площади с развети сини знамена и правителството на Виденов имаше 4-5 години разлика във времето! Пак си проспал няколко години в алкохолен транс.
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Знаеш ли значението на думата утопично ???

      Абсолютно всяко от изброените неща го има в една или друга държава.
      Нещо, което съществува на практика може ли да бъде утопично ???
      Дори и да го има както го описваш - защо си мислиш че ще просъществува в 'у нас'.. За толкова история не стана ли ясно, че нашенеца е тарикат и където може да има корупцийка или някой друг да работи вместо него - там му е мястото..манталитета е такъв...Дори и да го има това, което описваш - то се е задържало и развило там защото хората са го искали..'У нас' хората искат да имат безплатно парно в панелата, безплатна телевизия и интернет пък ако ще навънка терор и диктатура да има..
      I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        За БАНДИТА от СИК ли говориш, или за КОМУНИСТА отказал да си хвърли партийния билет при деполитизацията. Или може би за МУШМОРОКА дето умря от страх да не го бие баба Бриджит Бардо, дето мирише на пръст и е грозна като смъртта ли ???
        3 в 1

        Коментар


        • Комунетата ги гони шизофрения в най-чист вид . Може ли "глава" на рашката църква да е "другар" с пагони, служил и служещ на партията-секта, която забраняваше на хората да ходят в същата тази църква?!?!?!
          Но това им е обичайното състояние де. Те никога не отговарят и на въпроса - Защо не емигрират в раша или с.корея, а все към U.K. или USA ги влече тях и децата им ).

          Че кой го възпита този атеизъм бе зарко? Нали същите тези безродници (някои от тях и в раса) от БКП/БСП.
          Last edited by 4ervenasgan; 03.08.2012, 14:02.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
            Манипулаторче, само отявлени комунисти могат да сравняват Храма с частната собственост!

            по-добре, замълчи, че ще откажеш християните да стъпват в подобни храмове, подчинени на властта

            ... Съни, не сравнявай нашите църковни порядки - с техните: не прочете ли какво е тяхното отношение към църквата? Върни се назад в постовете, за да разбереш, че няма място за сравнение: наложеното отношение към църквата у нас - продукт на дългогодишно възпитаван атеизъм и онова отношение, което кара младите там да имат свое мислене... Няма база за сравнение! Стоял съм на 200 метра от входа на църква и съм се чудил - е ли такова отношение възможно? Как млади момичета, които сам-самички влизат в църквата, още преди нея изваждат забрадките си и неколкократно издърпват поличките си от всички страни, за да ги "удължат" до под коляното... Едва тогава се прекръстват отвън и влизат...

            Повторих това, защото ти цепиш през просото - с нашето "съзнание" за лесното решаване на техните "проблеми"...

            Църквата там е сериозна институция, с отношение към нея, което, ние - ТУК- нямаме към никоя своя институция!
            Last edited by zarco; 03.08.2012, 14:00.
            "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              да допълня за неразбралите, момичетата не са били просто изгонени...а затворени и сега съдени, евентуално, заплашени с 7 години затвор, заради страшната заплаха, която са направили с песен за секунди, насочена към Путин, не към Църквата

              Почвам да си мисля, че верно сме демократична страна, иначе половината форумци вече да са в затвора, заради обидите към нашия вожд
              За БАНДИТА от СИК ли говориш, или за КОМУНИСТА отказал да си хвърли партийния билет при деполитизацията. Или може би за МУШМОРОКА дето умря от страх да не го бие баба Бриджит Бардо, дето мирише на пръст и е грозна като смъртта ли ???
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                Какъв бунт е имало по Виденово време, че нещо съм го пропуснал? Доколкото зная имаше една групичка студенти които слагаха някакви кашони на 2-3 кръстовища в София по инструкции от една начинаеща радиостанция. На радиостанцията след това и бе платено с нацинален лиценз. А групичката след това бяха възнаградени с безплатна екскурзия в САЩ... Някои от тях предвидливо се възполваха и емигрираха там. Но някои се върнаха тука щото ги излъгаха че стават за лидери и сега съжаляват...
                Мастъре, много се изложи човек! Никога няма да забравя просълзените баби с кърпичи по прозорците и пълните улици до където ти стига погледа!

                дори не съм броил колко пъти сме ходили пеша до кварталите - всчките хиляди (щото нямаше транспорт дори!)

                Това твоето си е демогогия и манипулация в чист вид!

                Те сега всички баби разправят че Костов им взел пенсиите и са забравили за тенджерите пред парламента и че пенсията беше за 5 хляба и 10 кисели млека...

                транспорта до работа струваше повече от самата заплата по Виденово време.
                ЗАБРАВИ ЛИ?
                Last edited by toto; 03.08.2012, 13:57.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  Какъв бунт е имало по Виденово време, че нещо съм го пропуснал? Доколкото зная имаше една групичка студенти които слагаха някакви кашони на 2-3 кръстовища в София по инструкции от една начинаеща радиостанция. На радиостанцията след това и бе платено с нацинален лиценз и няколко тлъсти договора за реклама. А групичката след това бяха възнаградени с безплатна екскурзия в САЩ... Някои от тях предвидливо се възполваха и емигрираха там. Но някои се върнаха тука щото ги излъгаха че стават за лидери и сега съжаляват...
                  A собственика се оказа съвсем случайно доносник на ДС

                  Коментар


                  • да допълня за неразбралите, момичетата не са били просто изгонени...а затворени и сега съдени, евентуално, заплашени с 7 години затвор, заради страшната заплаха, която са направили с песен за секунди, насочена към Путин, не към Църквата

                    Почвам да си мисля, че верно сме демократична страна, иначе половината форумци вече да са в затвора, заради обидите към нашия вожд

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      Манипулаторче, само отявлени комунисти могат да сравняват Храма с частната собственост!
                      Храмът, безмозъчно Съни, е частна собственост. Той е собственост на Руската Православна Църква. Но дори и да бе обществена сграда, когато влезеш в такава трябва да спазваш общоприети плавила за поведение! Не виждам защо на пънкарите трябва да се позволяват неща които не се позволяват на обикновения гражданин?! Отдавам го на един вид "те са просто пънкари и не са много на себе си... да бъдем по-снизходителни!"
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        Какъв бунт е имало по Виденово време, че нещо съм го пропуснал? Доколкото зная имаше една групичка студенти които слагаха някакви кашони на 2-3 кръстовища в София по инструкции от една начинаеща радиостанция. На радиостанцията след това и бе платено с нацинален лиценз и няколко тлъсти договора за реклама. А групичката след това бяха възнаградени с безплатна екскурзия в САЩ... Някои от тях предвидливо се възполваха и емигрираха там. Но някои се върнаха тука щото ги излъгаха че стават за лидери и сега съжаляват...
                        Като не е имало бунт Костов що забрави, че е от опозицията и напълни гащите ???
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                          Каква църква бе, с "патриарх"-полковник от КГБ, не ме разсмивайте .
                          Разходи се малко из руски църкви и ще разбереш "Каква църква...?" Там не са зомбирани като американските седесарски агенти.
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Forex Master

                            Майстор си , той Путин не знае какво иска но ти знаеш ! Кефиш ме в заблудата си. Поне си ентусиазиран независимо, че не си наясно в какво.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              Трябва ли, ако аз искам ти да ме чуеш, без да си ме поканила да нахълтам в къщата ти и да започна да крещя, безмозъчно Съни?!
                              Манипулаторче, само отявлени комунисти могат да сравняват Храма с частната собственост!

                              по-добре, замълчи, че ще откажеш християните да стъпват в подобни храмове, подчинени на властта

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                                така е, другите деца, които благославят Путин са на пиедестал

                                Когато Църквата благославя новия режим, трябва да е готова да чуе и противниците му!

                                съни, стига си правила еквилибристики на тема "логика", защото - за да чуеш някого, не е необходимо това да е непременно с ексцесии и застрашаване живота и сигурността на околните...

                                Приеми, че са ги чули, но не са схванали добре смисълът на "казаното" от младите дами... Какво сега искаМЕ - да изнасяме "революция" и към Путин, ли? Ами - ако те е обВзел интернационализЪма - иди да се бориш за правата им там - като шеф-пънкарЧЕ..., може да ни убедиш и нас някой ден да ти станем последователи...
                                "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                                Коментар

                                Working...
                                X