IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кукловодите на света! Кои са и защо им позволяваме да определят живота ни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
    Богато общество се прави с развита частна собственост..Тук 9 от 10 радетели за пазарна икономика разчитат на 'обществени поръчки'
    затова и бизнеса ни е на това ниво
    нагледах се през годините,как се става "крупен" бизнесмен от нищото-и това при всяка смяна на правителствата
    много ми е интересно дали някой от форума познава един български бизнесмен,забогатял,без да има никакъв бизнес с държавата
    http://milom.blog.bg/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      1. Напротив - всичко можем
      2. Огромната численост на полиция и жандармерия не го ли доказва
      3. Щом толкова много хора пазят управляващите от нашата любов - значи сме ОПАСНИ.
      То 'у нас' последните 90 години винаги е имало жандарми и полиция в изобилие. Друго специфично е, че нашенеца е недисциплиниран и мързелив. Тъй като огромна част от населението има осигурени битови условия (мизерни но достатъчни за мнозина) мотивацията за промяна и развитие е много слаба. Истинска демокрация се развива в богато общество а не се налага. Богато общество се прави с развита частна собственост..Тук 9 от 10 радетели за пазарна икономика разчитат на 'обществени поръчки'
      I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        Съни, доста бих се притеснил, ако платен герберастки драскач поддържа моята позиция. Ама ти си знаеш.

        Всъщност американските агитатори против Путин са единствените, на които се чува гласа по контролираните радиа и телевизии.
        А какво искат американците преди година каза (не съм сигурен точно кой) един американски политик. Мисля че беше кандидат за президент на САЩ. Та този политик в прав текс каза, че Русия владее несъразмерно много световни богатства и било редно руснаците да ги поделят с тях!!!
        За това американците и техните агенти ще харесат само ако начело на Русия застане предател. Няма да ги огрее!
        Е то няма разлика между тази позиция на старшинката и позицията на Серьожа Форексов Мастеров (цитирам mechobikov).

        Отново ни се предлага военен комунизъм със сталинистки нюанси. Който е против Путин е американски агент и трябва да бъде изпратен в затвора като трите момичета.

        Всъщност към мен старшинката е още по-щедър. Откога обещава ново отваряне на концлагера в Белене и затварянето ми там. Направо ме кара да се гордея със себе си...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
          +1001

          Напълно поддържам твоята позиция, съни. Поздрави.
          Съни, доста бих се притеснил, ако платен герберастки драскач поддържа моята позиция. Ама ти си знаеш.

          Всъщност американските агитатори против Путин са единствените, на които се чува гласа по контролираните радиа и телевизии.
          А какво искат американците преди година каза (не съм сигурен точно кой) един американски политик. Мисля че беше кандидат за президент на САЩ. Та този политик в прав текс каза, че Русия владее несъразмерно много световни богатства и било редно руснаците да ги поделят с тях!!!
          За това американците и техните агенти ще харесат само ако начело на Русия застане предател. Няма да ги огрее!
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
            Не не могат - българите дори не могат да си изчистят боклуците пред мястото където живеят и да си закърпят дупките по пътя по който минават. Математиците и шахматистите са хора индивидуалисти. Масата иска да се грее безплатно на парното, да ходи на стадиона, да гледа полицейски сериали и да 'добрува' в администрацията..Просто такива им са приоритетите и управляващите правят нужното да ги удоволетворят в мандата си...
            1. Напротив - всичко можем
            2. Огромната численост на полиция и жандармерия не го ли доказва
            3. Щом толкова много хора пазят управляващите от нашата любов - значи сме ОПАСНИ.
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
              1. Българите сме най интелигентния народ
              2. Доказват го олимпиадите по математика и първенствата по шахмат
              3. Следователно каквото могат другите го можем и ние
              Не не могат - българите дори не могат да си изчистят боклуците пред мястото където живеят и да си закърпят дупките по пътя по който минават. Математиците и шахматистите са хора индивидуалисти. Масата иска да се грее безплатно на парното, да ходи на стадиона, да гледа полицейски сериали и да 'добрува' в администрацията..Просто такива им са приоритетите и управляващите правят нужното да ги удоволетворят в мандата си...
              I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                Замисляйки се, след милиони години НЕмислене(поздрави, Зарко, важно е действието) чак ми става мъчно за Форекс Манипулатора
                В каква ли страшна автодеструкция се пържи и спи ли нощем

                Толкова хвалебствия за режима на Живков и времената след '44-та.
                България произвежда, колкото може и вноса на луксозни стоки е капиталистическа грешка, от която сме били спасени ... за да не попаднем в спиралата на свръхпотреблението. Ок
                И Брежнев това искаше и затова си имахме отговор в рамките на СИВ.

                Но днешния Путин няма нищо общо с тази система и идеология.
                Руският капитализъм на Елцин дори забрани комунистическата партия
                Приемникът му, само ползва похватите за разправа с опонентите, но широко прегърна олигархичния модел на икономиката.

                Та, как е възможно един мозък да е едновременно обсебен от двете системи?!
                Ако не я знаеш логиката на Серьожа Форексов Мастеров да ти я кажа:

                "Що е Руско все е убаво !!!"
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • в спора се ражда истината

                  От многото коментари вече мисля,че е станало ясна единия от кукловодите в световен мащаб е Путин .Може би единствения с най големи ресурси.и публично. А един от другият лагер който така не е публичен но наистина с ако се проследи цялата кариера а не с два реда и сяда на масата с малкото избраници както се наричат там мисля ,че е Ръмсфелд.Всеки е прав за себе си независимо какво е мнението му но той се влия е от предпочитанията си информацията която я има и дори да е бил очевидец зависи от кой ъгъл е видял събитието.При условие ,че не филмирано от няколко ъгъла за да се направи обективна оценка та затова и историята много не е каквато такава я познаваме.Темата е кукловодите ......и защо им позволяваме....Предполагам всеки от вас ще си отговори Никой не може да ми налага и да ме манипулира ,нищо че има вече толкова много книги като" Манипулирай правилно "и всеки се прави на хитрец.Но действителността е друга.Едно добро отразено събитие в медиите в малко насоченост на който поне симпатизираме ние вече сме готови закачени за този живарник и сме поне обречени за период от време независимо да сме осъзнали грешката .Технологичното време което трябва да ни заведе по напред ни връща назад.Закона на Архимед го знаете всички .Да приемем ,че сме 10 човека с по десет лева и след 3 дена предполагам 7ма ще останем без пари а трима ще са успели да се облагодетелстват .Та не знам да ли бихме успели да спрем всичко каквото ни пречи на нас а на други е обратното и тези който разполагат с лостовете и механизмите те принцип ще са кукловоди. Изготвянето на постановка и филм нямам представа кой е най важният за вас но той е главния кукловод.Но не винаги печели най силния.Реал Мадрид е най титулувания на богатия и прочие но не всяка година печели та така и при всички кукловоди.Въпроса е как да постигнем по нормален начин на живот при условие ,че никой не застрахован /застраховката не върши работа при условие ,че останеш сакат и т.н/

                  Коментар


                  • Замисляйки се, след милиони години НЕмислене(поздрави, Зарко, важно е действието) чак ми става мъчно за Форекс Манипулатора
                    В каква ли страшна автодеструкция се пържи и спи ли нощем

                    Толкова хвалебствия за режима на Живков и времената след '44-та.
                    България произвежда, колкото може и вноса на луксозни стоки е капиталистическа грешка, от която сме били спасени ... за да не попаднем в спиралата на свръхпотреблението. Ок
                    И Брежнев това искаше и затова си имахме отговор в рамките на СИВ.

                    Но днешния Путин няма нищо общо с тази система и идеология.
                    Руският капитализъм на Елцин дори забрани комунистическата партия
                    Приемникът му, само ползва похватите за разправа с опонентите, но широко прегърна олигархичния модел на икономиката.

                    Та, как е възможно един мозък да е едновременно обсебен от двете системи?!

                    Коментар


                    • Бате Пешо

                      Как случайно - нарочно ?
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                        а колко пъти патриарха "освети" делата на Путин???

                        ...за забрадките - колко пъти видяхте рускинчета влизайки в Бг църква да си слагат забрадките ( има елемент на вяра, но има и изисквания)

                        Не одобрявам действията на момичетата, но сплашването с процеса, който водят срещу тях е за мрачните епохи.

                        ... браво Съни, умно момиче си! /нашенче/...

                        Подай сигнал, кога планираш да почнем изнасянето на революция? Вече съм убеден /твой/ последовател, който си дава сметка, че всички наши проблеми почват с Путин. Ще го откажем от лошотията му - само обединени!


                        ...довечера ще си изложа стратегията...
                        "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                        Коментар


                        • Браво Съни- умно момиче си

                          Коментар


                          • Изгонването на търговците от храма в БГ е крайно наложително. "Висшият клир" и ВСС са последните бастиони на пожизнените червени червеи. Трябва да им се спретне едно перфектно (по примера на фори за СА) аутодафе ала Жак дьо Моле на площадчето до НС.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                              а колко пъти патриарха "освети" делата на Путин???

                              ...за забрадките - колко пъти видяхте рускинчета влизайки в Бг църква да си слагат забрадките ( има елемент на вяра, но има и изисквания)

                              Не одобрявам действията на момичетата, но сплашването с процеса, който водят срещу тях е за мрачните епохи.
                              +1001

                              Напълно поддържам твоята позиция, съни. Поздрави.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                                Тъй де! Нали точно в това съгрешиха пънкарките. Намесиха символа на нова Русия, катедралния храм в долнопробна политическа пропаганда.
                                а колко пъти патриарха "освети" делата на Путин???

                                ...за забрадките - колко пъти видяхте рускинчета влизайки в Бг църква да си слагат забрадките ( има елемент на вяра, но има и изисквания)

                                Не одобрявам действията на момичетата, но сплашването с процеса, който водят срещу тях е за мрачните епохи.

                                Коментар

                                Working...
                                X