IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спад над 100 % - има ли такова животно?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    При голите опции нямаш актив тва си е пасив бря Точно тва имах предвид казвайки че днес мое да си 900% на печалба, а утре да дължиш 20000 кинта на брокито
    Да, но очевидно, масово се смята ,че всеки един актив е само и единствено с такъв с ограничена отговорност. Гледай колко смешно изглежда на доста хора че нещо можело да падне над 100%

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Да ти задам и на теб същия въпрос. Продаваш една кол опция на дадена цена. Цената на базовия актив започва да расте. Кое ти е спада на теб и колко процента може да бъде.
      При голите опции нямаш актив тва си е пасив бря Точно тва имах предвид казвайки че днес мое да си 900% на печалба, а утре да дължиш 20000 кинта на брокито

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение

        Преди половин час бяха 20%. Чак се облещих Шест човека от 30 не знаеха какво е процент! А говорим за безработица и ,че заплатите ни били ниски!
        Да ти задам и на теб същия въпрос. Продаваш една кол опция на дадена цена. Цената на базовия актив започва да расте. Кое ти е спада на теб и колко процента може да бъде.

        Коментар


        • Знаех,че този форум е пълен с пълни малоумници...
          Сега след тази тема знам,че тези малоумници не са просто някакви обикновени,средностатистически малоумници - ТЕ СА ШАМПИОНИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          Last edited by mussi; 18.05.2012, 16:05.
          Only God Can Judge me...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
            Коко влагаш в понятието крайна цена ...
            По първия вариант нямаме спор.

            Да обсъдим втория

            1. начална цена 100 кинта
            2. цената се вдига и става 200 кинта
            3. имам предвид, че 200 кинта е крайната цена.
            4. Съгласно произволното допускане направено във втори вариант имаме увеличение с 50 %

            1. начална цена 100 кинта
            2. след увеличението 1000 кинта
            3. имаме увеличение с 90 %

            1. начална цена 100 кинта
            2. след увеличението - безкрайност
            3. имаме увеличение 100 %
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
              Жалко е в подобен форум да има почти 18 процента неграмотни люде

              Преди половин час бяха 20%. Чак се облещих Шест човека от 30 не знаеха какво е процент! А говорим за безработица и ,че заплатите ни били ниски!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                Нека началната цена е 100 кинта

                Първи вариант
                1. Правим произволното допускане, че началната цена е 100 %
                2. Имайки предвид точка 1 цената не може да падне повече от 100 %, а може да се вдигне с безкрайно много проценти

                Втори вариант
                1. Правим произволното допускане, че крайната цена е 100 %
                2. Имайки предвид точка 1 цената не може да се вдигне повече от 100 %, а може да падне с безкрайно много проценти
                Коко влагаш в понятието крайна цена ...
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • точно толкова си загубил. Това се нарича дружество с ограничена отговорност.... Останалите загуби са за сметка на кредиторите...

                  Коментар


                  • още един КАЗУС

                    Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                    Жалко е в подобен форум да има почти 18 процента неграмотни люде
                    Цитирам Онуфри - щото обикновено тези които раздават квалификации - най-много ги заслужават
                    Купувам си завод за 1 лев (Примерно ОЦК - щото е много актуален напоследък )
                    После се "ОКАЗВА " че има 300.000.000 лева задължения
                    Значи цената му е паднала 100%
                    Е щом е само 100% - значи съм загубил само един лев
                    ИЛИ БЪРКАМ НЯКЪДЕ???
                    remember remember the fifth of november

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                      Цена бре чуйек !!!
                      Котировка, етекет, липЕнка, табелка.. се тая ...
                      Нека началната цена е 100 кинта

                      Първи вариант
                      1. Правим произволното допускане, че началната цена е 100 %
                      2. Имайки предвид точка 1 цената не може да падне повече от 100 %, а може да се вдигне с безкрайно много проценти

                      Втори вариант
                      1. Правим произволното допускане, че крайната цена е 100 %
                      2. Имайки предвид точка 1 цената не може да се вдигне повече от 100 %, а може да падне с безкрайно много проценти
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                        И да говъртиш по този начин
                        отговорът е един и същ ...
                        Кажи го де като е ясно, кое е спада в този случай и колко процента може да бъде.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Цена на какво и какво означава да падне. Ако продадеш кол опция кога цената и ще пада за теб.
                          И да говъртиш по този начин
                          отговорът е един и същ ...
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                            В анкетата пише ЦЕНА, а цената НЕ МОЖЕ ДА ПАДНЕ ПОД 100 %
                            Цена на какво и какво означава да падне. Ако продадеш кол опция кога цената и ще пада за теб.

                            Коментар


                            • Жалко е в подобен форум да има почти 18 процента неграмотни люде
                              Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                100 % от какво
                                Цена бре чуйек !!!
                                Котировка, етекет, липЕнка, табелка.. се тая ...
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X