IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спад над 100 % - има ли такова животно?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ...

    Първоначално изпратено от Мариян Йорданов
    При тази ситуация акциите на Холдинг Пътища АД поевтиняват със 79% до 0,14 лв. за брой и 4,1 млн. лв. пазарна капитализация. Спрямо рекордните цени през 2007 г. спадът е с над 99% или над 100 пъти.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
      Анадък Мечо.

      Начи, аз имах сметка от 100$ с умела търговия я редуцирах до 50$ обаче вземам за база произволно число да кажем 1, ч много ме кефи тва число и спрямо него 50$ са си направо на печалба 50000%. Баси ами аз съм на кяр бе, а до сега се заблуждавах че съм на загуба.

      Мечо, Мечоооооо - много мъка има на този свят. А, Дянков, ти ли си това бе?
      Мечо мейкс профитс. Дъ хангри пиг Джейсън Торн си редуцира сметката
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Анадък Мечо.

        Начи, аз имах сметка от 100$ с умела търговия я редуцирах до 50$ обаче вземам за база произволно число да кажем 1, ч много ме кефи тва число и спрямо него 50$ са си направо на печалба 50000%. Баси ами аз съм на кяр бе, а до сега се заблуждавах че съм на загуба.

        Мечо, Мечоооооо - много мъка има на този свят. А, Дянков, ти ли си това бе?
        Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

        Коментар


        • Една сутрин още през комунистическо, бай Иван отишъл в сладкарницата да пие кафе с четири лъжички захар, какъвто си му бил табиета. Като влизал през вратата на заведението, с периферното си зрение забелязал, че градските сноби вече били там, готови да му се присмеят, задето си пие кафето просташки сладко. Бай Иван приближил до сладкарката и казал на висок глас:

          - Миче, направи ми едно кафе с четири лъжички захар, както го пие другаря Тодор Живков.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • "Едно нещо не можеш да скриеш - когато си сакат вътре."
            http://www.youtube.com/watch?v=XBuMC25npYk

            Палец нагоре!
            Среден пръст нагоре!

            Свободен във виелицата.
            http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dimka_1981 Разгледай мнение
              как пък не взеха за база например 10 и да напишат ,че 400 % е спада . ами ако бяха взели за база 0.00001 тогава едни хиляди проценти спад щеше да е перфектно.. Мечо, Мечо няма такива филми приятелю - базата е винаги числото от което тръгва промяната , как не го проумя този факт .
              Анадънму
              Ти ся усети ли, че току що опроверга Wall street journal
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                А бе вие каквото и да се напише, който и да го напише, на гърба си не падате.

                Не са сбъркали и не се поправят.

                Пада примерно от 100 единизи на 50 единици.
                Хората от Wall street journal го смятат така.

                1. Вземат за база крайната стойност 50. Спрямо нея спада е със 100 %
                2. После щото знаят, че има и такива дето смятат като вас вземат за база началната стойност 100. Спрямо нея спада е с 50 %.

                Казват ги и двете стойности щото знаят за великата любов между икономистите и математиката !!!
                Вие, който и да го напише, ако ще и дядо господ да дойде пак ще си знаете вашето.
                как пък не взеха за база например 10 и да напишат ,че 400 % е спада . ами ако бяха взели за база 0.00001 тогава едни хиляди проценти спад щеше да е перфектно.. Мечо, Мечо няма такива филми приятелю - базата е винаги числото от което тръгва промяната , как не го проумя този факт .
                Анадънму

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  А бе вие каквото и да се напише, който и да го напише, на гърба си не падате.
                  Свиня падне ли на гръб - заколват я.
                  Та затава ги е страх свинете да паднат.

                  Коментар


                  • And when your hand is on your heart
                    You're nearly a good laugh
                    Almost a joker
                    With your head down in the pig bin
                    Saying 'keep on digging'
                    Pig stain on your fat chin
                    What do you hope to find?
                    When you're down in the pig mine
                    You're nearly a laugh
                    You're nearly a laugh
                    But you're really a cry.
                    ---------------------------------

                    Pink Floyd, Pigs
                    http://www.youtube.com/watch?v=fddOcE4zYXI
                    Свободен във виелицата.
                    http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                    Коментар


                    • "Но, если туп, как дерево - родишься баобабом
                      И будешь баобабом тыщу лет, пока помрешь.

                      Досадно попугаем жить,
                      Гадюкой с длинным веком, -
                      Не лучше ли при жизни быть
                      Приличным человеком?"

                      http://www.youtube.com/watch?v=eqjXVoL48kg
                      Last edited by vmаnkov; 31.05.2012, 16:56.
                      Свободен във виелицата.
                      http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        А бе вие каквото и да се напише, който и да го напише, на гърба си не падате.

                        Не са сбъркали и не се поправят.

                        Пада примерно от 100 единизи на 50 единици.
                        Хората от Wall street journal го смятат така.

                        1. Вземат за база крайната стойност 50. Спрямо нея спада е със 100 %
                        2. После щото знаят, че има и такива дето смятат като вас вземат за база началната стойност 100. Спрямо нея спада е с 50 %.

                        Казват ги и двете стойности щото знаят за великата любов между икономистите и математиката !!!

                        Анадънму

                        Вие, който и да го напише, ако ще и дядо господ да дойде пак ще си знаете ващо.
                        Yes! Спорът е решен

                        Коментар


                        • А бе вие каквото и да се напише, който и да го напише, на гърба си не падате.

                          Не са сбъркали и не се поправят.

                          Пада примерно от 100 единизи на 50 единици.
                          Хората от Wall street journal го смятат така.

                          1. Вземат за база крайната стойност 50. Спрямо нея спада е със 100 %
                          2. После щото знаят, че има и такива дето смятат като вас вземат за база началната стойност 100. Спрямо нея спада е с 50 %.

                          Казват ги и двете стойности щото знаят за великата любов между икономистите и математиката !!!

                          Анадънму

                          Вие, който и да го напише, ако ще и дядо господ да дойде пак ще си знаете ващо.
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                            Това не е поредният завеян. Това е The Wall Street Journal
                            http://online.wsj.com/article/BT-CO-...31-706596.html

                            Браво Мечо И Уолстрийт тефтеря е с теб
                            заразата бързо е плъзнала.

                            Коментар


                            • Това не е поредният завеян. Това е The Wall Street Journal
                              http://online.wsj.com/article/BT-CO-...31-706596.html

                              Браво Мечо И Уолстрийт тефтеря е с теб

                              Коментар


                              • поредния завеян ( не ти Пенко ,а оня безимения от Моней.бг), иначе по долу в статията е написал 50 % , но важно е заглавието ( вероятно внимателно е чел мненията на Мечо и е сметнал ,че и 100 % да падне пак ще остане нещо ).

                                Коментар

                                Working...
                                X