IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спад над 100 % - има ли такова животно?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    Някой нещо да каже???????
    Мдаа няма какво да се каже - ясно е поне кой го е уреждал тоя мач- загубата за германците обаче е повече от 100%

    Коментар


    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
      Някой нещо да каже???????
      Ти си гений бе. Браво! Ако тая прогноза си я отиграл през някой букмейкър - нека да го кажеме така - загуба повече от 100% не може да има, печалба от няколко стотин обаче....питайте наивника!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
        50%/50% след продължения. При дузпите Челси ще вкара 80% от дузпите, а Байерн 60% Въпросът е 20% ракия/ 80% бира или на 100% бира
        Някой нещо да каже???????

        Коментар


        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
          50%/50% след продължения. При дузпите Челси ще вкара 80% от дузпите, а Байерн 60% Въпросът е 20% ракия/ 80% бира или на 100% бира
          Челси шампион !!!
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • 50%/50% след продължения. При дузпите Челси ще вкара 80% от дузпите, а Байерн 60% Въпросът е 20% ракия/ 80% бира или на 100% бира

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
              Т'ва изразено в проценти как го виждаш!? Да сме в крак с темата все пак
              173% за Байерн.... (Фейспалм...)

              Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                Бъдете здрави и довечера Байерн с купата (ако е възможно)
                Т'ва изразено в проценти как го виждаш!? Да сме в крак с темата все пак

                Коментар


                • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                  В тази тема няма място за спор - нещата отдавна са измислени и са съвсем точни.
                  Да...
                  колкото и да им се иска на нЕкои ...
                  точка за мен ...
                  Бъдете здрави и довечера Байерн с купата (ако е възможно)
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение

                    Ако искаш да спориш, първо ми прочети мненията. Помисли върху тях. Ако нещо не ти е ясно, питай. Като си наясно, и се окаже евентуално, че твоето мнение се различава от моето, изложи си твоето и се аргументирай. Има си култура на водене на спор. Без нея е безсмислено.
                    В тази тема няма място за спор - нещата отдавна са измислени и са съвсем точни.
                    Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                      Нова задачка-закачка:Година 2007.Нямаш пукнат кинт.Вземаш от банката 100 000 евро.Купуваш си с тях апартамент.Още преди да си направил първата вноска работите ти се смармалячкват-не плащаш нито една вноска.Банката ти взема хапартамента и успява да го продаде за 60 000 евро.В България няма закон за фалит на физическо лице.Демек, дължиш на банката най-малко още 40 000 евро.Пита се: Колко процента ти е
                      загубата??
                      т.е. купил си нещо за 40 ооо и след 2 г. е станало 0 ( пожар , наводнение , атентат и т.н). имота ти е изчезнал от земята - загуба 100 %
                      купил си акции от предприятие, то фалира , няма остатъчна стойност ( ликв.дял е 0) - загуба 100 % т.е. никъде не фигурира чия собственост е бил капитала към момента на сделката ... винаги загубата ти ще е най-много 100 %

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                        Нова задачка-закачка:Година 2007.Нямаш пукнат кинт.Вземаш от банката 100 000 евро.Купуваш си с тях апартамент.Още преди да си направил първата вноска работите ти се смармалячкват-не плащаш нито една вноска.Банката ти взема хапартамента и успява да го продаде за 60 000 евро.В България няма закон за фалит на физическо лице.Демек, дължиш на банката най-малко още 40 000 евро.Пита се: Колко процента ти е
                        загубата??
                        - бзкрайност % много ясно

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                          Над 90% от хората не знаят баш какво означава ливъриджа...

                          С две думи теглиш кредит от брокера с фиксиран таван за да правиш по-големи сделки... Ливъриджа е търговия с кредит. Но предимството е, че при спад над твоя допустим маржин те затваря и в повечето случаи не се налага да дължиш след това пари на брокера.

                          Да приемем, че си взел назаем от банката 1000 лева и с тях си отворил сметка при бокер и търгуваш с ливъридж 1:100. По твоята логика не знам колко ще ти е загубата изразена в %-ти ако те затвори и загубиш всичко и после, като добавиш лихвите по кредита, че и главницата...
                          Ще ти е безкрайност проценти

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение


                            И малко инфо що е то %... Процента е цялото изразено в 100 еднакви части представени в дроб. % показва само и единствено изменението на една стойност. Мечкобиков измисли в тази тема цяла нова теория как приемаме някаква стойност за 100% и после гледай какво става.... Биков отиди на 4ти километър...
                            Да цяло изразено в части - в случая с кредита цялото е 10000 което е 100% и в последствие -40000 което е -400%. Това колко струва самия апартамент е ирелевантно за задачата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              мечка, едно фъпрозче, шъ мое ли? Ти батенце, що си завършил, бря? Щото създаваш нова наУка, честно. Математиката и статистиката са точни науки. Ти се мъчиш да променяш основите им - нещо дето е създадено преди хиляди години и е всепризнато за истина.Същата работа е с метричните единици. Аз съм 1.80, според метричния еталон в Париж, ти примерно си 1,90. Е, да, ама сега ти ми казваш, абе не съм 1,90, ами съм 3,50, щото намерих един "метър" в мазето на дядо и според него съм точно толкова. Та ти за себе си сигурно си прав и гаранция си 3,50, ама според вички други си точно 1,90. Толкоз.
                              Не ша мое. Не споря с идиоти. Страх ме е да не ме принизят до тяхното ниво и да ме бият с опит

                              Ако искаш да спориш, първо ми прочети мненията. Помисли върху тях. Ако нещо не ти е ясно, питай. Като си наясно, и се окаже евентуално, че твоето мнение се различава от моето, изложи си твоето и се аргументирай. Има си култура на водене на спор. Без нея е безсмислено.
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                                Нова задачка-закачка:Година 2007.Нямаш пукнат кинт.Вземаш от банката 100 000 евро.Купуваш си с тях апартамент.Още преди да си направил първата вноска работите ти се смармалячкват-не плащаш нито една вноска.Банката ти взема хапартамента и успява да го продаде за 60 000 евро.В България няма закон за фалит на физическо лице.Демек, дължиш на банката най-малко още 40 000 евро.Пита се: Колко процента ти е
                                загубата??
                                Леле четеш ми мислите...
                                Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X