IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спад над 100 % - има ли такова животно?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Макар и истината са не подлежи на гласуване, и аз ще натисна копчетата, най-накрая!

    И то от двата си акаунта

    Коментар


    • По добре голямо 100 % отколкото малко 100 %
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
        Вие по-добре да се бяхте поздравили с някой български марш! Иначе ми намирисва на позорното дело на един български "генерал", срам за артилерията и срам за българското офицерство. Няма да му пиша името, щото ме е гнус, но това е може би единственият български офицер и със сигурност единственият генерал, осъден за държавна измяна!

        А ето това е поздрав от мен, о.р.

        http://vbox7.com/play:ae1d309c

        Между другото, защо ли няма песни за българските офицери? Като тези, които тук си пускате? Аз имам теория по въпроса - българският офицер е на бойното поле и е възпят в бойни маршове. Не седи да пие шампанско с разни графини в лъскави салони.
        Благодаря, то и аз като целувах знамето, по средата беше зелено ( не синьо), ама ние тука за поклон и вечная памят за тези, които са се били срещу болшевишката зараза.

        То ние и без маршове, и без генерали, когото не сме фанали, него не сме били. Затова, поздрави с по пет на нож и Шуми Марица http://youtu.be/hnUQVMu4ChA
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Вие по-добре да се бяхте поздравили с някой български марш! Иначе ми намирисва на позорното дело на един български "генерал", срам за артилерията и срам за българското офицерство. Няма да му пиша името, щото ме е гнус, но това е може би единственият български офицер и със сигурност единственият генерал, осъден за държавна измяна!

          А ето това е поздрав от мен, о.р.

          http://vbox7.com/play:ae1d309c

          Между другото, защо ли няма песни за българските офицери? Като тези, които тук си пускате? Аз имам теория по въпроса - българският офицер е на бойното поле и е възпят в бойни маршове. Не седи да пие шампанско с разни графини в лъскави салони.
          Last edited by netware5; 21.05.2012, 11:29.
          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Опазил ме бог!
            Благодаря за песничката. Хубава е. Жалкото е че Русия загуби осемдесет години заради идиотския комунизъм.
            Поздравявам теб и мечкобиков с песента за истинските руски офицери!
            Не Надо Грустить, Господа Офицеры
            Благодаря, Гигов

            Поздравявам те с http://youtu.be/nUcatuRLLXs
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
              Поздрави за Мечо и за Гигов

              http://vbox7.com/play:1830d49a

              Да не направите война
              Опазил ме бог!
              Благодаря за песничката. Хубава е. Жалкото е че Русия загуби осемдесет години заради идиотския комунизъм.
              Поздравявам теб и мечкобиков с песента за истинските руски офицери!
              Не Надо Грустить, Господа Офицеры
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                Поздрави за Мечо и за Гигов

                http://vbox7.com/play:1830d49a

                Да не направите война
                Чел ли си "Параграф 22". Там има един дето отишъл при докторите и казал
                - Болен съм бре. Виждам всичко двойно.
                Те му показали един пръст и го питали
                - Ся колко виждаш
                - Два пръста
                Показали му два пръста и го питали
                - Ся колко виждаш
                - Два пръста
                Показали му три пръста и го питали
                - Ся колко виждаш
                - Два пръста
                Вярно бре, заключили докторите, вярно вижда всичко двойно. Ашколсун. Ще лежи, няма да се бие с Германците.

                И аз като докторите питам

                - Има ли спад по голям от 1 (100 %)
                - Не - отговарят ми
                - Ами ако е 2 (200 %)
                - Тогава 2 (200 %) е 1 (100 %)
                - Ами ако е 3 (300 %)
                - Тогава 3 (300 %) е 1 (100 %)
                - Ами ако е 0,5 (50 %)
                - Тогава 0,5 (50 %) е 1 (100 %)

                Аха викам аз, яссснооо !!! Виждате всичко единично. Ашколсун. Ще лежите. Няма да се биете с Германците
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Поздрави за Мечо и за Гигов

                  http://vbox7.com/play:1830d49a

                  Да не направите война

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Спад НАД 100% ?????
                    Изобщо не ми е ясно защо модераторите допускат такива идиотски теми.
                    И най интересното е, че около една пета от писачите в нея нямат елементарни познания по математика!
                    Ти мани другото, ами има и хора, дето спорят по въпроса ...
                    Биков, като не му се спи, напише някаква глупст да се гаври с народа, а от там почват от една тъпотия към друга ...
                    Луда работа ...
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      Не съм. Ако бях модератор тази тъпа тема щях да я изтрия и да ви насоча към "Бисери и вицове"
                      Ай сега, като не сте модератор, оставете темата така както си е
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Темата е създадена точно за да не се спами в "Бисери и вицове".
                        रादोस्त

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          Та в този ред на мисли един въпрос към вас Гигов

                          Вие модератор ли сте ???????????????????????????????????????????
                          Не съм. Ако бях модератор тази тъпа тема щях да я изтрия и да ви насоча към "Бисери и вицове"
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Спад НАД 100% ?????
                            Изобщо не ми е ясно защо модераторите допускат такива идиотски теми.
                            И най интересното е, че около една пета от писачите в нея нямат елементарни познания по математика!
                            Хитър Петър и Настрадин Ходжа отишли на ресторант. Поръчали си една голяма риба в една чиния за двамата. Келнера поднесъл рибата така, че главата останала откъм Хитър Петър. (рибата била по вкусна откъм главата). Настрадин Ходжа попитал:

                            - Петре, знаеш ли какво е това философ бре ?????????????
                            - Не !!!
                            - Ми философа е много умен човек, дето само с приказки може да накара света да се завърти наобратно - казал ходжата и завъртял, за по голяма нагледност чинията с рибата, така щото главата да сочи към него.
                            – Ми ти философ ли си бре оджа - попитал Петър
                            - Не - отговорил оджата
                            - А, тогаз завърти го света обратно както си беше.

                            Та в този ред на мисли един въпрос към вас Гигов

                            Вие модератор ли сте ???????????????????????????????????????????
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Спад НАД 100% ?????
                              Изобщо не ми е ясно защо модераторите допускат такива идиотски теми.
                              И най интересното е, че около една пета от писачите в нея нямат елементарни познания по математика!
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже !
                                ...
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X