IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От къде да си купя таблет ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    понякога и от Венера )
    но не разбрах какво имаш предвид
    не съм ползвала таблет, интересно ми е мнението за тях
    по-долу, прочетох Георги, че сравнение с лаптопа не може да се прави, нооо
    Ако искаш таблет най-добре си купи Android на някой от по-известните производители - Acer, Samsung, Motorola. Или пък iPad. По принцип iPad-a е най-добър, но според мен и опциите на Самсунг са отлични.

    Това което този тотално банкрутирал, задлъжнял и запориран мошеник (петър) предлага са някакви безименни китайски боклуци, които се продават в интернет за под $100. Забележи как се казва: Android 2.2 VIA8650 7Inch China Epad WIFI Camera Tablet PC Touchscreen -- някъде да виждаш име на производител? Epad China - егати марката, а?

    Все едно да си купиш китайска кола Tuyuta. Пълен фалшификат. Няма гаранция, няма нищо. Но иначе "официалната цена" я написал 500лв, хахаха, жалко посмешище. За толкова пари ще си вземеш Самсунг с 2 години гаранция, а не таблет с марка Epad China.

    Но от петър толкова, както казаха колегите той винаги е по пумиярските работи (благодаря на колегата, който ми припомни тази дума). Отдалеч личат дълбоките му комплекси. Иска да е трейдър, анализатор, финансист, но в реалността се мъчи да пробутва билкови топки по интернет. според мен и по-зле ще става. просто да се настаним удобно и да гледаме шоуто.
    Last edited by kanev; 28.11.2011, 19:02.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      таблетите са много готино нещо! .............
      На мен лично смисъла на таблета ми се губи някъде между смартфона и лаптопа. Не ми е ясно за чий х.й ми е това устройство, при положение че имам другите две.
      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
        понякога и от Венера )
        но не разбрах какво имаш предвид
        не съм ползвала таблет, интересно ми е мнението за тях
        по-долу, прочетох Георги, че сравнение с лаптопа не може да се прави, нооо
        таблетите са много готино нещо! имах предвид, че пеката караиванов пари да ти дава да земеш нещо от него трябва да бягаш...

        иначе в момента има страхотни предложения от доказани производители и верно струват по 500-600 кинта, но са хубави устройства...а въпросните по 239 кинта реално са купени за около 100 и не си струва да си давате парите само , за да може да кажете че имате таблет.

        аз лично имам един галакси таб P1000 и определено мога да кажа, че си струва парите (от техно маркет за 659 кинта с ддс) - не трябва да се забравя, че има 3G и работи много добре.

        ако искате без 3G има едни страхотни Acer А100 за 599 с ддс с много добри показатели и дизайн...

        за 300 кинта икономия...и тия боклуци...по-добре без таблет!

        поздрави
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
          ти от луната ли падаш?
          понякога и от Венера )
          но не разбрах какво имаш предвид
          не съм ползвала таблет, интересно ми е мнението за тях
          по-долу, прочетох Георги, че сравнение с лаптопа не може да се прави, нооо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
            а бе, Хора, кажете нещо за качествата на таблетите... )
            ти от луната ли падаш?
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • а бе, Хора, кажете нещо за качествата на таблетите... )

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                Хубавото е, че лоша реклама няма за което ви благодаря от сърце на всички.
                Ако нямаше "лоша реклама" нямаше да паднеш до дъното - да продаваш спагети болонезе и масажи с билкови топки чрез "финансовия" си сайт. Хаха

                Коментар


                • В последните години успя да се наложи анти-марка Караиванов....та това с нямало лоша реклама не е точно така...
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                    Гледам темата сте я обърнали в това да ме одумвате и да ръсите "мъдрости" от всякакви мащаби.
                    Разкажи ни голямата политика и финанси, докато ни сервираш по едни спагети болонезе от 2.50лв, о велики трейдърю.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                      Гледам темата сте я обърнали в това да ме одумвате
                      С пожелания за хубава вечер
                      Нахален боклук ..от тебе и подарък не вземам..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                        Гледам темата сте я обърнали в това да ме одумвате и да ръсите "мъдрости" от всякакви мащаби. Хубавото е, че лоша реклама няма за което ви благодаря от сърце на всички. Само за да се успокоите леко искам да ви информирам, че таблетите 7'' и 10'' са в наличност и който желае може да си ги купи и на място от офиса и да ги разгледа разбира се като функции и приложения.
                        С пожелания за хубава вечер
                        ТОЧНО ТАКА , ПЕШКА

                        само не ми е ясно защо ти трябваше да си регистрираш нов ник за да си рекламираш търговията



                        след като най-отдолу си написал, че е осигурено от финанс5- петко караиванов

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                          ... да ви информирам, че таблетите 7'' и 10'' са в наличност ...
                          може ли малко инфо за 10-инчовия таблет...вкл.коментар на възможностите му

                          Коментар


                          • Гледам темата сте я обърнали в това да ме одумвате и да ръсите "мъдрости" от всякакви мащаби. Хубавото е, че лоша реклама няма за което ви благодаря от сърце на всички. Само за да се успокоите леко искам да ви информирам, че таблетите 7'' и 10'' са в наличност и който желае може да си ги купи и на място от офиса и да ги разгледа разбира се като функции и приложения.
                            С пожелания за хубава вечер

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                              През тия 20 дни може да завърти парите и лекичко на форекс
                              Е той явно вече ги е завъртял и затова тръси свеж капитал.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от admi Разгледай мнение
                                И аз не можах да се стърпя и ще изкоментирам оферта му за "НАЙ-ЖЕЛАНАТА джаджа за годината!":

                                Този хубосник е написал: "Продуктът се доставя 20 дни след изтичане на офертата"

                                т.е. ще вземе парите от клиентите
                                с тях ще ги поръча на китайчетата
                                ще вземе и отстъпка за количество и е с free shipping.

                                Абе ебати безрискови бизнес е измислил.

                                А дали ще плати данък? Той добре познава администрацията (нали от тях купува мед) може и да му простят.
                                През тия 20 дни може да завърти парите и лекичко на форекс

                                Коментар

                                Working...
                                X