IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От къде да си купя таблет ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
    аха,
    само, че се казваше: откъде да си купя 64GB SD flash card ?
    Имаш едно малко!

    Коментар


    • Срама работа няма , а за измамите как стои въпроса

      Коментар


      • Сега да пробва примката от Нигерия или удара от Каспичан

        Коментар


        • Еее, все ще се намери някой да развали далаверката на Пеката. Какво ви е направил човека, а и надценката му не е чак толкова голяма.

          Коментар


          • Очаквам скоро Петър да прави тема за едни безплатни таблети от Нигерия само да му дадем 20лв за доставка... Щом е паднал толкова ниско със схемите, значи вероятно няма вече какво да яде

            Коментар


            • Още в началото ми стана ясно какво е намислил този супер трейдър, анализатор, инвеститор, бизнесмен, журналист и т.н разбирач, но ти директно го разконспирира

              Първоначално изпратено от ManUtd Разгледай мнение
              Ей, луд шоп умора нема.
              Търговийката на джаджи не е като трейдинга, отплаща се, а

              http://www.google.bg/search?q=0877+500+827

              Коментар


              • Пешка, недей така лъга хората.
                Точно тая джаджа съм си я купил директно от братята китайци за 90лв с включена доставка.

                А и таблета не е толкова добър, колкото изглежда.
                Тези 800 Mhz са всъщност не повече от 300. За браузване в нета става, но нищо повече.

                Ето ви същия от eBay (доставката е за месец):
                http://www.ebay.com/itm/New-VIA-8650...item27c0a37c38

                Поздрави

                Първоначално изпратено от Tech Разгледай мнение

                Коментар


                • нека петърчо да продава -> нека спечели и да си върне дълговете .................... накрая нека върне и 1000 лева които ми дължи -> няма лошо щом е разбрал едва сега, че не разбира от това с което се е занимавал до сега -> нека опита нещо ново

                  Коментар


                  • Оказва се, че петър караиванов е един от най-жалките индивиди, които са стъпвали тук.

                    Големият "трейдър" и "анализатор" е паднал до там, че продава "светещи вързанки". Хахаха егати отчаяния нещастник. Има ли ново дъно, до което да не е стигал? Мисля че има.

                    Влязох в сайта му, оставете жалкото изпълнение и грешките ,но може ли "финансов сайт" да е пълен с банери за "спагети болонезе за 2.50лв" и "козметична процедури за деколте и шия". )))

                    И натова отгоре идва и тролва с тема за таблети, на която после той ще отговори и ще се окаже, че всъщност не търси таблет, а продава.... и то с достава след 20 дни (толкова е жалък, че даже не може да ги осигури от България или да ги има на склад, ами тепърва ще ги поръчва от Китай). Срам, срам, останал е с 5лв в джоба и е паднал до най-ламерските възможни схеми.

                    Коментар


                    • Далаверата на годината

                      И аз не можах да се стърпя и ще изкоментирам оферта му за "НАЙ-ЖЕЛАНАТА джаджа за годината!":

                      Този хубосник е написал: "Продуктът се доставя 20 дни след изтичане на офертата"

                      т.е. ще вземе парите от клиентите
                      с тях ще ги поръча на китайчетата
                      ще вземе и отстъпка за количество и е с free shipping.

                      Абе ебати безрискови бизнес е измислил.

                      А дали ще плати данък? Той добре познава администрацията (нали от тях купува мед) може и да му простят.
                      www.investor.bg

                      Коментар


                      • Здрасти, до около 250-300 лв единственото по-читаво, което можеш да си вземеш е Flytouch 3. Аз имам Flytouch 2 и съм много доволен, въпреки, че няма поддръжка на флаш. Flytouch 3 има. Имал съм взимане-даване с няколко китайски таблета и този наистина си заслужава - още поече, че само на него успях да му пусна нет през стик на Мтел. Моят го търсих из форуми и успях да го спазаря под 200лв вече повече от година ми служи

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от йосиф
                          ти не разбра ли ,че шмекера Караиванов НЕ търси да си купи нищо , а търси лапнишарани да си купят от неговите китайски боклуци... Прозрял е човека ,че във форумите е пълно с такива и "елегантно" им пуска офертите си ....
                          +1

                          Коментар


                          • http://www.chinavasion.com/android-t.../cvwfpc06xmas/

                            не за 250 лева , а за 105 да си купиш Петърчо ..... безплатна ти е доставката само трябва да провериш митническите разходи ... но и 30 % да ти вемат пак си на далавера
                            Last edited by йосиф; 28.11.2011, 09:41.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Georgi Разгледай мнение
                              Таблета е временна гъзария, дето до 2-3 години ще отшуми. Неудобен е за ползуване. С едната ръка трябва да го придържаш, с другата работиш по него. На екрана постоянно оставят петна от пръстите. Но вече са пуснали едни аксесоари, подобно на пласмасова папка. От едната страна си има вградена клавиатура. А от другата страна си пъхаш таблета. Става нещо като лаптоп, но малко недодялано. Лаптопа ще надживее таблета!
                              Нетпад, май ги наричат. Асус са пуснали интересна конфигурация. Ами какво им е на таблетите все едно държиш книга. Ако ти тежи токова взимаш си поставка и си готов.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram;1059179258
                                [B
                                пеката е машина[/B] и имайки предвид качеството на другите 'услуги'[I:
                                Вече е за бракуване...!
                                С тези светещи връзки ще го намерят ЧСИ или вложителите в пирамидата му...

                                Коментар

                                Working...
                                X