IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От къде да си купя таблет ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ама ме кефите яко. Създадох не случайно тази тема, за да бъда "разконспириран" от МнЮн който за сега се оказва най-плиткоумният от всички клепалници
    И не определено не съм се излъгал в очакванията си, че ще лъснат всички бай Ганювци от 21 век. Тъжното е, че самите Вие не го осъзнавате това, но пък аз се забавлявам страхотно, много се смея и ми е много забавно. Наистина

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Hunter of fools
      Пепи е креативен като рендосана тиква!
      Също така, ПеКа е ненаситен на л@йн@ .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kanev Разгледай мнение
        Ползвам iPod Touch и не ми трябват китайските ти безмаркови боклуци.

        Вместо това ни обясни как може един човек над 40 години, който претендира, че е анализатор и трейдър да се докарал до това да продава спагети болонезе за 2.50лв, билкови топки и безмаркови китайски боклуци. И то през "финансовия си сайт". Животът ти е провал.

        Но е готино да се гледа отстрани.
        КанЧев моето момче. Живеем във време на свръхпроизводство. Единствената мисъл на всеки производител е къде и на кой идиот/канЧе да си продаде стоката, независимо дали е iPod Touch , китайско менте или акции на БФБ

        Продавам евтина китайска стока, защото 85% от населението може да си купи само това. Когато тенденцията се промени и аз ще си променя асортимента. Аз к'ва вина имам, че на оптимистите и инФеститорите на БФБ и 2,50лв. за спагети им се виждат много ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
          На Петър не може да му се отрече, че е доста креативен. Поздравления, дано има успех!
          и къде му е креативноста на пешко, че не се сещам??/

          може би това, че с единия си ник задава тема и търси отговор, а с новорегистрирания си ник отговаря ??/

          или може би е креативен с това, че във финансовия си сайт продава спагети, като същевременно се смее на инвестора за незнам си какво

          толкова години се опитва да ни пробута сайта си и ни дава линкове към него с идеята да кликаме за да може да договори 20% от спагетите?//

          ще го призная пешката за креативен , ако сега и блумбърг започнат да предлагат сос болонезе за спагети на сайта им

          Коментар


          • На Петър не може да му се отрече, че е доста креативен. Поздравления, дано има успех!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
              Канчев, до момента ти се очертаваш като моят фаворит по тъпота. И за това печелиш една МР 3 с дисплей, ама без картата. 4GB карта памет ще ти я продам за 15лв, а 8GB za 23.00лв.

              А колкото до спагетите, да те питам ти не ядеш ли спагети? Всичко което продавам през тези сайтове ми носи 20% , а за продажбата на своя стока, отново си начислявам 20% но те се осчетоводяват по друг начин. Незнам как. За това си има счетоводители.

              Обади ми се да ми кажеш как и къде да ти изпратя подаръка МР 3 с дисплей
              Ползвам iPod Touch и не ми трябват китайските ти безмаркови боклуци.

              Вместо това ни обясни как може един човек над 40 години, който претендира, че е анализатор и трейдър да се докарал до това да продава спагети болонезе за 2.50лв, билкови топки и безмаркови китайски боклуци. И то през "финансовия си сайт". Животът ти е провал.

              Но е готино да се гледа отстрани.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kanev Разгледай мнение
                Съни, не е продал 8 таблета:

                1. Много от тези групови сайтове представят фалшиви числа за хора, заявили желание за покупка, за да привлекат балъци (по същата причина, поради която човек е по-вероятно да влезе в пълен ресторант, вместо в ресторант с 0 човека).

                2. Дори и да приемем, че има легитимно число хора, заявили че ще купят таблет, те могат да се откажат. Засега само са "заявили" желание.

                Имайки предвид, че това е петър, можем да сме сигурни, че никой нищо не е купил от него. Великият анализатор продава таблети-ментаци, билкови топки и спагети болонезе чрез финансовия си сайт. Колко легитимно ти звучи това?
                Канчев, до момента ти се очертаваш като моят фаворит по тъпота. И за това печелиш една МР 3 с дисплей, ама без картата. 4GB карта памет ще ти я продам за 15лв, а 8GB za 23.00лв.

                А колкото до спагетите, да те питам ти не ядеш ли спагети? Всичко което продавам през тези сайтове ми носи 20% , а за продажбата на своя стока, отново си начислявам 20% но те се осчетоводяват по друг начин. Незнам как. За това си има счетоводители.

                Обади ми се да ми кажеш как и къде да ти изпратя подаръка МР 3 с дисплей

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                  понякога и от Венера )
                  но не разбрах какво имаш предвид
                  не съм ползвала таблет, интересно ми е мнението за тях
                  по-долу, прочетох Георги, че сравнение с лаптопа не може да се прави, нооо
                  е как да не може да се прави сравнения с лаптоп???

                  ето ти тук, чети и ако не разбираш после питай - http://www.mobilebulgaria.com/news/2...nvidia-tegra-3

                  гледаш процесора http://www.mobilebulgaria.com/news/21192/ и колко ти издържа батерията

                  гледаш и дебелината http://www.mobilebulgaria.com/news/2...-motorola-razr

                  има си клавиатура която отделно се закупува

                  цената ще падне наполовина до 6 месеца според изпълнителният директор на NVIDIA който тези дни даде интервю - http://pcworld.bg/18706_skoro_cenite...atat_ot_nvidia

                  http://www.digital.bg/novini/asus-tr...news30601.html

                  това е джаджата за мен

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Пешо- колко таблета си продал досега
                    Киро,
                    4000
                    минимум!



                    Съни,

                    от сайтовете за групово пазаруване има смисъл да се купуват само и единствено доказани марки, които лесно могат да бъдат 'проверени' в магазините....останалите 'изгодни' оферти са си чисто и просто маркетингов трик или 'капан за глупаци'

                    поздрави
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      ами..и този за 65 Е( с доставката тук) има 3G, при определени условия
                      http://www.chinavasion.com/android-t.../cvwfpc06xmas/

                      И понеже съм позитивен човек, предпочитам да превърнем темата в ...Тема за ТАБЛЕТИ и да има полза от нея, в случая и на мен ми е интересно!

                      Иначе, разбрахме - от прочетеното, стана ясно рекламното послание на Караиванов, но факт е, че Инвестора го допуска, допуска и какви ли не теми за този или онзи продукт, случайно събитие и т.н.. Ок, нека поне има полза за някого от тях
                      А да се правят 350 коментара само за Караиванов - мерси!
                      Бива разточителство и...празнословие, но чак пък толкова...
                      един съвет-не купувай китайска джаджа,ако искаш с нея да си вършиш работа-те са евтини,но за сметка на параметрите им.Друг е въпроса ако е за фукня
                      от патил
                      http://milom.blog.bg/

                      Коментар


                      • Съни, не е продал 8 таблета:

                        1. Много от тези групови сайтове представят фалшиви числа за хора, заявили желание за покупка, за да привлекат балъци (по същата причина, поради която човек е по-вероятно да влезе в пълен ресторант, вместо в ресторант с 0 човека).

                        2. Дори и да приемем, че има легитимно число хора, заявили че ще купят таблет, те могат да се откажат. Засега само са "заявили" желание.

                        Имайки предвид, че това е петър, можем да сме сигурни, че никой нищо не е купил от него. Великият анализатор продава таблети-ментаци, билкови топки и спагети болонезе чрез финансовия си сайт. Колко легитимно ти звучи това?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Пешо- колко таблета си продал досега
                          8 - вижда се от линка по-долу(някои са се впечатлили от 50% отстъпка...в популярните сайтове)...
                          но има ли смисъл само това да се коментира

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                            ами..и този за 65 Е( с доставката тук) има 3G, при определени условия
                            http://www.chinavasion.com/android-t.../cvwfpc06xmas/
                            Ако си човек, който би си купил фалшива чанта Louis Vuitton (или си избери друга аналогия), тогава вероятно би си купила и безименен китайски таблет с външен вид клонящ към iPad. Допускам, че не си такъв човек, затова ти препоръчвам да се насочиш към легитимните производители.

                            Коментар


                            • Пешо- колко таблета си продал досега

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                ...

                                аз лично имам един галакси таб P1000 и определено мога да кажа, че си струва парите (от техно маркет за 659 кинта с ддс) - не трябва да се забравя, че има 3G и работи много добре.

                                ако искате без 3G има едни страхотни Acer А100 за 599 с ддс с много добри показатели и дизайн...

                                ...
                                ами..и този за 65 Е( с доставката тук) има 3G, при определени условия
                                http://www.chinavasion.com/android-t.../cvwfpc06xmas/

                                И понеже съм позитивен човек, предпочитам да превърнем темата в ...Тема за ТАБЛЕТИ и да има полза от нея, в случая и на мен ми е интересно!

                                Иначе, разбрахме - от прочетеното, стана ясно рекламното послание на Караиванов, но факт е, че Инвестора го допуска, допуска и какви ли не теми за този или онзи продукт, случайно събитие и т.н.. Ок, нека поне има полза за някого от тях
                                А да се правят 350 коментара само за Караиванов - мерси!
                                Бива разточителство и...празнословие, но чак пък толкова...

                                Коментар

                                Working...
                                X