IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От къде да си купя таблет ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
    Търся да си купя таблет който да е добър като параметри и на прилична цена - до 250лв за 7'' таблет. Дайте инфо от къде мога да си купя такъв.
    Не си давай кеша, Алън ! Вземи таблета на Спаска, пък й дай млекото за компенсация!
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
      Петре, нави ме. Ще чакам днес GRPN на 12 и ще купвам Всъщност дай някакво анализче от IPO-то до днес на най-великата компания от този бизнес
      защо се опитваш да му губиш времето...Той вече е търговец на светещи кюлоти , връзки за обувки и мазни топки за масаж...Петърчо си е хвърлил анализаторските дипломи в кенефа... къде къде по доходоносна е търговийката с китайски боклуци ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
        КанЧев моето момче. Живеем във време на свръхпроизводство. Единствената мисъл на всеки производител е къде и на кой идиот/канЧе да си продаде стоката, независимо дали е iPod Touch , китайско менте или акции на БФБ
        Петре, нави ме. Ще чакам днес GRPN на 12 и ще купвам Всъщност дай някакво анализче от IPO-то до днес на най-великата компания от този бизнес

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
          Може и с куриер да ти ги пратя с наложен платеж. За София ЕКОНТ взимат 5.00лв. Но може и от офиса да дойдеш да си ги вземеш.

          а светещите кюлоти как ги даваш.... имаш ли розови с зелен кант...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
            Търся да си купя таблет който да е добър като параметри и на прилична цена - до 250лв за 7'' таблет. Дайте инфо от къде мога да си купя такъв.
            Oт майна си Райна иди да си купиш. Там е най-евтино, боклуците настрана
            търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

            Коментар


            • Яко се изложи за пореден път - и сега се правиш на ощипана мома

              Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
              Ама ме кефите яко. Създадох не случайно тази тема, за да бъда "разконспириран" от МнЮн който за сега се оказва най-плиткоумният от всички клепалници
              И не определено не съм се излъгал в очакванията си, че ще лъснат всички бай Ганювци от 21 век. Тъжното е, че самите Вие не го осъзнавате това, но пък аз се забавлявам страхотно, много се смея и ми е много забавно. Наистина

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                Има ги налични?
                Разбира се, че ги има - жълти, оранжеви, зелени, червени и сини

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                  Може и с куриер да ти ги пратя с наложен платеж. За София ЕКОНТ взимат 5.00лв. Но може и от офиса да дойдеш да си ги вземеш.
                  Има ги налични?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                    От Младост ли да дойда да ги взема?
                    Може и с куриер да ти ги пратя с наложен платеж. За София ЕКОНТ взимат 5.00лв. Но може и от офиса да дойдеш да си ги вземеш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                      Имам от 5 цвята. С три степени на светене са -бързо,бавно мигане и постоянно. Цялото училище на сина ми вече е "свтещо"

                      Светещите нашийници също са много яки. Сега уговарям едно доста оборотно софийско заведение да вземат за сервитьорките. Ще е много секси, а и ще си виждаш в тъмното къде е сервитьорката ти
                      От Младост ли да дойда да ги взема?

                      П.П. Връзките, не нашийниците
                      Last edited by bate Goiko; 28.11.2011, 23:27.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Hunter of fools
                        И ние,и ние пепи
                        Бъди сигурен,че се забавляваме добре!
                        Ааааа......не се и съмнявам. То да търгувате неможете, така че поне да одумвате, клюкарите и клепате хората, ви остава едничка радост. Но аз съм широко скроен
                        Last edited by Alan10; 28.11.2011, 23:28.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                          П.П. Много ме впечатли обявата за свещи връзки за обувки, но гледам, че е изтекла дали случайно не е останал някой чифт да мина да взема?
                          Имам от 5 цвята. С три степени на светене са -бързо,бавно мигане и постоянно. Цялото училище на сина ми вече е "свтещо"

                          Светещите нашийници също са много яки. Сега уговарям едно доста оборотно софийско заведение да вземат за сервитьорките. Ще е много секси, а и ще си виждаш в тъмното къде е сервитьорката ти
                          Last edited by Alan10; 28.11.2011, 23:24.

                          Коментар


                          • П.П. Много ме впечатли обявата за свещи връзки за обувки, но гледам, че е изтекла дали случайно не е останал някой чифт да мина да взема?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                              и къде му е креативноста на пешко, че не се сещам??/

                              може би това, че с единия си ник задава тема и търси отговор, а с новорегистрирания си ник отговаря ??/

                              или може би е креативен с това, че във финансовия си сайт продава спагети, като същевременно се смее на инвестора за незнам си какво

                              толкова години се опитва да ни пробута сайта си и ни дава линкове към него с идеята да кликаме за да може да договори 20% от спагетите?//

                              ще го призная пешката за креативен , ако сега и блумбърг започнат да предлагат сос болонезе за спагети на сайта им
                              Е не си прав, това ако не е креативен(идеен) човек занимаващ се с инвестиционни схеми, консултации, провежда курсове, журналистика, телевизионен водещ, търговия на валутни и стокови пазари, търговия с ценни метали, интернет търговия(дори със спагети) и много, много други работи, не ги помня всичките

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                                Ама ме кефите яко. Създадох не случайно тази тема, за да бъда "разконспириран" от МнЮн който за сега се оказва най-плиткоумният от всички клепалници
                                И не определено не съм се излъгал в очакванията си, че ще лъснат всички бай Ганювци от 21 век. Тъжното е, че самите Вие не го осъзнавате това, но пък аз се забавлявам страхотно, много се смея и ми е много забавно. Наистина
                                Ненаситник, такъв

                                Коментар

                                Working...
                                X