IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От къде да си купя таблет ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kanev Разгледай мнение
    пародия и карикатура! ))
    +1
    Но трябва да му се признае, пълен непукист е. Ти го замерваш с лайна, той се маже с тях.

    Коментар


    • http://www.dealextreme.com/p/10-tft-...b-otg-tf-58624

      В този сайт продават хиляди джиджавки....идват от Китай безплатно и са много коректни...Взимал съм си разни дреболиики

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Веселяко !!!... това , че се смееш е много добре...
        Но ако набуташ твои приятели при Пешо- ментата и от светещи връзки и панделки им пробута и управление на активи, знаеш ли от колко приятели ще се откажеш...???

        ПП. Приеми го като един момчешки съвет....
        за съжаление вируса "ПетALANкараиванов" вече е в мрежата и "гордия" разпространител да се моли да зарази по малко негови приятели .....

        Коментар


        • ko

          Какво ревете не виждате ли, че е (Unlocked)​, 10.2in - Black напълно нормална цена, Това, че някой не може да си го позволи е друг въпрос

          Коментар


          • Първоначално изпратено от evg9 Разгледай мнение
            Това е най-смешната тема, която съм чел не само в Инвестора, а въобще по форумите!
            Разпространих линка към нея сред приятелите си в скайпа, фейсбука и гугъл+. Предлагам и останалите да направят, като мен.
            Алън10 /Петър/ да знаеш, че ти направих голяма рекламна кампания, при това безплатна. Ако ми се отблагодариш с някое китайско менте, дори без карта, няма да ти откажа, защото на харизан кон зъбите не се гледат.

            Така не съм се смял отдавна. Не спирайте престрелките, момчета.
            Веселяко !!!... това , че се смееш е много добре...
            Но ако набуташ твои приятели при Пешо- ментата и от светещи връзки и панделки им пробута и управление на активи, знаеш ли от колко приятели ще се откажеш...???

            ПП. Приеми го като един момчешки съвет....

            Коментар


            • Това е най-смешната тема, която съм чел не само в Инвестора, а въобще по форумите!
              Разпространих линка към нея сред приятелите си в скайпа, фейсбука и гугъл+. Предлагам и останалите да направят, като мен.
              Алън10 /Петър/ да знаеш, че ти направих голяма рекламна кампания, при това безплатна. Ако ми се отблагодариш с някое китайско менте, дори без карта, няма да ти откажа, защото на харизан кон зъбите не се гледат.

              Така не съм се смял отдавна. Не спирайте престрелките, момчета.
              Last edited by evg9; 14.12.2011, 20:32.

              Коментар


              • От eBay този таблет (наричам го така условно) струва под $170 с 2 години гаранция. Пешко му е сложил "нормална" цена от 1099лв = $730, но след "отстъпка" го продава за 429лв = $285. Без гаранция.

                Освен това в eBay продавачът има 99.2% рейтинг от 2404 човека, докато Пешко си е всеизвестен селски тарикат, който бистри световната политика и икономика, докато продава билкови топки и френски маникюр чрез финансовия си сайт. Е това се нарича пародия и карикатура! ))

                Коментар


                • Тук ли са евтините таблети- при Пешо

                  Коментар


                  • Пешка,

                    верно замаскиран под търговец, брокер, анализатор или журналист..но в крайна сметка правиш бизнес като измекяр.

                    явно можеш да живееш с това и не ти пречи

                    успех
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
                      Чудно ми е дали има поне един,който да го е купил за 429 лв,при условие,че го има в нета за 129 $?Че и писал :нормална цена 1099 лв,спестяваш 669.95 лвБоже,ще ме умори от смях този човек

                      http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=...=p3286.c0.m359

                      В Китай са по около 60 кинта. И са абсолютна пръчка
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • ХАХАХА, "нормална цена 1099лв"? Къде бе Пешо е тази "нормална цена"? В салона за масажи с билкови топки и сос болонезе за който събираш клиенти ?

                        1099лв е "нормална цена" за iPad с 2 години гаранция, а не за чутовната марка ePad z180 без гаранция.

                        ПК дори от схеми не разбираш, това е изтъркано и старо. Стой си при вързанките.

                        Коментар


                        • Чудно ми е дали има поне един,който да го е купил за 429 лв,при условие,че го има в нета за 129 $?Че и писал :нормална цена 1099 лв,спестяваш 669.95 лвБоже,ще ме умори от смях този човек
                          Фибо-мибо-грънци....

                          Коментар


                          • Петре, посещенията на Дядо Коледа по домовете само ги организираш или и ти ще се дегизираш да обикаляш?

                            Коментар


                            • Я к'во спамче откривам в пощата си !

                              Niesme.bg – пазарувай с приятели с над 50% отстъпка!

                              Всеки ден нови атрактивни предложения за пътуване, разкрасяване, заведения, услуги за вашия автомобил.

                              Качество, гарантирано от Инвестор.бг АД

                              П.П. - а най-интересното е как този сайт с 10 оферти общо започва 1500 връзки и цитати на името му в нета и от позиция/ранк 498 в Алекса

                              Ташака е пълен, но както Ви писах по-долу - Светът се крепи на тъпанарите които са 95% от човечеството
                              Last edited by Alan10; 29.11.2011, 23:33.

                              Коментар


                              • Нещо злорадстващите тъпанари се сафирясаха и гледам активността им спадна, като оптимизма на БФБ Няма ли некое ново лафче, някоя гадост нова да съчините? Липсва ми жълтинята Ви

                                Коментар

                                Working...
                                X