IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ладо Разгледай мнение
    Коментар отдолу:
    Между другото партията на Бареков си има вече официално английско съкращение: BG WC (Bulgaria Without Censorship).
    Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Направо им разказа играта Милошевич на Трибунала.

      Коментар


      • - Вашето билетче!
        - Моето билетче?
        - Вашето билетче!
        - Моето билетче?
        - Вашето билетче!!!
        - Моето билетче?
        - Вие други думи знаете ли?
        - Знам! Прахосмукачка...
        - Да не сте болен?
        - А Вие да не сте доктор?
        - Не съм доктор!
        - Аз пък не съм водопроводчик.
        - Май Ви хлопа дъската...
        - Що, да не сте дърводелец? А, ето я и мойта спирка!

        Коментар


        • КОНГРЕС

          https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

          Коментар


          • Коментар


            • Life won't wait for you.

              Коментар


              • Откакто си прочетох книгата за Фън Шуй - не знам къде да я оставя.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                  Предполагам много от вас вече са го гледали, но да постнем за всеки случай част от гласоподавателите примати...

                  http://www.youtube.com/watch?v=HTMigu5ubj8#t=108
                  А представяш ли си само след 20 години те ще са повече от белите в България.
                  Трябва да се кастрират при раждане-само така може да се спре тази епидемия!!!!!
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • https://www.youtube.com/watch?v=MWx8Qstkue8

                      Коментар


                      • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Отива при доктора двойка:
                            - Докторе, я ни вижте по време на секс, Мисля, че нещо не е както трябва...
                            Започват те да… Стонове, пъшкания, оргазъм...
                            Доктора:
                            - Всичко е наред. Не виждам никакви отклонения... Моля, 2,40 лева такса...
                            Платили и си тръгнали... На другия ден пак...
                            - Докторе, погледнете пак!
                            И пак… Пак всичко нормално... Платили 2,40 лева потребителска такса и заминали...
                            Когато дошли за трети път, докторът не издържал и казал:
                            - Защо ме мъчите, бе хора?
                            - Разберете, докторе, аз съм женен, тя е омъжена и не може да се видим нито у
                            нас, нито у тях. Стая в хубав хотел е 100 лева, в евтин хотел е 50 лева, а тук
                            плащам 2,40 лева и другите такси се покриват от Здравната каса …

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

                              Снейк?!
                              Паяците...за съжаление са основно в центъра, чат-пат минават на оборка по крайните, при това западни квартали, не помня в Дружба или Младост да са, но Надежда поне покрай пуска на метрото и видно Люлин се радват на компанията им.
                              хм, интересна работа, баш пък в Лю Лин, дето са едни от най-широките булеварди Иначе по тесните улички са най-нужни - няма минаване в двупосочните улици дори за еднопосочни движение, а за пешеходците пък - абсурд Аз редовно стигам до саморазправа, че повечето и ми наглеят, като че ли аз съм нарушител, а не те
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                не мога да го повярвам - това къде е? Паяците никога не работят, когато поредния селяндур е спрял където му се иска, щото било пред блока
                                П.С. Бай Ганьо си имал една мечта - за солунската митница, аз си имам друга - да ми разрешат частен паяк само за един месец - повече нищо не ми трябва

                                Снейк?!
                                Паяците...за съжаление са основно в центъра, чат-пат минават на оборка по крайните, при това западни квартали, не помня в Дружба или Младост да са, но Надежда поне покрай пуска на метрото и видно Люлин се радват на компанията им.

                                Коментар

                                Working...
                                X