IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
    Баси! Ква е тая снимка на ужасите? Това нещо на филм ще разтърси индустрията на филми на ужасите и ще прати Хичкок в забрава.
    Даже сега се заех да ги броя, 7 от 12 май бяха в София.
    Последно подобно имаше преди 2 г. май, на Симеон бяха налетели на милиционера, та на другия ден беше стабилно чистене по Миладинови.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
      не мога да го повярвам - това къде е? Паяците никога не работят, когато поредния селяндур е спрял където му се иска, щото било пред блока
      П.С. Бай Ганьо си имал една мечта - за солунската митница, аз си имам друга - да ми разрешат частен паяк само за един месец - повече нищо не ми трябва
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • http://highviewart.com/articles/view/1160

        Коментар


        • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
          Баси! Ква е тая снимка на ужасите? Това нещо на филм ще разтърси индустрията на филми на ужасите и ще прати Хичкок в забрава.
          Това е кадър от римейка на класическия хорор-трилър от 80-те години "Арахнофобия".
          Last edited by kev; 29.01.2014, 14:01.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
            Баси! Ква е тая снимка на ужасите? Това нещо на филм ще разтърси индустрията на филми на ужасите и ще прати Хичкок в забрава.
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Коментар


              • Осмокласничка се прибира в два през нощта от купон.Майка й я посреща на вратата.
                -Пушила ли си?
                -Не! Стоях, където пушеха.
                -Аха! И като те гледам, си седяла , където са пили и си лежала , където са правили секс.

                Коментар


                • Млад баща играе с малката си дъщеря. Изведнъж детето спряло и казало:
                  - Достатъчно, заболя ме главата!
                  Бащата озадачен погледнал майката:
                  - И на това ли успя да научиш детето?

                  Коментар


                  • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                    Коментар


                    • Предполагам много от вас вече са го гледали, но да постнем за всеки случай част от гласоподавателите примати...

                      http://www.youtube.com/watch?v=HTMigu5ubj8#t=108

                      Коментар


                      • Баба седи в рейса до малка "кифла" и тропа с бастуна.
                        - Бабо, да си сложиш гумичка на бастуна!
                        - Хъмм, баща ти е трябвало да си сложи гума на бастуна...

                        Коментар


                        • http://www.jobs.bg/f2091701

                          7. Описание на длъжността: Цялостна дейност свързана с планирането и осъществяването на емисионната политика в частта имитиране на държавни ценни книжа и преструктуриране на вътрешния и външен държавен дълг.

                          Как се извършва "имитиране" на ДЦК? Нещо като нелегална печатница?

                          Коментар


                          • http://www.dnes.bg/akoshtete-vqrvait...nika-im.213930
                            Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                            Коментар


                            • Когато бях на 16 г. си мечтаех да си имам гадже.
                              На 18 най-после си намерих. Но нямаше никакви чувства. Затова реших да си търся сантиментално и много чувствително момиче.
                              На 21 си намерих. Тя беше толкова чувствителна, че се разплакваше от най-малкото нещо. По цял ден плачеше за какво ли не, а отвреме навреме заплашваше че ще се самоубие.
                              Затова реших, че ми трябва темпераментно, динамично момиче. На 26 си намерих. Тя кипеше от енергия. Започваше едновременно десет неща и без да завърши нито едно на другия ден започваше нови десет. Отначало беше много интересно, но после започнах да се чувствам като идиот около нея. Много енергия, но без посока.
                              Реших да си търся умно и практично момиче. На 31 я намерих и се ожених за нея. Тя беше много умна и здраво стъпила и с двата си крака на земята. Беше толкова практична, че се разведе с мене и ми взе всичко което имах.
                              Сега съм стар и мъдър. И си търся момиче с големи гърди.

                              Коментар


                              • Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X