IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
    Като умреш, не знаеш, че си умрял и не ти е тежко на теб, а на другите. Същата работа е и като си тъп.
    Когато си тъп и не знаеш, че си тъп , не ти е тежко на теб, а на другите.
    Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

    Коментар


    • Прибрал се един от работа и гледа вратата му разбита. Влиза вътре и какво да види: стоят двама мъжаги насред хола, кахърни. Почнали го: бой, бой и накрая той само изхленчил:
      - Момчета, ама защо ме биете?
      - Как да не те бием, бе!? Телевизор - Велико Търново, печка - Мечта, хладилник Мраз, пари: няма, злато: няма, нищо няма! От какъв зор си сложил тази блиндирана врата, че и решетки!? Ти що лъжеш хората, бе!

      Коментар


      • - Извинете, това ли е отделът за рекламации?
        - Да. Какво искате да върнете?
        - Това.
        - А какво е то?
        - Честно - не знам! Докато го сглобявах, стана на диван, на шкаф, а по едно време даже хващаше Канал 1...
        Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

        Коментар


        • -Докторе, какво ми е?
          -Хемороид.
          -На лицето?!
          -Ама това лицето ли ви беше, Бареков?!
          Yeah

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
            Ако мъж отвори вратата на кола на жена в България, вероятно колата е стара и вратата нещо е развалена.
            Не си прав !!!
            Или колата, или жената е нова !!!
            Only God Can Judge me...

            Коментар


            • Ако мъж отвори вратата на кола на жена в България, вероятно колата е стара и вратата нещо е развалена.
              Don't work hard, work smart!

              Коментар


              • Прибира се 9-годишно момиченце от училище и хваща баща си на къс пас.
                -Тате, какво е пу*к@?
                Без дори да трепне той започнал да обяснява:
                -Нали знаеш какво е вагина? -започнал той с чистата съвест на родител, отдавна обяснил честно и от раз цялата истина за “птичките и пчеличките” .
                -Да!
                -Значи, накратко: некултурните хора и простаците наричат вагината с това име. -рекъл бащата.
                Момиченцето смляло мълчешком татковото обяснение и с още не съвсем убеден вид изпраскала втори въпрос:
                -Добре де, ами защо тогава тая дума се употребява по адрес на мъже?!
                Бащата почти се задавил от изненада.
                -А, ти къде го чу това?
                -Не съм го чула тате. Прочетох го!
                -ПРОЧЕЛА си го?… И къде?
                -Как къде? На стената срещу училище някой е написал със спрей “Сергей Станишев е пу*к@!”.
                Мъжът се поколебал малко, въздъхнал, представил си Сергей за миг, после прегърнал дъщеря си и с тиха бащина категоричност отсякъл:
                -Еми, пу*к@ е!!!
                Don't work hard, work smart!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                  Като умреш, не знаеш, че си умрял и не ти е тежко на теб, а на другите. Същата работа е и като си тъп.


                  РЕСПЕКТ !!!
                  Only God Can Judge me...

                  Коментар


                  • Като умреш, не знаеш, че си умрял и не ти е тежко на теб, а на другите. Същата работа е и като си тъп.
                    Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                    Коментар


                    • Икономиката на България/The Economy of Bulgaria
                      Германия търси 33,8 млн. лв. от фалиралия Оловно-цинков комплекс (ОЦК). Федералната република е издала държавна гаранция по договор за кредит между френската банка БНП Париба и родното предприятие. Това става ясно от списъка на кредиторите на ОЦК, приет от синдика Александър Георгиев. Най-много пари от комбината има да взема БНП Париба - общо 106,5 млн. лв. Швейцарският клон на институцията е отпуснал 93,7 млн. лв. Още 12,82 млн. лв. са по договор за кредит с френската банка майка. Заеми на ОЦК е дала и Първа инвестиционна банка, която си търси 28 млн. лв. При осребряване на имуществото на комбината банките ще получат парите си с предимство, защото са обезпечили вземанията си с особени залози.

                      Източник: Преса

                      Коментар


                      • Свети Валентин:
                        Цветя-18лв
                        Такси-5лв
                        Кино-8лв
                        Вечеря-70лв
                        Подарък-128лв
                        Хотелска стая-90лв
                        Изражението когато ти каже , че е неразположена
                        -БЕЗЦЕННО!!!...смях от днес на http://daniivanov.blogspot.com/2014/...g-post_30.html

                        Коментар


                        • Баща и син в пицария. Детето не млъква, въпрос след въпрос:
                          - Тате, котките нали си имат котенца?
                          - Да.
                          - Кучетата нали си имат кученца?
                          - Разбира се!
                          - А патетата и те си имат патенца?
                          - Дааааааа ...
                          - Тате, а пиците защо си нямат пиценца?!
                          - Отивай да питаш готвача и ме остави на мира!!!
                          Отива детето при готвача, дърпа го за престилката и повтаря всичко. Готвачът го погледнал и казал:
                          - Отиди сега при баща си и му кажи, че пиците си нямат пиценца, защото ги вадим навреме ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от atb Разгледай мнение
                            Ейййй,това е добро,ама.... много добро...ха-ха-ха..Смея се със сълзи..

                            Коментар


                            • !

                              !
                              Attached Files
                              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                              Коментар


                              • http://prodavalnik.com/moskvich-aleko-i40953833

                                Коментар

                                Working...
                                X