IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

    Коментар


    • Според статистиката човек ходи по 1500 км на година. Също така друга статистика твърди, че човек изпива средно по 90 литра алкохол на година.
      Или ако трябва да бъдем обективни, човек харчи по около 6 литра на 100 км.

      Коментар


      • http://www.youtube.com/watch?v=VNTzK_slf0Y

        Коментар


        • Три двойки - женени от 30 години, женени от 5 години, и младоженци - искат да станат членове на църква. Пасторът им казва:
          - За да станете членове на църквата, трябва да издържите 2 седмици без да правите секс. Така ще знаем, че вашата вяра е по - силна от животинските ви инстинкти.
          След 2 седмици идват трите двойки и пасторът ги разпитва. Старата двойка:
          - Не беше никакъв проблем.
          Пита женените от 5 години:
          - Ами, първата седмица беше добре, но на втората с жена ми спахме отделно, за да не се изкушаваме.
          Пита и младоженците, мъжът отговаря:
          - Ами, не можахме да издържим 2 седмици?
          - Поддадохте ли се на изкушението?
          - Да, преди няколко дена, жена ми се опитваше да стигне една консерва с царевица на най-горния рафт, изтърва я, и се наведе да я вземе. Като я видях и ... не се сдържах.
          - Съжалявам да го чуя синко. За съжаление, вече не сте добре дошли в църквата.
          - Няма дерт, ние вече и в Билла не сме добре дошли.

          Коментар


          • Ходи ми се в тоалетната, а там директорът вече 10 минути седи и говори по телефона. Никога не бях искал неговото място толкова силно, колкото сега.

            Коментар


            • а, що, бе, глей как се прави нещо от "нищо"

              http://www.youtube.com/watch?v=Y13tSEyOqGs

              Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Попитали стария мъдър индиански вожд, какво мисли за лятното часово време и той отговорил:
              "Само един политик може да отреже една педя от горната част на одеалото, да я зашие за долната и да ви каже, че го е удължил.."
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Попитали стария мъдър индиански вожд, какво мисли за лятното часово време и той отговорил:
                "Само един политик може да отреже една педя от горната част на одеалото, да я зашие за долната и да ви каже, че го е удължил.."

                Коментар


                • Евреин, пристигнал до вкъщи с такси, излиза мълчаливо от колата и започва да бърка по джобовете си, а под нос си мърмори:
                  - Май съм си изтървал портфейла в колата.
                  Чувайки това, таксиметровият шофьор изчезва с мръсна газ. Евреинът гледа след таксито и казва:
                  - Значи Шимон не лъже, тоя номер наистина работи.

                  Коментар


                  • Македонски лаф..
                    П: Како жените ги споредуваат машките пениси?
                    О: Голем, поголем, ....таман.
                    П: Како мажите ги споредуваат своите пениси?
                    О: Голем, поголем, ...исто како мојот.

                    Коментар


                    • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                      Коментар


                      • Заменям акции на ЦСКА срещу лепенки от БИЛА
                        Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                        Коментар



                        • Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                          Коментар


                          • Коментар


                            • Дама на възраст си поръчва жиголо по каталог. Вечерта на вратата се чука - изтупан мъжага с букет. Сядат на по чашка, след това още една, и още една. Най-накрая дамата изнервена пита:
                              - Няма ли да започваме вече?
                              - Чакайте сега, вие какво си поръчахте?
                              - Ебач- домошар!
                              - Ей, пак са се объркали от централата, аз съм алкохолик-събеседник!

                              Коментар


                              • Случката се развива в Северозапада....
                                Съд. Гошо съди голема сладкарска фирма за нанесени телесни повреди, що техен камьон ги блъснал на едно кръстовище.
                                Фирмата се представлява от нахакан адвокат, и он рипа:
                                - Господине, верно ли а, че сте казале на старшината, дека е дошъл на местопроишествието, че сте добре и нищо Ви нема?
                                Гошо почва.
                                - Значи тоа фтрорник я качих Цецка да а водим на пръч…
                                - Ква Цецка бе? – прекъсва го адвоката – Отговарай точно кво питам.
                                - Така де, значи Цецка ми е най-добрата коза, сеамска, с вити роги. Абе коза един път…
                                - Стига с таа коза бе! Казал ли си на полицая, че си добре или не?
                                - Начи товарим аз Цецка…
                                Адвоката па го прекъсва и се обръща към съдята:
                                - Господин Съдя, опитвам се да докажа, че на ищецо му не е имало нищо, а сеа съди клиенто ми, че уж имало. Тава е опит за измама.
                                Съдята зело да му дотега, ма му и станало интересно що оня се Цецка та Цецка. Обрънал се къде Гошо и му рекъл да продължи.
                                - Та натоварил съм Цецка и леко – полека тръгнааме. Спирам на расклона, гледам налево, гледам надесно….и като ме изющи тоа шашкънин с камьоно – направо ма прекина.
                                Като са освесих манко – я съм у канафката и ме боли сичко, а кво ме не боли изтръпнало и го не усещам – дече ли не е мое. Не моем да мръднем ич.
                                Цецка отфръкнала през улицата у другата канафка. Не моем да а видим, само а чуам къ мъца жално. Да ти скине сръцето. Ич не беше добре. Сигурен бех, че нема да а бъде.
                                У тоа момент, гледам спира полицаю и слаза от колата.
                                Он пръво чу Цецка…отиде, намери я…виде ква а работата…извади пищова и я гръмна да са не мъчи.
                                Рипна после веднъга, иде къде мене, пищова още му дими у ръката и вика:
                                - А ти кък си? Добре ли си?
                                Да му ебем макята гусин Съдя, ти да беше – къ би отговорил на тоа въпрос?
                                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                                Коментар

                                Working...
                                X