IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vajvaj Разгледай мнение
    Пич, че 90% от блога ти е преписан от тук... иди дойди. Но това, че после го демонстрираш, вече е адски дразнещо... То бива да си нагъл, ма чак пък толкова!

    Според мен това не е човек, а спам робот. Никога не е публикувал мнение, никога не е оспорил нещо, никога не е показал човешка реакция. И като му баннат поредния ник, веднага излиза с друг. Сигурно вече е надвишил трийсет броя никове. Не мога да ги преброя. Може и над 50 да са.
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Как да разберем кой от съседите ви ползва вашия WI-FI?
      В един след полунощ, отваряте външната врата,прозорците и изключвате рутера,пазите пълна тишина и от етажите ,от които се чуят пожелания за майката,е те са гадовете.....
      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

      Коментар


      • Доктор към пациент:
        -Какво още е полезно за здравето, освен добрата храна и здравия сън?
        -Не се сещам докторе...
        -А какво правите с жена си два-три пъти седмично?
        -Караме се...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от phh
          Зад всеки мъж с дистанционно, стои по една жена която му казва коя програма да пусне!...смях от днес на http://daniivanov.blogspot.com/2014/04/blog-post_2.html
          Пич, че 90% от блога ти е преписан от тук... иди дойди. Но това, че после го демонстрираш, вече е адски дразнещо... То бива да си нагъл, ма чак пък толкова!
          При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Англичанин,французин и Бай Ганьо спорят за националността на Адам и Ева;
            Англичанинът: - Адам е типичен англичанин.Само един джентълмен може да се лиши от едно ребро,за да направят жена от него!
            Французинът: - А пък Ева е типична французойка. Само французойка може да се отдаде на мъж за една ябълка!
            Бай Ганьо: - А според мен и двамата са българи! Само българите с гол задник и една ябълка в устата се чувстват като в рая!...
            +1

            Коментар


            • https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

              Коментар


              • 1 Април - ден на българският политик.
                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                Коментар


                • https://www.facebook.com/managerbg/p...type=1&theater
                  Винаги съм права

                  Коментар


                  • https://www.facebook.com/photo.php?v=735254919831592

                    Коментар


                    • - Сине, ставай !
                      - Ммм, днес е почивен ден !
                      - Какъв почивен ден, бе..... ние сме негри!

                      Коментар


                      • Г-н Съдия, аз много се извинявам, ама въобще не съм разбрал, че над мен лети вертолет...
                        Цялата истина е че си седях в колата и си слушах гръцка музика..
                        И ми стана хубаво господин съдия, нали знаете как става...
                        И не издържах извадих пистолетът си и започнах да стрелям.. (дан, дан, дан)
                        И си стрелям и си пея "Soma mou", докато в един момент не се появиха маскирани мъже и докато се усетя дали ще ме гърбят, дали ще ми правят скрита камера...
                        Полетях господин съдия, летя въртя се и летя, въртя се и летя...
                        Докато успея да се прекръстя се намерих в "МВР" болница..
                        Т'ва е което помня господин съдия..
                        Съжалявам, не е много, но е от сърце..

                        Първи училищен ден в едно средно училище в САЩ. Учителката представя нов ученик - Такиро Сузуки от Япония.
                        Часът почва и тя казва:
                        - Сега ще видим дали познавате историята. Кой е казал "свобода или смърт"?
                        Никой не знае, но Сузуки вдига ръка:
                        - Патрик Хенри, Филаделфия, 1775 г.
                        - Много добре, Сузуки. А кой е казал "Държавата е народът и като такъв никога не може да умре"?
                        Сузуки става:
                        - Ейбръхам Линкълн, Вашингтон, 1863 г.
                        Учителката поглежда другите деца и им казва:
                        - Засрамете се, деца! Сузуки е японец, а знае по-добре от вас американската история.
                        Тих глас от последните чинове:
                        - Да им го натаковаме на японците!
                        - Кой каза това? - изкрещява учителката.
                        Сузуки вдига ръка:
                        - Генерал Макартър, Пърл Харбър, 1941 г. и Ли Якока на събранието на акционерите в Крайслер, Детройт, 1982 г.
                        Учениците стоят в пълна тишина, когато пак някой се обажда:
                        - Да до духаш!
                        Учителката, извън кожата си:
                        - Стига вече! Кой беше това?
                        Сузуки:
                        - Бил Клинтон на Моника Люински, Белия дом, 1997 г.
                        Някой друг извиква:
                        - Сузуки е лайно!
                        Сузуки веднага отвръща:
                        - Валентино Роси, мото-състезанието Гран-При в Рио де Жанейро, Бразилия, 2002 г.
                        Всички изпадат в истерия, учителката припада, а на вратата се появява разсилният:
                        - Да го еба! Никога не съм виждал такъв хаос.
                        Сузуки е готов:
                        - Българският премиер към министъра на финансите, за разпределението на бюджетния излишък, София, 2004 г

                        Коментар


                        • Журналист интервюира спасител на плажа.
                          - Какво е най-неприятно във работата ви?
                          - Когато се давят мъже. Ако не ги спасиш - умират. А като ги спасиш и им направиш изкуствено дишане те бият!!!
                          Медитация

                          Коментар


                          • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                            Коментар


                            • Англичанин,французин и Бай Ганьо спорят за националността на Адам и Ева;
                              Англичанинът: - Адам е типичен англичанин.Само един джентълмен може да се лиши от едно ребро,за да направят жена от него!
                              Французинът: - А пък Ева е типична французойка. Само французойка може да се отдаде на мъж за една ябълка!
                              Бай Ганьо: - А според мен и двамата са българи! Само българите с гол задник и една ябълка в устата се чувстват като в рая!...

                              Коментар


                              • "Номерът който търсихте, вече е достъпен"

                                - Да, ама аз вече съм трезвен.

                                Коментар

                                Working...
                                X