IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кавги и ругатни

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pavlik Morozov Разгледай мнение
    Живея в София. Работя IT. Аз съм от поколението, което чакаш да ти плаща пенсията. Да ме наричаш трол е смешно - от много време по форумите се мяркам от дъжд на вятър с по няколко поста. Виждам, че днес просто съм ударил десятката прекалено много пъти, затова си се запенил, и кълнеш тука.

    Пожелавам ти дълги години живот и здраве, и да прогледнеш най-после как криво-разбраната рублофилия набута тая държава в кенефа и изгони младите!
    Хе-хе!!!Оптимист!!!Той си гледа винаги накриво!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
      Не знаех, че на троловете им удържат за осигуровки.
      А знаеш ли поне каква част от пенсиите се плащат от осигуровки, и каква част се финансират с други бюджетни приходи?

      чЕкай да не те затруднявам:
      От общия бюджет на осигуряването в размер на над 9,5 милиарда лева, от осигуровки, които ще платят бизнесът и работниците, ще се съберат под половината. Така държавата ще плати останалото - вноската си от 12% като универсален осигурител в размер на 2,7 милиарда лева и двата милиарда дефицит.
      Та така другаре - "заслужените" ви пенсии отдавна са откраднати и разпиляни, от политиците, които сте избирали. А сега чакате едно поколение, което няма шанса да се пенсионира, да ви износи на гърба си докато го ругаете, че е съсипало държавата. Познайте дали ще ви мине номера
      Last edited by Pavlik Morozov; 02.06.2015, 20:10.
      "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pavlik Morozov Разгледай мнение
        Живея в София. Работя IT. Аз съм от поколението, което чакаш да ти плаща пенсията.
        Не знаех, че на троловете им удържат за осигуровки.
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          А кой е Pavlik Morozov? Къде живее? Никъде. На колко години е? На николко. Какъв е по професия? Никакъв. Какво работи? ТРОЛ! Нищо друго.

          Живея в София. Работя IT. Аз съм от поколението, което чакаш да ти плаща пенсията. Да ме наричаш трол е смешно - от много време по форумите се мяркам от дъжд на вятър с по няколко поста. Виждам, че днес просто съм ударил десятката прекалено много пъти, затова си се запенил, и кълнеш тука.

          Пожелавам ти дълги години живот и здраве, и да прогледнеш най-после как криво-разбраната рублофилия набута тая държава в кенефа и изгони младите!
          Last edited by Pavlik Morozov; 02.06.2015, 20:04.
          "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

          Коментар


          • Най-накрая намерихме подходящата тема
            Присъединявам се към пожеланията на колегата за троловете, но не е много прав да изключва руските от списъка. За да не се чувстват пренебрегнати пускам специален поздрав и за тях- https://www.youtube.com/watch?v=TRKX4oBjjwo

            Коментар



            • "Вий на глас да се разсмеете,
              предполагам, не умеете.
              Затова се толкоз трудите
              да разсмейте другите"

              Yeah

              Коментар


              • Да пукнете дано всички тролове!
                Пускам го тука, щото темата за троловете е затворена.

                Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                Бъркаш. Хора на троловете замлъкна. Чака новите разяснения от масква.

                Бе ти да не си дежурен нещо?
                Много ми идва някакви ТРОЛОВЕ да твърдят, че тука имало тролове на Русия?

                Кой е трол бе? Аз ли, дето всички знаят каква ми е професията-бивш офицер от БА, къде живея-Шумен, с какво се занимавам-пенсионер с дребен бизнес в Шумен, на колко съм години-колкото Боко Б.

                markov ли е трол бе? Или Бате Пешо? Или Монти?
                Че всички знаят всеки от тях какво работи, къде живеят, на колко години са приблизително, с какво си изкарват хляба.

                А кой е Pavlik Morozov? Къде живее? Никъде. На колко години е? На николко. Какъв е по професия? Никакъв. Какво работи? ТРОЛ! Нищо друго.

                Същото се отнася и за другите тролове.
                Имхотеп? Къде живее и какъв е? Никъде и никакъв. На колко години е? Неизвестно. Какво работи? ТРОЛ. Само се знае предния му никнейм Факушка. Дори и това не си е признал.
                Същото се отнася и за другия, дето пък се прави на "юрист". Кандид.
                Юрист, пък по 16 часа троли из форума и де що има нещо за история да се спомене и е първи коментатор. Знае я човека, не му го оспорвам, за разлика от правото, където е пълен профан. И какво работи човек, който пуска на ден по 40 постинга на ден? Ами ТРОЛ.

                Само на един многоников Хайрсъзов, Хайърсъзов!, Mario Teran, KATANA 4 APOCALYPtos HEAD, stabwound
                му признавам, че е натурален омразник и троли поради вродената му омраза към Русия. Него майка му не го е кърмила с мляко, ами със жлъчка.

                Та да се върна на думата си. Да пукнете дано ТРОЛОВЕ!
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Ако бирата след малко не ми е студена, ша го е*а в бармана

                  Коментар


                  • А най-отдолу трявестите...и пастора
                    Ганя Балканский J.R.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                      къде бе ?
                      Ми казал си "долу педерасите"
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Гледам споменали сте с добро и пасторите и обикновените педераСи

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Колчо, що хулиш пастор Петров? Ти все едно вдигаш ръка срещу Исус!
                          къде бе ?
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                            Занемарихте една от серьозните теми ЕЙ !!!
                            ...
                            долу педерасите !!!
                            Колчо, що хулиш пастор Петров? Ти все едно вдигаш ръка срещу Исус!
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                              Занемарихте една от серьозните теми ЕЙ !!!
                              ...
                              долу педерасите !!!
                              Що бе... по-добре е да има педераси. Така на нас ще се падат повече жени (няма да имаме конкуренция)

                              в този ред на мисли - долу лесбийките
                              Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                                Да горят в пъкала всички които злепоставят и хулят П-р Петров. Това е все едно да вдигнеш ръка срещу Исус.
                                Карлуково !!!!!!!
                                Близо ти е !!!
                                Хващай едно такси и отивай!!!!
                                Only God Can Judge me...

                                Коментар

                                Working...
                                X