IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кавги и ругатни

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да горят в пъкала всички които злепоставят и хулят П-р Петров. Това е все едно да вдигнеш ръка срещу Исус.
    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

    Коментар


    • Занемарихте една от серьозните теми ЕЙ !!!
      ...
      долу педерасите !!!
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vembata Разгледай мнение
        От какво ти е писнало, да не би да живееш в ресторант или кръчма, че то въздуха от газовете на колите е по-вреден от цигарения дим...Особено 98 или 100 октановите които бълват олово...
        Хубаво е когато не знаеш, да не се обаждаш. Поне от петнайсетина години в европейския съюз не се продават бензини със съдържание на олово. И у нас е така повече от 10 години.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Васил Илиев Разгледай мнение
          Долу пушачите. Писна ми от тях.
          От какво ти е писнало, да не би да живееш в ресторант или кръчма, че то въздуха от газовете на колите е по-вреден от цигарения дим...Особено 98 или 100 октановите които бълват олово...

          Коментар


          • Долу педерасите! Техната семка

            Коментар


            • Долу пушачите. Писна ми от тях.

              Коментар


              • Долу непушачите!О-паааа,Колчо,извинявай-обърках бойния вик! Ииии,да си дойдем на думата..... Долу педерасите!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                  Те това е приказка от специалист.....
                  Чиче не знам. Ама като се сетя как пое какалашките и шпековия си мисля че си голям сладострастник.

                  ПП
                  айде още един пост и ставаш заслужил.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                    Те това е приказка от специалист.....
                    Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vanio tanov Разгледай мнение
                      едно е да духаш, друго е да ти го набиват отзад


                      Те това е приказка от специалист.....

                      Коментар


                      • едно е да духаш, друго е да ти го набиват отзад

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bingo Разгледай мнение
                          Да еба тая крива нива,нищо вече не кат хората, а е петък!
                          Наздраве!
                          и аз така, ама щото е четвъртък

                          Коментар


                          • да ева тоя избушен пазар на бфб да ева !!

                            Коментар


                            • ДОЛУ педерасите !!!
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                А, не са много бре, сакън!

                                Комисия за защита от дискриминация, Комисия за защита на конкуренцията, Комисия за финансов надзор, Комисия за установяване на имущество, придобито от престъпна дейност, Комисия за разкриване на документи и обявяване на принадлежност на български граждани към Държавна сигурност и разузнавателните служби на БНА, Комисия за регулиране на съобщенията, Комисия за публичен надзор върху лицензираните одитори, Комисия за защита на личните данни, НОИ, СЕМ, Държавна агенция „Архиви", ДКЕВР, Държавна агенция „Държавен резерв и военновременни запаси", Държавна агенция за бежанците, Държавна агенция за българите в чужбина, ДАНС, НСИ, БНБ, Сметна палата, ДФ „Земеделие", Изпълнителна агенция по горите, Изпълнителна агенция по сортоизпитване, апробация и семеконтрол, Контролно-техническа инспекция, Национална служба по зърното и фуражите, Изпълнителна агенция по лозата и виното, Национална служба за растителна защита, Изпълнителна агенция по рибарство и аквакултури, Изпълнителна агенция по селекция и репродукция в животновъдството, Българска агенция за контрол върху храните, Изпълнителна агенция по почвени ресурси, Национална служба за съвети в земеделието, Български институт по метрология, Държавна комисия по стоковите борси и тържищата, Агенция за енергийна ефективност, Комисия за защита на потребителите, Изпълнителна агенция за насърчаване на малките и средни предприятия, Изпълнителна агенция „Българска служба за ак-редитация", Патентно ведомство, Държавна агенция за метрологичен и технически надзор, Агенция за приватизация и следприватизационен контрол, Главна инспекция по труда, Агенция за социално подпомагане, Държавна агенция за закрила на детето, Агенция за хората с увреждания, Военна полиция, Дирекция за национален строителен контрол, Агенция „Пътна инфраструктура", Агенция по геодезия, картография и кадастър, Изпълнителна агенция „Автомобилна администрация", Изпълнителна агенция „Железопътна администрация", Главна дирекция „Гражданска въздухоплавателна администрация", Изпълнителна агенция „Елекронни съобщителни мрежи и информационни системи", Изпълнителна агенция „Морска администрация", НАП, Агенция „Митници", Агенция за държавна финансова инспекция, Държавна комисия по хазарта, Национален компенсационен жилищен фонд, Изпълнителна агенция по транспланта-ция, Изпълнителна агенция по лекарствата, НЗОК, Агенция за околната среда, Централен регистър на особените залози, Агенция по вписванията, Национално бюро за правна помощ, всички министерства.


                                Да им ева семката неприятна, да им ева и до осмо коляно и на сто метра около къщата... Чакай да не прекалявам, че ще почна да псувам...
                                При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

                                Коментар

                                Working...
                                X