IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кавги и ругатни

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • От друга страна при антируските тролове има просто омраза към Путин, към действията които правят руснаците и от време на време към самата Русия. Но няма единен център. Няма организирана пропаганда. Ако намериш някоя американска медия чиито мнения се пускат тук ще ми е интересно да я кажеш. Но още от сега мога да ти кажа че едва ли ще намериш. Антируската риторика си е искрено собствено мнение на омраза към руското влияние.

    Проруското обаче си е организирано представяне на директна руска пропаганда - точно защото никой нормален човек не чете Раша Тудей та се налага да докарват пропагандата до вратата или по-скоро до монитора през тролове.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pavlik Morozov Разгледай мнение
      Щом ти харесва да живееш в тоя конспиративен филм, в който злите американци още дебнат добрите комунисти, които междувременно от агресивни атеисти станаха агресивни фундаменталисти, и от крадливи "социалисти" станаха дотявлени иви капиталисти - живей си. Тоя филм не е мой, не е и на мнозинството млади българи, които бягат на Запад, а не към тюрмата на народите, или поне се борят да живеят тук като в Европа, а не като в "Евразия".

      Писах днеска няколко коментара и ме нарече трол, а има хора които по цял ден пускат тука продукцията на кремълската фабрика за пропаганда и ги наричаш нормални хора. Точността на преценката ти проличава дори само от това. Да обяснявам повече, че нямам сестра е излишно. Но специално заради теб ще продължа още известно време да споделям някои интересни новини от Рассия
      Споделяй каквото си искаш трол! Ама ти не споделяш. Ти си дошъл да обиждаш или като Факушка(Имхотеп) да се подиграваш и апострофираш.
      И никъде не съм казвал, че комунистите са добри. Казвал съм много пъти, че комунистическата диктатура е огромно нещастие, което се е стоварило на руския народ най-вече. Ние по-малко сме засегнати от комунизма.
      Само не искай от мене да се съглася с обидите ти към президента на Русия, който се опитва да запази страната си цяла и по възможност да не се разграбва от хищниците, както ставаше при Елцин, проклета да е паметта му!
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        Не знам какво имат. Аз ТВ7 не гледам, въпреки че напоследък май е станала по-поносима. Докато беше Бареков там беше отврат. Всъщност не гледам почти нищо от българските малоумни телевизии, само БНТ. По БТВ само турски сапунки, а за малоумията по Нова.... ми нямам думи. Само дето жена ми ги гледа.
        В нашия форум обаче няма изявени руски тролове, за разлика от антируските. С тях е тъпкано. Само като отвориш темата Русия и.... Имхотеп (бивша Факушка), Иванчо-информа-многоников трол, червената сган, лъжливия адвокат Кандид, павликморозовци, барбарони, мариотерани-хайрсъзи многоникови... направо да се изповръщаш. И само едно в устата им: путьо, хуйло, путинославни, мурзилки и прочее тролски простотии. Как да водиш нормална дискусия с подобни идиоти?
        Как ще няма - айде кажи ми кой нормален човек чете Русия Днес. И кой нормален човек ще блъска постоянни цитати от Русия днес.

        Вземи го отвори този сайт - особено рубриките с мнения. Ще видиш точно отражение на пропагандния сайт на Путин и в този форум. Това намираш ли го за нормално. Не става дума за лични мнения - руските тролове тук директно пускат руската пропаганда. Ако не си го забелязал то е просто защото не четеш руска пропаганда в оригинал.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Гигов де забрави ТВ 7 - българския филиал на Рашъ Тудей Те да не мислиш че си нямат собствена малумна трол фабрика, копи пейст от тази в Питер.
          Не знам какво имат. Аз ТВ7 не гледам, въпреки че напоследък май е станала по-поносима. Докато беше Бареков там беше отврат. Всъщност не гледам почти нищо от българските малоумни телевизии, само БНТ. По БТВ само турски сапунки, а за малоумията по Нова.... ми нямам думи. Само дето жена ми ги гледа.
          В нашия форум обаче няма изявени руски тролове, за разлика от антируските. С тях е тъпкано. Само като отвориш темата Русия и.... Имхотеп (бивша Факушка), Иванчо-информа-многоников трол, червената сган, лъжливия адвокат Кандид, павликморозовци, барбарони, мариотерани-хайрсъзи многоникови... направо да се изповръщаш. И само едно в устата им: путьо, хуйло, путинославни, мурзилки и прочее тролски простотии. Как да водиш нормална дискусия с подобни идиоти?
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Постфактум всеки може да си измисли легенда.
            Щом ти харесва да живееш в тоя конспиративен филм, в който злите американци още дебнат добрите комунисти, които междувременно от агресивни атеисти станаха агресивни фундаменталисти, и от крадливи "социалисти" станаха отявлени диви капиталисти - живей си. Тоя филм не е мой, не е и на мнозинството млади българи, които бягат на Запад, а не към тюрмата на народите, или поне се борят да живеят тук като в Европа, а не като в "Евразия".

            Писах днеска няколко коментара и ме нарече трол, а има хора които по цял ден пускат тука продукцията на кремълската фабрика за пропаганда и ги наричаш нормални хора. Точността на преценката ти проличава дори само от това. Да обяснявам повече, че нямам сестра е излишно. Но специално заради теб ще продължа още известно време да споделям някои интересни новини от Рассия
            Last edited by Pavlik Morozov; 02.06.2015, 23:39.
            "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

            Коментар


            • Гигов де забрави ТВ 7 - българския филиал на Рашъ Тудей Те да не мислиш че си нямат собствена малумна трол фабрика, копи пейст от тази в Питер.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pavlik Morozov Разгледай мнение
                Живея в София. Работя IT. Аз съм от поколението, което чакаш да ти плаща пенсията. Да ме наричаш трол е смешно - от много време по форумите се мяркам от дъжд на вятър с по няколко поста. Виждам, че днес просто съм ударил десятката прекалено много пъти, затова си се запенил, и кълнеш тука.

                Пожелавам ти дълги години живот и здраве, и да прогледнеш най-после как криво-разбраната рублофилия набута тая държава в кенефа и изгони младите!
                Постфактум всеки може да си измисли легенда. Ама поне тролската централа да ви ги измисля по-рано. Да се представите със стотина двеста поста като реални участници във форум, а не като при теб. Дали ти откровено провокативен никнейм и единствената ти работа е да обиждаш неудобните на САЩ.

                Визирам "путинославни" вместо православни. Знаем че православието боде очите на американците, но има хора, които наистина вярват в него. Аз не съм вярващ, но уважавам вярата на хората, били те християни или мюсулмани.
                А православието го е имало хиляда години преди Путин и ще го има и след него, така че употребата на "путинославие" вместо православие си е чиста обида към вярващите.
                Ето и "рублофилията:. Тук не виждам и един потребител, който да е платен от Русия. Няма такъв. Всички изразяват личното си мнение. За разлика от доларовите грантаджии, вземащи тлъсти премии от "Отворено общество" например или от фондация "Америка за България", които откровено хранят с долари антируската пропаганда.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Те една част от темите съществуват само за тролене. И от двете страни. Не знам тези дето си дават парите да се пишат платени коментари в подобни теми къде им е акъла. Идеята на една нормална пропаганда е да пускаш идеи, които са достатъчно добри че да се разпространяват. Или пък да променяш нагласи - малко по малко. Но то всеки трол се чете само от други тролове. Нито има смисъл от идеи, нито има смисъл някой да се надява че нечии нагласи ще бъдат променени.

                  Съществуването на подобни теми се подържа от ПР агенции дето си крадят клиентите, като ги убеждават че присъствието в интернет е нещо прекрасно. то може и да е така - но не и по начина, по който го правят. Дърварски, откровено глупав и с интелектуален заряд на 15 годишен тинейджър от помощно училище на пет големи водки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Не споря, че има и русофилски тролове. Всъщност не точно русофилски, щото в темата не виждам някой, който да се е регистрирал ник с единствената цел да троли за Русия.
                    Примерно в тема "Политика" има един, кат 123, който ми изглежда да е институционален бесепарски трол, какъвто трол е и Стамболов, ама герберски. Това са хора, които пускат по поръчка някакви материали, само с цел пропаганда.

                    Ама какво да кажа за оня Иван2015, който постоянно се самоцитира и постоянно пуска някакви изсмукани от пръстите простотии с единствената цел да очерня Русия. Тоя същия има и още няколко ника, ама не ми се търси. Типичен трол. Абсолютен. На заплата. Не като теб, по убеждение.
                    На мен ми харесва да троля Ако получавах пари за това вече не би ми харесвало

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Но разбира се може винаги да разгледаме истинските рублофилски тролове. Форекс мастъра - ако не му плащат за тези постоянни препечатки от Рашъ Тудей - значи е много зле. Все пак всеки втори пост е пряк резултат от това дето чете при Трол Мастърите на Рашъ. Лендлорда - дето някой път ще го гепят за купуване на избори Макс - е той си е руснак - за него предполагам че е нормално.
                      Не споря, че има и русофилски тролове. Всъщност не точно русофилски, щото в темата не виждам някой, който да се е регистрирал ник с единствената цел да троли за Русия.
                      Примерно в тема "Политика" има един, кат 123, който ми изглежда да е институционален бесепарски трол, какъвто трол е и Стамболов, ама герберски. Това са хора, които пускат по поръчка някакви материали, само с цел пропаганда.

                      Ама какво да кажа за оня Иван2015, който постоянно се самоцитира и постоянно пуска някакви изсмукани от пръстите простотии с единствената цел да очерня Русия. Тоя същия има и още няколко ника, ама не ми се търси. Типичен трол. Абсолютен. На заплата. Не като теб, по убеждение.
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Но разбира се може винаги да разгледаме истинските рублофилски тролове. Форекс мастъра - ако не му плащат за тези постоянни препечатки от Рашъ Тудей - значи е много зле. Все пак всеки втори пост е пряк резултат от това дето чете при Трол Мастърите на Рашъ. Лендлорда - дето някой път ще го гепят за купуване на избори Макс - е той си е руснак - за него предполагам че е нормално.
                        Хвана ме тука !

                        Коментар


                        • Ма тя темата е за заяждания бе кронос - сега ако им тегля една майна и на руските тролове и на модератора това по темата ли ще бъде.

                          Коментар


                          • Но разбира се може винаги да разгледаме истинските рублофилски тролове. Форекс мастъра - ако не му плащат за тези постоянни препечатки от Рашъ Тудей - значи е много зле. Все пак всеки втори пост е пряк резултат от това дето чете при Трол Мастърите на Рашъ. Лендлорда - дето някой път ще го гепят за купуване на избори Макс - е той си е руснак - за него предполагам че е нормално.

                            Коментар


                            • Blatter Quits as FIFA President With Corruption Probe Spreading



                              Брях, да еба.... Америка пак победи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pavlik Morozov Разгледай мнение
                                А знаеш ли поне каква част от пенсиите се плащат от осигуровки, и каква част се финансират с други бюджетни приходи?

                                чЕкай да не те затруднявам:

                                Та така другаре - "заслужените" ви пенсии отдавна са откраднати и разпиляни, от политиците, които сте избирали. А сега чакате едно поколение, което няма шанса да се пенсионира, да ви износи на гърба си докато го ругаете, че е съсипало държавата. Познайте дали ще ви мине номера
                                Дреме ми на ... за дрогарете. Нал си ИТЪ я ми виж ИП-то - къде съм аз, къде сте вие.
                                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X