IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кавги и ругатни

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
    Ни е 15:00, 14:00 е още.... оппа 14:09
    Всъщност е 8:30 по EST което е най-точно
    Другото време е за другите неща.
    Тhere is no good direction to trade, short or long; there is only the money-making way to trade.

    Коментар


    • Ай сектир аз читак ... от далеко ги познаваш резаците бе прасе. у Хаскьой по Коледа да не се криеше в шалварите им, че надушваш ги отдалече.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от greedforsuccess Разгледай мнение
        Айде сериозно безделници, 15:00 е. До довечера да работите, стига сте плямпали, после пак ще се евете, сега на работа
        Ни е 15:00, 14:00 е още.... оппа 14:09
        Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
          ми то тогава ЕФчето съвсем няма да го усети
          ТАМ ИМА ЛИБОФ, ЧУВСТВА Да ева и читака, да та ева Ко ти разбира феса от искуству ваааа Слуша ми оня Крадливият Питай го отде щрака на лапитопа Ил е под моста на влизане у Пловдив ил е на Пазарджишкия път После инжекция му се привижда И аз да прая мъртва тяга с 220 кила ми се струва леко, ама знайш колко време мина, дорде дойде
          Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от greedforsuccess Разгледай мнение
            Ти пък отде знаеш кой колко е разхлабен, да не си ги пробвал
            чети, колегата е споделил.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от greedforsuccess Разгледай мнение
              Айде сериозно безделници, 15:00 е. До довечера да работите, стига сте плямпали, после пак ще се евете, сега на работа
              15:00 часа ... така е .... чакай си реда (или Реда беше) .... така каза Фицката.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
                ми то тогава ЕФчето съвсем няма да го усети
                Ти пък отде знаеш кой колко е разхлабен, да не си ги пробвал
                Тhere is no good direction to trade, short or long; there is only the money-making way to trade.

                Коментар


                • Айде сериозно безделници, 15:00 е. До довечера да работите, стига сте плямпали, после пак ще се евете, сега на работа
                  Тhere is no good direction to trade, short or long; there is only the money-making way to trade.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                    хм,
                    все едно инжекция ми правят
                    ми то тогава ЕФчето съвсем няма да го усети

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
                      Хубаво ли му е ?
                      хм,
                      все едно инжекция ми правят
                      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fickata Разгледай мнение
                        Трай и ти сега Чекай да го опрая Рукиту дорде не са е насвяткал, щот после няма да помни и мед няма да ми донесе
                        Хубаво ли му е ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ChichoMancho Разгледай мнение
                          Какво се Евете постоянно немота да разбера.
                          Маркетчето ви е разработило дупетата и викате, че може още и още. а?
                          Трай и ти сега Чекай да го опрая Рукиту дорде не са е насвяткал, щот после няма да помни и мед няма да ми донесе
                          Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                          Коментар


                          • Какво се Евете постоянно немота да разбера.
                            Маркетчето ви е разработило дупетата и викате, че може още и още. а?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                              МОДЕРАТОРА,
                              ПРАСЕТО МА ПЦОВА
                              ИСКАМ ДА ГО БАНВАШ
                              Първо ша зема да та еБАНВАМ аз и тогиз
                              Много добре изглеждащо средностатистическо българско прасе, мутирало по време на чернобилската радиа

                              Коментар


                              • МОДЕРАТОРА,
                                ПРАСЕТО МА ПЦОВА
                                ИСКАМ ДА ГО БАНВАШ
                                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X