IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кавги и ругатни

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да вЪ ева в ЖИУОТНИТЕ ДА ВЪ ЕВА !!!!
    Които не спазва РЕД това го чака !!!!!!


    Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

    Коментар


    • Да ви еВа и земетресението, да ева! Тук, у нашенско не е имало нищо. Стига ни занимавахте с тъпни!
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
        Здраво разклати да еВа




        Направо ми изпадаха пломбите. Нибиру май мина по наблизо

        Коментар


        • Здраво разклати да еВа

          Коментар


          • Гигов аре още малко, и ще станеш заслужил инвеститор.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
              Аз само констатирам и се радвам на малките стъпки с които държавата ни върви към по-добро.
              Аз пък се радвам на знаците за активиране на гражданско общество у нас. Щото тези "малки стъпки" са в резултат на натиска на гражданското общество. Много го желая. Без гражданско общество демокрацията е невъзможна! А колкото и да ме плюят като "червен", аз твърдо вярвам в демокрацията!
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Не бих могъл да отворя тема от която нищо не разбирам. Не съм юрист. Но предполагам някой такъв съвсем спокойно би могъл да създаде такава тема.
                Аз само констатирам и се радвам на малките стъпки с които държавата ни върви към по-добро.

                Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                Всъщност не е зле да отвориш нова тема, или да видиш дали има някаква такава по-стара. Темата е доста значима, а решението на ВАС е доста ограничено и не решава основни граждански права. Ние до скоро водихме дело за няколко стотици хиляди лева срещу НАП. Спечелихме го окончателно, ама след пет години съдебни процедури. И в това време няколко десетки хиляди лева бяха внесени за съдебни такси. Не е нищо...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
                  Малко извън темата, но новината е с изключително голямо значение за българското правосъдие и законност.
                  Всъщност не е зле да отвориш нова тема, или да видиш дали има някаква такава по-стара. Темата е доста значима, а решението на ВАС е доста ограничено и не решава основни граждански права. Ние до скоро водихме дело за няколко стотици хиляди лева срещу НАП. Спечелихме го окончателно, ама след пет години съдебни процедури. И в това време няколко десетки хиляди лева бяха внесени за съдебни такси. Не е нищо...
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Малко извън темата, но новината е с изключително голямо значение за българското правосъдие и законност.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                      ОГНЬOВЕТЕ напалени са !!!
                      КАРАКУЛАЦИТЕ наточени са !!!
                      ШИШОВЕТЕ набучени са !!!

                      Елате УРОДИ чакам вЪ да въ ЕВА !!!
                      Ние ще дойдем, когато не ни чакаш,
                      където не ни чакаш,
                      и ще видим КОЙ КОГО
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • ОГНЬOВЕТЕ напалени са !!!
                        КАРАКУЛАЦИТЕ наточени са !!!
                        ШИШОВЕТЕ набучени са !!!

                        Елате УРОДИ чакам вЪ да въ ЕВА !!!
                        Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                          ЖИУОТНОТО-УРОД да събира
                          гейнетично увредената сган !!!!!!
                          Ба, ако сме сигурни, че ОНЯ С ВИНКЕЛО, повече няма да дойде, ще нападнем двореца и ще те РАЗКУЛАЧИМ !!!
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • ЖИУОТНОТО-УРОД да събира
                            гейнетично увредената сган !!!!!!
                            Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
                              Че кво им харесваш на тия недоклатени разпоретини, още малко и ще тръгнат само по набучени от всички страни вибратори, да ги ева
                              Е, ти да не харесваш такива



                              .. ша драфам ... Разбира се, че харесвам момичетата! Какво им е? Явно съм голяма консерва щом доживях и такива въпроси да ми задават "Че кво им харесваш на тия" - относно женския пол
                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                                Тоя Хитлер просто кърти, но не е лъжа, че отиваме на там. Такива са вече поне 50-60 % от мъжЬете в страната ни, такива и ни управляват. Тия дни се напълни с критики в нета против какви ли не 18-19 моми, щото видиш се обличали неприлично (майките им сякаш бяха други ), като абитуриентки, но и дума не каза някой, че някой като Азис примерно се появява в 10 вечерта гримиран с чизми като Дартанян от Тримата мускетари, но с цици и обици на които може да побере папагал Ара и едно Какаду на другото ухо. Кое да предпочета?







                                Баси педалската нация, ако според повечето тия мацки горе са по-неприлични от гнусен траверс с брада и цици

                                Може да съм старомоден, но предпочитам около 24 май да гледам това горе, вместо говорещи ми за морал педали и дърти брантии с целулит !

                                Скоро вече очаквам някой да натроши Венера Милоска с чук или най-малко да я облече и да почнат реклами на чорапогащи с някой потен и епилиран като бройлер преди варене гей
                                Че кво им харесваш на тия недоклатени разпоретини, още малко и ще тръгнат само по набучени от всички страни вибратори, да ги ева
                                http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                                Коментар

                                Working...
                                X