IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кавги и ругатни

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
    Къв е тоя мелез на снимката да го еВа и розовата еблема да го ева, да не е някой нов травестит ?!
    Тоя Хитлер просто кърти, но не е лъжа, че отиваме на там. Такива са вече поне 50-60 % от мъжЬете в страната ни, такива и ни управляват. Тия дни се напълни с критики в нета против какви ли не 18-19 моми, щото видиш се обличали неприлично (майките им сякаш бяха други ), като абитуриентки, но и дума не каза някой, че някой като Азис примерно се появява в 10 вечерта гримиран с чизми като Дартанян от Тримата мускетари, но с цици и обици на които може да побере папагал Ара и едно Какаду на другото ухо. Кое да предпочета?







    Баси педалската нация, ако според повечето тия мацки горе са по-неприлични от гнусен траверс с брада и цици



    Може да съм старомоден, но предпочитам около 24 май да гледам това горе, вместо говорещи ми за морал педали и дърти брантии с целулит !

    Скоро вече очаквам някой да натроши Венера Милоска с чук или най-малко да я облече и да почнат реклами на чорапогащи с някой потен и епилиран като бройлер преди варене гей
    Last edited by Jay Gould; 20.05.2012, 00:37.
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Абе тоя тъп мач няма ли свършване да си гледам филма най-после?! Един сериал да искам да гледам в живота си (Спартак) и заради 22 идиоти на зелена, поляна вече час да го няма
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • ИЗРУДИ МРЪСНИ !!!!! )
        Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
          Долу педерасите !
          Долу!Долу!Долу!Мамка им!!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
            На всичко отгоре свалил едната ръкавица и се хванал за дедовия. Даго ева и гея еврейски да го ...))
            То верно че освен гей е и евреин еВа ти ТАШАКА
            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
              Това е гейската парадна униформа на Хитлер
              На всичко отгоре свалил едната ръкавица и се хванал за дедовия. Даго ева и гея еврейски да го ...))
              http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

              Коментар


              • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
                Къв е тоя мелез на снимката да го еВа и розовата еблема да го ева, да не е някой нов травестит ?!
                Това е гейската парадна униформа на Хитлер
                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                  България се превърна в страна в която педерастията и циганията е разрешена, но пушенето не.

                  Къв е тоя мелез на снимката да го еВа и розовата еблема да го ева, да не е някой нов травестит ?!
                  http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                  Коментар


                  • SopCast
                    Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                      Мачлето е от 21:45 по bTV Action
                      Мерси за инфото

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ACTA Разгледай мнение
                        Някой може ли да ми каже по кой канал ще дават мача тази вечер и от колко часа?
                        Мачлето е от 21:45 по bTV Action
                        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                        Коментар


                        • Някой може ли да ми каже по кой канал ще дават мача тази вечер и от колко часа?

                          Коментар


                          • България се превърна в страна в която педерастията и циганията е разрешена, но пушенето не.

                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                              ЖИУОТНО-УРОД той тоя не е ХОРА !!!
                              Черен песимист
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • ЖИУОТНО-УРОД той тоя не е ХОРА !!!
                                Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X