IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кавги и ругатни

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
    що реши че съм картоф а не австриец холандец марсианец ма давай прогнозата иначе няма да си спамя с тебе
    Предположих, че се срамуваш от това, че си българин. Пък не е да не я разбирам психологията.
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      О, неразумний и слабоумний умрелий германецо, поради что се срамиш да се наречеш Болгарин. Нима болгарите не са научили на четмо и писмо целийот свет от Токио до Скопие
      що реши че съм картоф а не австриец холандец марсианец ма давай прогнозата иначе няма да си спамя с тебе

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
        Искам ти прогнозите да те ева са доволен ли или и ти си като шимейла и въртиш една и съща плоча оня пука ти режеш аве детската градина
        О, неразумний и слабоумний умрелий германецо, поради что се срамиш да се наречеш Болгарин. Нима болгарите не са научили на четмо и писмо целийот свет от Владивосток до Скопие
        Last edited by mechobikov; 29.05.2012, 14:41.
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Спамиш!!! Тази тема е за да се псуваме
          Искам ти прогнозите да те ева са доволен ли или и ти си като шимейла и въртиш една и съща плоча оня пука ти режеш аве детската градина

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
            Чадо я кажи като се представяш като голям борсов експерт къв таргет търсиш при долар евро и времеви хоризонт злато тройунция краткосрочна средносрочна дългосрочна цел ако прогнозите ти се сбъднат на 50% че замълча ако ли не и останеш само с давай долареееее и ша резнеме зелката на злото ще си останеш бугара с мазна кратуна който безделничи нейде си итн. Така че давай прогнози докажи се аз съм тука да се поотпусна и не претендирам за нищо
            Спамиш!!! Тази тема е за да се псуваме
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
              Умрелия бил чужденец
              Чадо я кажи като се представяш като голям борсов експерт къв таргет търсиш при долар евро и времеви хоризонт злато тройунция краткосрочна средносрочна дългосрочна цел ако прогнозите ти се сбъднат на 50% че замълча ако ли не и останеш само с давай долареееее и ша резнеме зелката на злото ще си останеш бугара с мазна кратуна който безделничи нейде си итн. Така че давай прогнози докажи се аз съм тука да се поотпусна и не претендирам за нищо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                Може и да си познал може и да не си това въпросът напрегни си кратуната и започвай размишленията може да се роди мъдрец под мазната ти бугарска грива
                Умрелия бил чужденец
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  Значи съм познал
                  Може и да си познал може и да не си това въпросът напрегни си кратуната и започвай размишленията може да се роди мъдрец под мазната ти бугарска грива

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                    А най-долу Държавните Педерази ,
                    да ева и тяхната мама мръсна да ева!!!!!
                    да !
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • А най-долу Държавните Педерази ,
                      да ева и тяхната мама мръсна да ева!!!!!

                      Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                      Долу педерасите !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                        Май не съм сам
                        Значи съм познал
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          Умрелийот изтреще
                          Май не съм сам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                            Само така биков твори простотия след простотия да го ева и у форума инвестор деба и сганта станало като местен форум на некоя махала
                            Умрелийот изтреще
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                              Умрелия си търси некрофил да го оноди
                              Само така биков твори простотия след простотия да го ева и у форума инвестор деба и сганта станало като местен форум на некоя махала

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                Ко кайш, Праиш свирка за предястие, за основно го получаваш заднешком, ама после не те кефи да прайш отново свирчок на окалян. Така лЕ?
                                Много ти се иска деденце ама не си падам по мъже виж сестра ти може и да я включа в менюто си че нещо огладнях после ще споделя с тебе как е било

                                Коментар

                                Working...
                                X