IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кавги и ругатни

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • долу педерасите !!!
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
      Че за къв ми ги пробутваш тези откачалки, даже не искам да ги гледам, камо ли да ги ева Ти от трън та на глог да го ева Това като недоклатената драхма да ева и нея, хем парцал, хем всички искат да я еват
      ужас...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
        Е, ти да не харесваш такива



        .. ша драфам ... Разбира се, че харесвам момичетата! Какво им е? Явно съм голяма консерва щом доживях и такива въпроси да ми задават "Че кво им харесваш на тия" - относно женския пол
        Че за къв ми ги пробутваш тези откачалки, даже не искам да ги гледам, камо ли да ги ева Ти от трън та на глог да го ева Това като недоклатената драхма да ева и нея, хем парцал, хем всички искат да я еват
        http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

        Коментар


        • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
          Чета те оттатък при наборите ...там беше споменал за тез тапети,ама с това темпо те ше земат сами да паднат от стените бре
          Не падат. Стените са грапави. Мокря ги с вода и пак трудно се махат.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Сам си махам тапетите.
            Чета те оттатък при наборите ...там беше споменал за тез тапети,ама с това темпо те ше земат сами да паднат от стените бре
            Страхът трудно се преодолява само със знания

            Коментар


            • Първоначално изпратено от НАИВHИК
              А щрангове сменяш ли бря?
              Пък аз и ламБи въртЪ ....чи да ми свети
              Страхът трудно се преодолява само със знания

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК
                Да ева вместо да отида на пикник и да се напия имах майстори вкъщи Не стига, че блъскаха и тръшкаха цял ден, ами и за няма нищо ме отнесоха 500 кинта
                Викам ти майсторе, щото не ти знам името.
                Никви майстори. Сам си махам тапетите.
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Да еВа и пикника,и бирата,и ракията,и винотоо да еВа,-в чотурата ми все едно имам Торгунския взрив,ама малко по-мощен....да евааа....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК
                    Да еВа и шибаното енерго да еВа. На два пъти ми прекъсват тока за по 10 мин. 50 машини светват като коледни елхи. Във всяка машина по левче се прецаква. Кой бе, кой ще ми върне шибаните 100 левчета
                    ШЕБЕК да тъ ева и тебе
                    ти ще ги платиш щото си
                    много прозст МАМУН нечувал за UPS-i !!!!
                    Да ги онодвад и ония от ЧЕЗСЗ дето го спират !!!!
                    Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НАИВHИК
                      Да еВа и шибаното енерго да еВа. На два пъти ми прекъсват тока за по 10 мин. 50 машини светват като коледни елхи. Във всяка машина по левче се прецаква. Кой бе, кой ще ми върне шибаните 100 левчета
                      Да ева шибания форекс да ева, и шибания гърчуляк да ева
                      Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                      Коментар


                      • Ако сте нормален хетеросексуален мъж, но доста често чувате хората около вас да ви обиждат, псуват и наричат "педер.ст", значи сте или катаджия или футболен съдия...

                        Коментар


                        • Гледайки футболен мач да напсуваш яко футболистите - това е моето изпускане на пара
                          ремонт на покриви

                          Коментар


                          • Шен'ги е*а макятааааааааааааааааа ..........................извинявам се ама ми се псуваше , а у нас са само жената и детето ............не мое некакси............пред тех !
                            Last edited by mibova; 30.05.2012, 10:07.

                            Коментар


                            • Да еВа и шибаните домати да еВа!Забравих да купя

                              Долу педерунгелите!

                              Коментар


                              • стига спамихте бе ... пичку ви йебем спамерску

                                Коментар

                                Working...
                                X