IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Футболен отбор на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BrutalMan Разгледай мнение
    Събота 10.11.2012, 20:30 часа, PML United - Investor.BG
    Нека преброяването започне сега...
    бройте ме

    Коментар


    • Събота 10.11.2012, 20:30 часа, PML United - Investor.BG
      Нека преброяването започне сега...

      Коментар


      • Браво момчета. Раздадохме се и спечелихме важна точка срещу много труден съперник за нас .

        Коментар


        • Аз гледах само второто полувреме...мисля, че и двата отбора можеха да вземат победата- и те си имаха положения, и ние. Ама все пак съм на мнение, че не ние крадем точки от другите отбори, а те от нас... Нали така, Ел Президенте?
          www.crossfit.bg

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kravata_mu Разгледай мнение
            Говорих с Живко ,на кантар е .А Цекович не вдига (както винаги) ..така ,че пак ще е мъка събирането !!! Направо ми писва от мъжки курви.
            Въпреки всичко мисля, че се представихме много добре

            Коментар


            • Говорих с Живко ,на кантар е .А Цекович не вдига (както винаги) ..така ,че пак ще е мъка събирането !!! Направо ми писва от мъжки курви.
              ~МЕЧО~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от EagleEye Разгледай мнение
                И познайте кой е съдия
                ехеее. личният.

                и Краси ще дойде

                Коментар


                • И познайте кой е съдия

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Андрей Любенов Разгледай мнение
                    На този етап се очакват отговори от Стойчо, Краси, Живко, Цветков, Иван, Боян и Пешо
                    + Боян

                    Коментар


                    • На този етап се очакват отговори от Стойчо, Краси, Живко, Цветков, Иван, Боян и Пешо

                      Коментар


                      • Аз пък няма да мога. Дано се съберете... На работа съм
                        www.crossfit.bg

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kravata_mu Разгледай мнение
                          Наистина бравУУ и трябва да продължим в същия дух и тази седмица
                          Бройте ме
                          И Пилето долита. Въпреки студа не съм заминал в южна посока

                          Коментар


                          • Наистина бравУУ и трябва да продължим в същия дух и тази седмица
                            Бройте ме
                            ~МЕЧО~

                            Коментар


                            • бройте ме и мен за събота

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Андрей Любенов Разгледай мнение
                                еййй, мине не мине, пък на някого му се пригласува за президент...
                                Що ?Не ти ли харесва ,и ние трябва да сме в крак с модата и настоящето ...каквото сега предстои на "велика Америка "

                                Коментар

                                Working...
                                X