IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Футболен отбор на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от talasum Разгледай мнение
    ...за какво гласуваме ,за президент и треньор ли ...предлагам и за масажистка
    еййй, мине не мине, пък на някого му се пригласува за президент...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bat_emo Разгледай мнение
      1-Честита победа лъвчета.Справихте се много добре.Постигнахме победа срещу един много неудобен противник.
      2-Важно е да успеем да се съберем за следващия мач.Нека гласуването започне сега!!!
      ...за какво гласуваме ,за президент и треньор ли ...предлагам и за масажистка

      Коментар


      • 1-Честита победа лъвчета.Справихте се много добре.Постигнахме победа срещу един много неудобен противник.
        2-Важно е да успеем да се съберем за следващия мач.Нека гласуването започне сега!!!
        http://vbox7.com/play:6b57c30dca

        Коментар


        • Ей,големи сме
          Честита победа на всички,радващо е че все пак когато се съберем горе-долу нормален състав с няколко смени играта се получава и не ни пукат каските както последните няколко мача .
          Най-хубавото е ,че записахме официална победа срещу един от наи-коректните отбори в тази лига (защото до колко знам до сега от 4 мача -2 загуби в първенството и 2 победи за купата ).
          Мисля ,че ако успеем да се съберем и за следващия мач имаме шанс да пожънем успех .И без това противника (ФРГ) в момента явно хич не са във форма и не трябва и не мисля ,че трябва ние да сем отбора ,който да им вдига самочувствието,ако не успеем да сглобим състав.

          Коментар


          • И аз мисля ,че ще съм се върнал до тогава
            ...значи + още 1
            ~МЕЧО~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от talasum Разгледай мнение
              Важна е победата ,съжалявам че ви изоставих в този момнет ,но за съжаление наистина проблема ми беше здравословен .Най-хубаво от всичко е ,че най-накрая съм отпуска
              Както и преди съм казал :играем мач за мач ,и се га мислим за следващия противник
              Направо се отчитайте ,кой ще идва и кой няма да идва !!!!
              Нека преброяването започне СЕГА
              аз ще дойда,но ще играя само при необходимост.честито на президента!!!
              http://vbox7.com/play:6b57c30dca

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BrutalMan Разгледай мнение
                Посвещавам днешната победа на Пепино, който надявам се, не поради здравословни проблеми не можа да дойде!...
                Важна е победата ,съжалявам че ви изоставих в този момнет ,но за съжаление наистина проблема ми беше здравословен .Най-хубаво от всичко е ,че най-накрая съм отпуска
                Както и преди съм казал :играем мач за мач ,и се га мислим за следващия противник
                Направо се отчитайте ,кой ще идва и кой няма да идва !!!!
                Нека преброяването започне СЕГА

                Коментар


                • Посвещавам днешната победа на Пепино, който надявам се, не поради здравословни проблеми не можа да дойде!...

                  Коментар


                  • Добавка. Сега разбрах че траян от нашия отбор е говорил с ингилизов и има шанс да играем вторник в 22. Утре ще се чуят с андрей и се надяваме да проявят разбиране от лигата.

                    Коментар


                    • Момци сега ми писа модев. Мач ще има така че си направете сметката. Пиша за да не чакате до последния момент, че не се знае модев кога ще пише. Надявам се да проявите дианабадска солидарност с мене и да паднете

                      Коментар


                      • Момчета, ще поръчвам от зелените фланелки. Ако някои иска да си купи да пише или да ми се обади.
                        Трябва ми номера с който играете и размера.
                        Цена :15 лв (с щампите)

                        Коментар


                        • Мерси за проявеното разбиране. Нищо не зависи от вас лигата трябва да се произнесе, ама и да не стане здраве да е.

                          Коментар


                          • ...И аз наистина подкрепям това да няма мач (респективно служебна победа може би) и да бъде отложен в името на Феърплея и спортния дух
                            Разбира се в случай ,че лигата го позволи де .
                            ~МЕЧО~

                            Коментар


                            • Andro sori 4e sega pisha ama ne sum v BG i ne sledqh poslednite dni 4e imam mnogo rabota. Ina4e naistina qvno imame problemi sus subiraneto taka 4e ako moje da go otlojim 6te e super. Traqn koito sega ni e trener ne ti e zvunql za6toto ti nqma telfona.

                              Коментар


                              • Ако момчетата наистина не могат да се съберат ,наистина ще е добре да се отложи !
                                Въпреки ,че не зная как ще мога да преживея още 1 седмица почивка
                                Все пак е редно да се разбере възможно най-скоро,че да се правят планове за уйкенда .

                                Коментар

                                Working...
                                X