IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Футболен отбор на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Браво момчета, въпреки не толкова добрият резултат за нас, все пак се представихме много добре

    Коментар


    • за 20.01 (неделя) 14:30 ФМ - Инвестор
      как сме с хората??? Има ли желаещи???

      Коментар


      • Първоначално изпратено от talasum Разгледай мнение
        Абе ,така като гледам мисля ,че на Кравчето (и не само) са му изтрити някакви мнения в "Форума на Лигата"
        Е ,ако така я карат как искат да се регистрират старите играчи,пък и нови такива в тая организажия ?
        като направят отделни раздели по всяка вероятност ние ще сме си админ на секцията и ще виждаме като трият

        Коментар


        • Абе ,така като гледам мисля ,че на Кравчето (и не само) са му изтрити някакви мнения в "Форума на Лигата"
          Е ,ако така я карат как искат да се регистрират старите играчи,пък и нови такива в тая организажия ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от talasum Разгледай мнение
            Айдееее,започнахме .Смятам да започнем с победа тази година .Нямам търпение ,как да изтрая до утре
            Браво, само така

            Коментар


            • Айдееее,започнахме .Смятам да започнем с победа тази година .Нямам търпение ,как да изтрая до утре

              Коментар


              • Охх ,тея празници ще ме убият !Пишете ме и мен
                ~МЕЧО~

                Коментар


                • и аз ,и аз

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от optional Разгледай мнение
                    Момчета, в събота започва купата на лигата. От 10:00 часа играем с Мисирите. Нека започнем едно бързо преброяване на желаещите да участват в мача
                    аз съм за, бат емо и той каза, че ще дойде

                    Коментар


                    • мислих ,че сте Умрели ... и с мъка проверявах за"живот"
                      ~МЕЧО~

                      Коментар


                      • еееее тук се е намерил някой ,който да пише ли бееее
                        ~МЕЧО~

                        Коментар


                        • Момчета, в събота започва купата на лигата. От 10:00 часа играем с Мисирите. Нека започнем едно бързо преброяване на желаещите да участват в мача

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от optional Разгледай мнение
                            по-скъпа ли ще е таксата на мач? ако ДА трябва да ме убеждават да ходим там
                            по всяка вероятност 5-6 лв. на отбор. Иначе влиза вода, както знаем

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от slayer Разгледай мнение
                              имаме ли позиция за местенето на МГУ?
                              по-скъпа ли ще е таксата на мач? ако ДА трябва да ме убеждават да ходим там

                              Коментар


                              • имаме ли позиция за местенето на МГУ?

                                Коментар

                                Working...
                                X