IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Футболен отбор на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Екстра ,много исках да се паднем точно с ГОНГ .Мисля ,че както и да завърши мача ,ще ние от полза и можем да си вадим само поуки .Дано да се сберем и най-вече да спечелим
    ~МЕЧО~

    Коментар


    • Какво става,тук умря всичко.Много интересен жребии пак с отбор от В група.но може би най=стойностния на тази купа.С интерес го чакам
      И за събота съм + ,мисля че ще съм напълно визстановен ") Успешна седмица на всички.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от optional Разгледай мнение
        Не го пускат да излиза навън, наказан е
        Хахах ,това е добро
        Викам да ги лъзнем с възелинче Фенчетата за празника
        ~МЕЧО~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Андрей Любенов Разгледай мнение
          Трябва да го проверят, след което ще стане ясно. Поръчай му номер 18
          между другото номерата 14, 15, 16 и 18 са свободни. да предложа ли на Павел да си избере или си го картотекирал вече с 18

          Коментар


          • Първоначално изпратено от talasum Разгледай мнение
            А ,който е бил последния мач ,знае защо
            Не го пускат да излиза навън, наказан е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от talasum Разгледай мнение
              А ,който е бил последния мач ,знае защо
              кажи бе, ако е картон - те не се броят за следващ мач

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pavel_bg Разгледай мнение
                а защо няма да играеш?
                А ,който е бил последния мач ,знае защо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от optional Разгледай мнение
                  Г-н Любенов, новото ни попълнение с кой номер ще играе и сигурен ли е трансфера му. Питам, защото трябва да поръчам фланелка - зелена.
                  Трябва да го проверят, след което ще стане ясно. Поръчай му номер 18

                  Коментар


                  • Г-н Любенов, новото ни попълнение с кой номер ще играе и сигурен ли е трансфера му. Питам, защото трябва да поръчам фланелка - зелена.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от talasum Разгледай мнение
                      Адаш,много скептично .Трябва да си вярваме ,а аз вярвам ,че ние ще ликуваме
                      Кофти ,че няма да играя ,но ще дойда със сигурност .Искам да видя как ги мачкате петлетата
                      а защо няма да играеш?

                      Коментар


                      • Адаш,много скептично .Трябва да си вярваме ,а аз вярвам ,че ние ще ликуваме
                        Кофти ,че няма да играя ,но ще дойда със сигурност .Искам да видя как ги мачкате петлетата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kravata_mu Разгледай мнение
                          мххххххххххххм Фенчетата ще трябва да отпадат ,жалко ама .......
                          Дано да си прав

                          Коментар


                          • мххххххххххххм Фенчетата ще трябва да отпадат ,жалко ама .......
                            ~МЕЧО~

                            Коментар


                            • в другия мач дружбето бият. значи не трябва да падаме срещу тях и сме на 1/8 финал

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от optional Разгледай мнение
                                Браво момчета, въпреки не толкова добрият резултат за нас, все пак се представихме много добре
                                повече от добре страшно вратарче имаме

                                Коментар

                                Working...
                                X