IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Земетресение в София!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Земетресение и Протест срещу Технологии предизвикващи земетресение в един и същи ден!

    Last edited by comet; 23.04.2013, 18:17.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      В РЕДУТА СИ БЕЗ ПАРИ. ПИШИ НА ЛИЧНИ!
      Не е до парите, братле.

      Имам над 1.5 млн. сухопътен + въздушен + морски транспорт. В същото време 25 години активен спорт.

      А, при спорта ти трябва баланс ( демек вестибуларен апарат = равновесието при всеки човек ).

      И съм си попилял организма отвсякъде, т.е. продължавам да спортувам по малко, обаче с пътуванията съм много зле.

      Пътуване до Пловдив примерно карам колегите с кола да ме спират по 3-4 пъти по трасето, а те си мислят, че ще пукна всеки момент.

      Бе, смотана работа - хихи

      П.П. Единствено, ако съм зад волана аз и да карам се чувствам малко по-добре. Но кара ли ме друг и ми става много зле и постоянно искам почивка дори вече за шибани 200-300 км., а по-рано дънех по хиляда за 1 ден и бях в кондиция постоянно. Можех и да не лягам да спя.

      Няма да ме разбереш предполагам, но по нашия край си винаги добре дошъл. Ще те заведа на Арбанаси - красиво е!

      Коментар


      • Ако знаете какъв студ е на вънка след градушката и пороя. Ша седим и ша умирам и при земетресение но носа си навън не подавам!
        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

        Коментар


        • [QUOTE=marandi;1059261921]Благодаря и аз за поканата!

          Колкото и да ти е странно си те харесвам, ама с тия пътувания съм малко зле вече, че много км изблъсках и вестибуларния ми апарат е ужас вече като нещо ме задруса или заклати с някой вид транспорт.[/QUOTE
          В РЕДУТА СИ БЕЗ ПАРИ. ПИШИ НА ЛИЧНИ!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Е , аз по принцип дрънкам само на принципна , не на лична!!!!!!!! Блогодаря за поканата, но аз също бих те поканил. Добре дошъл!
            Благодаря и аз за поканата!

            Колкото и да ти е странно си те харесвам, ама с тия пътувания съм малко зле вече, че много км изблъсках и вестибуларния ми апарат е ужас вече като нещо ме задруса или заклати с някой вид транспорт.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
              Ако не бъркам, има степен по Рихтер и над 10.
              Само че това означава разцепване на планетата, та затова не се и обсъжда на практика.
              Именно!

              Пази Боже, някой ден 10 по Рихтер или нагоре - т'ва ще означава нов опит за цивилизация.

              П.П. Но сега ще ви друса доста в София - тук след Стражица 2 години не спря от вторични трусове, което е добре и столицата мина на косъм. Нека сега разреди нормално.

              Поздрави!

              А, бе днес ли ще пее тая наш'та мома по Евровизия?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Само не ми се прави на "открехнат", 'ноу тъ моля! Като ми чукнеш адреса в гугъл и ти излизам със всички координати и телефони.

                Юридическо лице съм! Заповядай - ще ти сипна една ракия, че си дошъл на гости.

                Ама, *аеби тия похвати да не взема аз да дойда до Софето лично или да те изискам по служебен път с преписка изх. номер през инвестор-а и да ми дойдеш в тукашен съд за уронване престижа на юридичедско лице и да правиш "кръгчета" от софето и насам докато ти се завие свят.

                Та, репертоара ти ми е ясен.

                П.П. Сега нещо по памет цитирам, че не ми се търси, но беше споменал, че най-силните земетресения в България били в София през 1815 ли беше, в Кресна и в Горна Оряховица през 1913 година и ги нацепи по скала на Рихтер.

                И аз те попитах тогава: "Как разбра, че са по Рихтер като тя скалата на Рихтер е открита през 1935 г.
                ------------------------------------
                Ако държиш ще ти намеря дискусията ни от друг форум, щот' съм много упорито парче и помня като "слон", което не е добре за мИня. Де, да можех да забравям.
                -----------------------------------
                Бъди здрави и си пази близките! Щот' после много боли - къркай си няма проблем, то кой ли вече в БГ-то не кърка, ама не дрънкай на лична основа, а на принципна.
                Е , аз по принцип дрънкам само на принципна , не на лична!!!!!!!! Блогодаря за поканата, но аз също бих те поканил. Добре дошъл!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  Айде щом си отворен да ми дадеш адрес в тъпата си провинциална квартирка , за да ти цъфна до миг , та да видим кой кого лъже!
                  Само не ми се прави на "открехнат", 'ноу тъ моля! Като ми чукнеш адреса в гугъл и ти излизам със всички координати и телефони.

                  Юридическо лице съм! Заповядай - ще ти сипна една ракия, че си дошъл на гости.

                  Ама, *аеби тия похвати да не взема аз да дойда до Софето лично или да те изискам по служебен път с преписка изх. номер през инвестор-а и да ми дойдеш в тукашен съд за уронване престижа на юридичедско лице и да правиш "кръгчета" от софето и насам докато ти се завие свят.

                  Та, репертоара ти ми е ясен.

                  П.П. Сега нещо по памет цитирам, че не ми се търси, но беше споменал, че най-силните земетресения в България били в София през 1815 ли беше, в Кресна и в Горна Оряховица през 1913 година и ги нацепи по скала на Рихтер.

                  И аз те попитах тогава: "Как разбра, че са по Рихтер като тя скалата на Рихтер е открита през 1935 г.
                  ------------------------------------
                  Ако държиш ще ти намеря дискусията ни от друг форум, щот' съм много упорито парче и помня като "слон", което не е добре за мИня. Де, да можех да забравям.
                  -----------------------------------
                  Бъди здрави и си пази близките! Щот' после много боли - къркай си няма проблем, то кой ли вече в БГ-то не кърка, ама не дрънкай на лична основа, а на принципна.

                  Коментар


                  • Ако не бъркам, има степен по Рихтер и над 10.
                    Само че това означава разцепване на планетата, та затова не се и обсъжда на практика.

                    Коментар



                    • Наводнени бяха две платна от Южната дъга на Околовръстния път в столицата



                      http://btvnews.bg/bulgaria/dzhd-gi-g...-stranata.html
                      Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Ще скоча за малко да магазина да си взема за къркане и ще ти намеря точния пост от друг форум и ще ти го цитирам.

                        Там пак така дрънкаше простотии за 10-та по Рихтер и аз ти направих забележка, че събитията, за които говориш - то още тогава е нямало скалата по Рихтер, за да твърдиш, че били по 10-та степен.

                        Спокойно - след малко ида, ама да не изпусна магазина дет' ми е под носа, понеже Рихтер като скала е открита 1935 г.
                        ----------------------------------
                        Ясни са ми ченгеджийските ти похвати, но до 1 час ще се опитам точния ти коментар и моя коментар после, дет' ти отговорих и ти продължаваш да килиферчиш.

                        Т'ва имах предвид с твоите 10 по Рихтер, като те питах как ги сметна като то тогава тази скала още не е била открита.

                        Седи мирен да ти го нацепя след малко ( смигам )
                        Айде щом си отворен да ми дадеш адрес в тъпата си провинциална квартирка , за да ти цъфна до миг , та да видим кой кого лъже!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          Невероятния некомпетентен се прави отново на интересен, все едно , че не знае, че скалата е до 10 а мах имало до 9.8. Ама това е защото е неграмотен и го изобличих в доста стари теми. Всеки може да ги види. Типично за неграмотниците- до дезинформират!
                          Ще скоча за малко да магазина да си взема за къркане и ще ти намеря точния пост от друг форум и ще ти го цитирам.

                          Там пак така дрънкаше простотии за 10-та по Рихтер и аз ти направих забележка, че събитията, за които говориш - то още тогава е нямало скалата по Рихтер, за да твърдиш, че били по 10-та степен.

                          Спокойно - след малко ида, ама да не изпусна магазина дет' ми е под носа, понеже Рихтер като скала е открита 1935 г.
                          ----------------------------------
                          Ясни са ми ченгеджийските ти похвати, но до 1 час ще се опитам точния ти коментар и моя коментар после, дет' ти отговорих и ти продължаваш да килиферчиш.

                          Т'ва имах предвид с твоите 10 по Рихтер, като те питах как ги сметна като то тогава тази скала още не е била открита.

                          Седи мирен да ти го нацепя след малко ( смигам )

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Т'ва кат' конструкция се води игловидна структура, т.е. тип "елха".

                            Нямам представа дали е наш патент, ама едва ли - някой ни го забърсал, както винаги, дори и да сме го открили някога.

                            Идеята е проста - както при всички високи сгради по света ( небостъргачи ), цепиш нагоре 1 яка структура и всичко наоколо е с балансиращ ефект, като се допуска част от тях да се бастисат дали от буря ( вятър/торнадо ) или от земен трус.

                            Както и да - не знаех, че е бг-патент
                            100% не съм сигурен, но 95% - да.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Т'ва кат' конструкция се води игловидна структура, т.е. тип "елха".

                              Идеята е проста - както при всички високи сгради по света ( небостъргачи ), цепиш нагоре 1 яка структура и всичко наоколо е с балансиращ ефект, като се допуска част от тях да се бастисат дали от буря ( вятър/торнадо ) или от земен трус.
                              Остава да го приложим и в икономиката, патент не ни трябва!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                                Магнитуд, моля.
                                Помолих да не ми "броите" правописните грешки. Не съм на конкурс по граматика и правопис.

                                Прощавай, прав си!

                                П.П. Който е безгрешен - нека мята камъни по мИня. Все ми е 20-сет вече, че откакто се помня всеки ме храца. Аз никого не съдя и за нищо.

                                Сега слушам нЕкви глупости по една от ТВ-тата и събрали стадо неграмотници, дет' кат' видят камера или прожектор и вече и от земетресения и конструкции разбират.

                                Халал да са ви!

                                Коментар

                                Working...
                                X