IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Земетресение в София!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Моят пък е на специални сухи диетични за скопени котаци. От време на време му давам Гурме. Много ги кльопа. Иначе с обикновена храна само си играе Ако му оставя салам ще го намеря цял в някой ъгъл

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      Котето ти не се е разболяло от хаповете, а от това, че си го хранил вероятно със суха храна или много риба. От това котараците получават запушване на уретрата (много им е тънка и нещо се калцира там) и съответно могат да се повредят бъбреците, ако не се лекува. Както вероятно е станало с твоето коте. То е починало сигурно от бъбречна недостатъчност.
      Лечението е оперативно с премахване на уретрата, т.е. правят му нещо като при женските.
      Операцията я направихме, но явно е било вече късно. Колкото до храната не помня точно но не е наблягано на сухата, по принцип ядеше каквото имаме на масата и ние, не беше злоядо.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
        По-здравословно за котето е да е резнато, а не да се дават хапове като се разгони. Аз имах котак, давах му хапове след известно време се разболя, оперирахме го но все пак се гътна. Имаше някво запушване на отделителната система. Доктора каза, че ако няма да се ползва за разплод по-добре е да му се резнат атрибутите.
        Котето ти не се е разболяло от хаповете, а от това, че си го хранил вероятно със суха храна или много риба. От това котараците получават запушване на уретрата (много им е тънка и нещо се калцира там) и съответно могат да се повредят бъбреците, ако не се лекува. Както вероятно е станало с твоето коте. То е починало сигурно от бъбречна недостатъчност.
        Лечението е оперативно с премахване на уретрата, т.е. правят му нещо като при женските.
        Last edited by anon6706; 24.05.2012, 11:45.

        Коментар


        • Какво се прави при земетресение. Скъсява сееееееее. Ми като няма къси на БФБ какво правим при седма осма десета степен а

          Коментар


          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
            Абе, голяма мисъл имах аз докато му ги резна... Но мъжко коте со муде в апартамент се не трае
            По-здравословно за котето е да е резнато, а не да се дават хапове като се разгони. Аз имах котак, давах му хапове след известно време се разболя, оперирахме го но все пак се гътна. Имаше някво запушване на отделителната система. Доктора каза, че ако няма да се ползва за разплод по-добре е да му се резнат атрибутите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
              Абе, голяма мисъл имах аз докато му ги резна... Но мъжко коте со муде в апартамент се не трае
              Така да стресирате живинките..., лелеееее - на ти сега - последствия... Как сега да е адекватен в усещанията си - все едно - евнух, който пази харем - да откликне на незадоволените млади създания в него: съдбата му от това да зависеше - така щеше да си стои безучастен, а на ония мацки от харема - лигите им щяха да се тоооочат...

              И Котьо така - една мацка да се завърти - по-засукана - около него - ще гледа и ще тъпее - абе кВо аджеба се правеше с това, което ми се усмихва и пърха с мигли отсреща?
              "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
                Просто е бил бесен и е искал да ти каже: Видя ли сега - поемай си отговорностите - така да ми премахнеш макарките! Ако не беше ми ги отрязал - сЯ щях да те алармирам навреме, именно защото цялата ми вътрешна същност минава през ума - и веднага след това - слиза долу..., защото тя природата ме е създала именно за това такъв - с та.ачетата, като е знаела, че така гарантира реакциите ми..."

                Нещо такова си е мислел скопеният Котьо - и те е гледал "под вежди"...
                Абе, голяма мисъл имах аз докато му ги резна... Но мъжко коте со муде в апартамент се не трае

                Коментар


                • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                  Абе, не знам. Моят може би щото е скопен - никаква предварителна реакция. В нощта на земетресението/ но след него/, беше с някакъв особен див поглед и с разширени бесни очи. Скри се през 9 земи в десетата. Сутринта съм го търсил 10 минути да му дам да яде
                  Просто е бил бесен и е искал да ти каже: Видя ли сега - поемай си отговорностите - така да ми премахнеш макарките! Ако не беше ми ги отрязал - сЯ щях да те алармирам навреме, именно защото цялата ми вътрешна същност минава през ума - и веднага след това - слиза долу..., защото тя природата ме е създала именно за това такъв - с та.ачетата, като е знаела, че така гарантира реакциите ми..."

                  Нещо такова си е мислел скопеният Котьо - и те е гледал "под вежди"...
                  "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Има един много лесен метод за предсказване. На дежурния в сектор котки на зоологическата градина, да му се дава двойна заплата, едната от зоопарка, другата от БАН. Като види да побеснеят сите пантери, да звъни на онези със сирените., Даже може той да държи копчето със сирените.
                    Абе, не знам. Моят може би щото е скопен - никаква предварителна реакция. В нощта на земетресението/ но след него/, беше с някакъв особен див поглед и с разширени бесни очи. Скри се през 9 земи в десетата. Сутринта съм го търсил 10 минути да му дам да яде

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      ......ЗЕМЕТРЕСЕНИЯ НЕ МОГАТ ДА СЕ ПРЕДСКАЗВАТ.....


                      Да така е...Те могат да се прогнозират с "точност" до 1000 г....

                      За мене "науката е слънце".......затова снощи като ме разлюля се обърнах на другата страна и си помислих " Доктора каза, че е затихващо...споко...." и съм спал до 9ч.....
                      Честит празник на буквите и знанието !!! и се четете повече, преди да пишете.....и мислете повече, преди да говорите......
                      Хубаво послание! И дори - в точната тема! Бравос!

                      Честит празник на буквичките на всички, защото на определен етап от своя живот - всички сме били свързани с тая сфера..., като са ни се случвали най-хубавите неща в живота ни! Наистина - такива трепети не се повтарят - но нищо не ни пречи ДА ВЯРВАМЕ, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН... И всичко наистина се сбъдва: някой ден нещата се повтарят..., нищо, че това е в очите на нашите деца... и внуци... Те са част от нас, самите!

                      Честит празник, буквички! АдИ - да не забравим: честит празник и на "написаното" между буквичките!
                      "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        ......ЗЕМЕТРЕСЕНИЯ НЕ МОГАТ ДА СЕ ПРЕДСКАЗВАТ.....


                        Да така е...Те могат да се прогнозират с "точност" до 1000 г....

                        За мене "науката е слънце".......затова снощи като ме разлюля се обърнах на другата страна и си помислих " Доктора каза, че е затихващо...споко...." и съм спал до 9ч.....
                        Честит празник на буквите и знанието !!! и се четете повече, преди да пишете.....и мислете повече, преди да говорите......
                        Има един много лесен метод за предсказване. На дежурния в сектор котки на зоологическата градина, да му се дава двойна заплата, едната от зоопарка, другата от БАН. Като види да побеснеят сите пантери, да звъни на онези със сирените., Даже може той да държи копчето със сирените.

                        Коментар


                        • ......ЗЕМЕТРЕСЕНИЯ НЕ МОГАТ ДА СЕ ПРЕДСКАЗВАТ.....


                          Да така е...Те могат да се прогнозират с "точност" до 1000 г....

                          За мене "науката е слънце".......затова снощи като ме разлюля се обърнах на другата страна и си помислих " Доктора каза, че е затихващо...споко...." и съм спал до 9ч.....
                          Честит празник на буквите и знанието !!! и се четете повече, преди да пишете.....и мислете повече, преди да говорите......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                            Зарко, неспасяем си! Сега някаква велика конспирация видя - тези професори от БАН, които дават интервюта, са актьори и имат фалшиви дипломи! И видиш ли наш Зарко гъзара /с лаптопо/ ги хвана
                            Лека нощ, наистина няма смисъл. Смел си, богат си, живееш в 100% сигурно жилище, само Ти, Обама, Доган, ББ и още една шепа от твоята си конспирация !
                            Защо въобще ни е БАН, дайте целият бюджет на Зарко, той има решение, дипломи и интелект по всички въпроси!


                            Първостъпчо - нали схващаш защо не може да се води диалоК с някои хора, между които - за съжаление си и ти? За съжаление на твоите близки - разбира се! Съжалявам ги - защото ти избиваш свои комплекси на техен гръб....Ти си живаТА паника, бе младеж! И разбира се - всички пасиви ги отнасят те - хората до теб: ето и сега - стоял си до ранни зори с фантазиите си и типичното за хлевоустите - ВАДЕНЕ НА ДУМИЧКИ ОТ КОНТЕКСТА на казаното.

                            Правилно ме разбери отново: при тълкуванията си - гравитирай около световната истина повече, отколкото - около местните търсачи на силни усещания и медиите, които канят ПОНЯКОГА хора, чрез които регистрират зрителски интерес и оформят бюджети... В ТОЯ СМИСЪЛ: отново ти повтарям - и аз съм чул противоречиви мнения на професори, но не говоря за това по време на катаклизъм - това е разликата между нас - двамата. В това се състои разликата между нас и нежеланието ми да откликна на призива ти от снощи: ПОНЕ В ЕДНА ТЕМА да сме се обединили..., защото "обединяването" лично ти го схващаш като "обединяване ОКОЛО ТВОЕТО МНЕНИЕ".... Ееее, няма да стане, Ве пич – защото ти четеш и гледаш онова, КОЕТО Е НЕПРЕДСКАЗУЕМО /в СВЕТОВЕН МАЩАБ/, а аз – не се тормозя с това – каквото дойде – добре дошло /по стар български обичай/..., но – БЕЗ ПАНИКА!.../при мен – е без паника, а при теб – задължително да „попиваш“ всяко двусмислие в думите на професорите, да тълкуваш онова, което ТЕ НЕ КАЗВАТ..., аВе – я се постегни малко, защото сега оформяш характери на хора около теб – ако разбира се – имаш свои деца..., дай им възможност да израснат без задължителния стрес, който и така ще ги залее на улицата. Ти си длъжен да ги защитиш от „помията“!/... АКО ЩЕШ!

                            Но пък кой съм аз, за да те уча? Никой! Което не означава, че ще се лепна – безсловесен – към твоето мнение, за да осъществя твоето сълзливо призивче – ПОНЕ В ТАЯ ТЕМА ДА СМЕ СЕ ОБЕДИНИЛИ...

                            Защо все пак ти гравитираш около трудови книжки на професори, а не – около „НЕВЪЗМОЖНОСТ ЗА ПРОГНОЗИРАНЕ“ – си е твой проблем. Именно поради това – на теб ти липсва обективност: защото ти търсиш незначителното и сензацията, а не акцентуваш върху онова, което чакат хората около теб, защото – като живял повече от тях – ти си ПРИЗВАН да обяснявяш, да успокояваш, а не да стресираш и да създаваш несигурност... Усмихвай се повече, Ве пич! Това е истината!
                            Не се впечатлявай – аз мисля така, но ти си вземай сам решенията...

                            Сравненията ти с Доган и сие – си ги заври – където слънце не огрява...

                            Би ли приел една възможност /щом си сигурен, че живея в „бункер“ и имам богатството на най-най-.../, която – възможност - само не зная – как точно може да се реализира, а именно: да заменим жилищата, в които живеем сега, както и всички останали активи – като банкови сметки – например – към дата 24.05.2012 г.?

                            Пич, пак ти казвам – всички тук сте постигнали много повече от мен в материалната сфера – никога не парадирам с материални успехи, именно – защото ги нямам! Отново ти го повтарям: твоите фантастични мисли се реят в небитието – на ТВЪРДО – 100-те%... И какво ти помага това? Злобата и завистта са типични за част от българите, но аз разчитам на останалите българи - нищо, че са по-малко... И – знай, че съм давал последното, което съм имал, защото приятели са били по-закъсали и от мен, след което съм броил левчетата...

                            За мен духовната сфера и природата са, които имат приоритет, но ти това трудно ще сФанеш, Ве пич!...

                            Айде – и остани със здраве – побратиме! И не ги стресирай излишно тия – край теб: не ги оставяй дълго да гледат угрижената ти физиономия, а на медиите – вярвай колкото /СИ/ искаш!

                            Поздрави и нежни целувки за съпругата ти /ако я имаш/!
                            "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                            Коментар


                            • European-Mediterranean Seismological Centre

                              http://www.emsc-csem.org/Earthquake/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                                Зарко, неспасяем си! Сега някаква велика конспирация видя - тези професори от БАН, които дават интервюта, са актьори и имат фалшиви дипломи! И видиш ли наш Зарко гъзара /с лаптопо/ ги хвана
                                Лека нощ, наистина няма смисъл. Смел си, богат си, живееш в 100% сигурно жилище, само Ти, Обама, Доган, ББ и още една шепа от твоята си конспирация !
                                Защо въобще ни е БАН, дайте целият бюджет на Зарко, той има решение, дипломи и интелект по всички въпроси!
                                Ама тези от БАН наистина се издъниха малко. Да не знаят въобще за съществуването на този разлом. Започнаха да го наричат сляп, но май те са сляпи!
                                Ако бях просветен министър, щях да изгоня от канцеларията на терен всички геофизици и геолози. Ако ще и да им удвоя бюджета. Щото сега само си бъркат в носа , гледат звездите и предсказват малко по неуспешно от Джуна.

                                Коментар

                                Working...
                                X