IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Земетресение в София!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
    Може с него да тестваш кое става за ядене. Говоря съвсем сериозно. Моята котка също не ядеше салами, кремвирши и други подобни съмнителни "месни" изделия, но кльопаше едни силно пикантни пастърми.
    Не го ли яде добичето, не го яж и ти.
    Ама той моя съвсем не яде. Даже на чисто месо не налита. Не ще и еФтини храни - уискас не поглежда Докторът каза че цял живот мое си кара на диетични сухи храни Винаги е в страхотно настроение. Никога не е боледувал, но си е апартаментен котарак. Изтърва ли го някой път е пътник за минути. Изпада в паника като го водя на ветеринар

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Апропо - вчера и днес, при разговори с колеги научих с недоумение, че при могъщи човекозастрахователски компании като Уника и Алианц, пукването от земетресение е изключен риск....
      ... но в нашата компания - не е изключен риск.

      Така че моите клиенти да бъдат спокойни, другите - да си помислят пак.
      Ъъъъ, трябва да погледна моята.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Апропо - вчера и днес, при разговори с колеги научих с недоумение, че при могъщи човекозастрахователски компании като Уника и Алианц, пукването от земетресение е изключен риск....
        ... но в нашата компания - не е изключен риск.

        Така че моите клиенти да бъдат спокойни, другите - да си помислят пак.

        Импе, нали знаеш, че съм сравнително компетентен коректив, но нищо лично към теб!

        Работил съм с тарифи на достатъчно от компаниите - водещи по пазарен дял на застрахователния пазар в областта на Общото застраховане. В тоА смисъл - не стресирай допълнително хората, които вече имат сключени застраховки /някъде си/: няма риск, който да не се предлага /включително от споменатите/ - на съответната цена...
        "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Апропо - вчера и днес, при разговори с колеги научих с недоумение, че при могъщи човекозастрахователски компании като Уника и Алианц, пукването от земетресение е изключен риск....
          ... но в нашата компания - не е изключен риск.

          Така че моите клиенти да бъдат спокойни, другите - да си помислят пак.
          Ами логично е да не застраховат. Щото, ако тук люшнат 7.0-7.5 рихтерови и как ще платят накуп обезщетения по 30-40 хиляди застраховки?
          Вие застраховате, но при такова събитие ще платите грънци. Просто ще пуснете кепенците.

          Коментар


          • Апропо - вчера и днес, при разговори с колеги научих с недоумение, че при могъщи човекозастрахователски компании като Уника и Алианц, пукването от земетресение е изключен риск....
            ... но в нашата компания - не е изключен риск.

            Така че моите клиенти да бъдат спокойни, другите - да си помислят пак.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
              Kaстрация е решението при домашните котки. Хапчетата са вредни за животинките, а и трудно можеш да накараш котка да "консумира" таблетки (само тези, които са лекували котка, ще ме разберат ). След определена възраст даже е препоръчителна.
              Жал ми е да посегна на жувотното, затуй нямам намерение да кастрирам моята Мяу-мяу. Давам и по малко хапче, скрито в издълбано късче храна. Понякога тя сама си го изяжда хапчето, добре и че не разгонва ного често.
              Вярно - хапчета неполезни - правели тумори - но за това пък и давам най-силно действащото антитуморно нещо - гроздови семки. И вий дъвчете гроздовите семки, не ги плюйте.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                И на мен не ми даваше, но се оказа, че и съседите я чуват и още в същата седмица, в която ми съобщиха този факт, я кастрирах. На 9 г беше тогава.
                Дано не се оплачат нещо от децата ти или по-лошо - от мъжа ти.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  Аз моята не. Два пъти роди, но "прегоря" чак на 16 годишна възраст. След 8-та година й свикнах на мяукането.
                  Сърце не ми дава да се бъркам в Божиите творения.
                  И на мен не ми даваше, но се оказа, че и съседите я чуват и още в същата седмица, в която ми съобщиха този факт, я кастрирах. На 9 г беше тогава.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                    Женска беше и рахатясах след тази манипулация.
                    Аз моята не. Два пъти роди, но "прегоря" чак на 16 годишна възраст. След 8-та година й свикнах на мяукането.
                    Сърце не ми дава да се бъркам в Божиите творения.
                    Last edited by anon6706; 24.05.2012, 12:47.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                      На чужди топки и сто ножици са малко.
                      Женска беше и рахатясах след тази манипулация.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                        Моят пък е на специални сухи диетични за скопени котаци. От време на време му давам Гурме. Много ги кльопа. Иначе с обикновена храна само си играе Ако му оставя салам ще го намеря цял в някой ъгъл
                        Може с него да тестваш кое става за ядене. Говоря съвсем сериозно. Моята котка също не ядеше салами, кремвирши и други подобни съмнителни "месни" изделия, но кльопаше едни силно пикантни пастърми.
                        Не го ли яде добичето, не го яж и ти.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                          Kaстрация е решението при домашните котки. Хапчетата са вредни за животинките, а и трудно можеш да накараш котка да "консумира" таблетки (само тези, които са лекували котка, ще ме разберат ). След определена възраст даже е препоръчителна.
                          На чужди топки и сто ножици са малко.

                          Коментар


                          • Kaстрация е решението при домашните котки. Хапчетата са вредни за животинките, а и трудно можеш да накараш котка да "консумира" таблетки (само тези, които са лекували котка, ще ме разберат ). След определена възраст даже е препоръчителна.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                              Ако му оставя салам ще го намеря цял в някой ъгъл
                              Гейска му работа....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                                Операцията я направихме, но явно е било вече късно. Колкото до храната не помня точно но не е наблягано на сухата, по принцип ядеше каквото имаме на масата и ние, не беше злоядо.
                                Тогава не знам. Аз съм имал предимно женски котки и на тях съм давал хапчета против разгонване, щото се не траеше тоя вой по 3-4 пъти в годината.
                                Не съм чувал за мъжки да има хапчета против разгонване. Та може и ти да си прав.

                                Но това за сухата храна и рибата го знам със сигурност. Не си хранете котараците прекалено с тях, макар да знам колко е удобно и лесно. Особено с евтина суха храна.

                                Коментар

                                Working...
                                X