IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим своеволията??? (архив до 7.03.2012 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
    Никъде не съм казвал за пиян, дрогиран и т.н.
    Колата може де е удобство, но е и оръжие и всеки може да сгази човек в дадени обстоятелства. Примерно аз се опасявах от такова нещо в голямата мъгла преди седмица
    Иначе дали аз съм с всичкия си ще ти отговоря като ти покажа какво сочи закона. Явно и той не е с всичкия си

    Чл. 115. Който умишлено умъртви другиго, се наказва за убийство с лишаване от свобода от десет до двадесет години.

    Чл. 122. (1) (Изм. - ДВ, бр. 26 от 2010 г.) Който причини другиму смърт по непредпазливост, се наказва с лишаване от свобода до пет години.
    Не е ами.Но няма воля да се промени НК..Сега се сетих за Чл. 119. За убийство, извършено при превишаване пределите на неизбежната отбрана, наказанието е лишаване от свобода до пет години. И кво излиза,че ако някой ме нападне с нож в домът ми /който по КОНСТИТУЦИЯ е неприкосновен/и аз ако го гръмна ,мога да отнеса присъда по тоя член???
    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

    Коментар


    • Ако са го убили полицаите те щяха да го направят преди да раздрънка всичко и къде са заровили тялото - не мислиш ли. Защото сега всички съмнения ще паднат върху тези които са били с него когато се е гръмнал

      Първоначално изпратено от Pastir2 Разгледай мнение
      Ха-ха, ако имало намесени полицаи, със сигурност са го отвели там да го самоубият.

      Как пък не са го намерили при първия обиск това оръжие?

      Коментар


      • Ми просто е както навсякъде другаде има и некадърни тюфлеци - в съда, прокуратурата, болниците и къде ли не. Ти сищо не си от най-умните, така че няма какво да се учудваш

        Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
        Бат Пешо аз приветствам ,че тоя е гушнал букета .Но не мога да разбера как може в полицията да работят некадърни тюфлеци ???
        Относно мотоциклетиста ,кви споразумения ??Няма такова нещо Това е измъкване и подигравка .Тоя даже няма да лежи в дрангалника.При смъртен случай СПОРАЗУМЕНИЕ въобще не трябва да има

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          Ти с всичкия ли си!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????Я се замисли ако един такъв идиот срещне твоето дете на пешеходна пътека.Да убиеш човек на пешеходна пътека карайки с висока скорост или пиян или дрогиран не е непредпазливост това си е умишлено убийство.Абе много знаете когато жертвите не са ваши близки.Ама ако е твоето дете друга песен ще запееш.Чудя се защо бащата на това дете не издебне и не прегази по "невнимание" този боклук
          Никъде не съм казвал за пиян, дрогиран и т.н.
          Колата може де е удобство, но е и оръжие и всеки може да сгази човек в дадени обстоятелства. Примерно аз се опасявах от такова нещо в голямата мъгла преди седмица
          Иначе дали аз съм с всичкия си ще ти отговоря като ти покажа какво сочи закона. Явно и той не е с всичкия си

          Чл. 115. Който умишлено умъртви другиго, се наказва за убийство с лишаване от свобода от десет до двадесет години.

          Чл. 122. (1) (Изм. - ДВ, бр. 26 от 2010 г.) Който причини другиму смърт по непредпазливост, се наказва с лишаване от свобода до пет години.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            За споразуменията не са виновни тюфлеците.
            Тюфлеците ги визирах за другият случай.Иначе знам ,че за споразумението ,че не са виновни те,а единствено управляващите .Които предлагат, приемат и гласуват законите в Абсурдистан.ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ,ЧЕ ИМАТ МНОЗОНСТВО ,ТОЛКОВА ЛИ Е ТРУДНО да го направят??
            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
              Бат Пешо аз приветствам ,че тоя е гушнал букета .Но не мога да разбера как може в полицията да работят некадърни тюфлеци ???Кви споразумения ??Няма такова нещо Това е измъкване и подигравка .Тоя даже няма да лежи в дрангалника.При смъртен случай СПОРАЗУМЕНИЕ въобще не трябва да има
              За споразуменията не са виновни тюфлеците.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Коки спри с глупостите.И недей да използваш всичко срещу правителството и полицията.И се замисли ама хубаво се замисли.Добре са постъпили и този ще гние в трапа.Иначе споразумение и 2 години условно.Това е по добрия вариант защото мъртвия не може да срещне утре твоето дете
                Бат Пешо аз приветствам ,че тоя е гушнал букета .Но не мога да разбера как може в полицията да работят некадърни тюфлеци ???
                Относно мотоциклетиста ,кви споразумения ??Няма такова нещо Това е измъкване и подигравка .Тоя даже няма да лежи в дрангалника.При смъртен случай СПОРАЗУМЕНИЕ въобще не трябва да има
                Last edited by коки; 12.01.2012, 15:13.
                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  Нека кажем така, не познавам нито един пряк роднина на умишлено убит човек, който да не желае смъртта на убиеца. От друга страна различавай умишлените убийства извършени с голяма агресия и жестокост, от тези извършени по непредпазливост, както в случая с мотоциклетиста. Той едва ли е копнеел да прегази пешеходеца.
                  Ти с всичкия ли си!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????Я се замисли ако един такъв идиот срещне твоето дете на пешеходна пътека.Да убиеш човек на пешеходна пътека карайки с висока скорост или пиян или дрогиран не е непредпазливост това си е умишлено убийство.Абе много знаете когато жертвите не са ваши близки.Ама ако е твоето дете друга песен ще запееш.Чудя се защо бащата на това дете не издебне и не прегази по "невнимание" този боклук

                  Коментар


                  • Нещо ми куца на мен в цялата работа. Не мога да навържа нещата Ще изчакам официалната версия Малко ми бяха неадекватни и близките в интервюто по БТВ.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                      Нека кажем така, не познавам нито един пряк роднина на умишлено убит човек, който да не желае смъртта на убиеца. От друга страна различавай умишлените убийства извършени с голяма агресия и жестокост, от тези извършени по непредпазливост, както в случая с мотоциклетиста. Той едва ли е копнеел да прегази пешеходеца.
                      Гледай сега земевладелец.За мен един ненормалник който кара с ясното съзнание с много над допустимата скорост позволена в града си е и той убиец.От което следва,че след като има смърт и той трябва да я получи по закон.
                      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                        Обаче сега се разрових и нещо не ми се вързва Бат Пешо.Според Блиц новина вчера двама са арестувани за убийството на Мирослава.http://www.blitz.bg/news/article/127343 От което следва,че трябва да са в РУ?Нали така?Ако приемем ,че единят са го извели за да ги отведе у домът си за повторен обиск ,са го оставили най -вероятно без белезници и той се е докопал до оръжието си???Та се питам защо куките са го оставили без белезници и без пазвантин около него??
                        Коки спри с глупостите.И недей да използваш всичко срещу правителството и полицията.И се замисли ама хубаво се замисли.Добре са постъпили и този ще гние в трапа.Иначе споразумение и 2 години условно.Това е по добрия вариант защото мъртвия не може да срещне утре твоето дете

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pastir2 Разгледай мнение
                          Х

                          Как пък не са го намерили при първия обиск това оръжие?
                          Не са го намерили щото е "нов внос". Само така, като няма правосъдие даваш на убиеца един пистолет и последна цигара!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                            От което следва,че в Абсурдистан за убийство трябва да се въведе смъртното наказание!!!!!!Ей ти на да прочетеш http://bnt.bg/bg/news/view/67750/usl..._shofior_ubiec как Окръжния прокурор във Варна се държи не като Обществен обвинител, който е длъжен да защитава интересите на пострадалите, а като защитник на обвиняемите!А за присъдата която законът я позволява нямам думи.
                            Нека кажем така, не познавам нито един пряк роднина на умишлено убит човек, който да не желае смъртта на убиеца. От друга страна различавай умишлените убийства извършени с голяма агресия и жестокост, от тези извършени по непредпазливост, както в случая с мотоциклетиста. Той едва ли е копнеел да прегази пешеходеца.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Току що по БНР потвърдиха, че арестуваният заподозрян е отведен в дома му за повторен оглед и там е успял да се докопа до огнестрелно оръжие и се е самоубил.
                              Сигурно пак някаква "ювелирна" акция на тъпите ченгета.
                              Ха-ха, ако имало намесени полицаи, със сигурност са го отвели там да го самоубият.

                              Как пък не са го намерили при първия обиск това оръжие?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                                Току що по БНР потвърдиха, че арестуваният заподозрян е отведен в дома му за повторен оглед и там е успял да се докопа до огнестрелно оръжие и се е самоубил.
                                Сигурно пак някаква "ювелирна" акция на тъпите ченгета.
                                Гигов това наистина е ювелирна акция.И да се е самоубил и да са го убили финала е добър.Убийците заслужават смърт.

                                Коментар

                                Working...
                                X