IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим своеволията??? (архив до 7.03.2012 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
    Зависи от гледната точка. Ако жертвата беше твоята дъщеря /не дай боже!/ щеше да приветстваш небрежната постъпка на куките. От друга страна една смешна присъда от около 10 години затвор за умишлено убийство намалена двойно с добро държане като библиотекар в затвора, може би този изверг да се появи отново в квартала на убитата много по-скоро отколкото са предполагали търсещите възмездие роднини. Май вендетата ще излезе единственото правосъдие което трябва да се наложи за да се промени нещо в тази държава.
    От което следва,че в Абсурдистан за убийство трябва да се въведе смъртното наказание!!!!!!Ей ти на да прочетеш http://bnt.bg/bg/news/view/67750/usl..._shofior_ubiec как Окръжния прокурор във Варна се държи не като Обществен обвинител, който е длъжен да защитава интересите на пострадалите, а като защитник на обвиняемите!А за присъдата която законът я позволява нямам думи.
    ,,Присъдата не противоречи на закона и на морала, коментира окръжният прокурор на Варна.''
    Last edited by коки; 12.01.2012, 15:02.
    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

    Коментар


    • Току що по БНР потвърдиха, че арестуваният заподозрян е отведен в дома му за повторен оглед и там е успял да се докопа до огнестрелно оръжие и се е самоубил.
      Сигурно пак някаква "ювелирна" акция на тъпите ченгета.
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
        Обаче сега се разрових и нещо не ми се вързва Бат Пешо.Според Блиц новина вчера двама са арестувани за убийството на Мирослава.http://www.blitz.bg/news/article/127343 От което следва,че трябва да са в РУ?Нали така?Ако приемем ,че единят са го извели за да ги отведе у домът си за повторен обиск ,са го оставили най -вероятно без белезници и той се е докопал до оръжието си???Та се питам защо куките са го оставили без белезници и без пазвантин около него??
        Зависи от гледната точка. Ако жертвата беше твоята дъщеря /не дай боже!/ щеше да приветстваш небрежната постъпка на куките. От друга страна една смешна присъда от около 10 години затвор за умишлено убийство намалена двойно с добро държане като библиотекар в затвора, може би този изверг да се появи отново в квартала на убитата много по-скоро отколкото са предполагали търсещите възмездие роднини. Май вендетата ще излезе единственото правосъдие което трябва да се наложи за да се промени нещо в тази държава.

        Коментар


        • Ето ви какво каза Рапона по тоя въпрос Съжалявам, че близките й говориха лошо за МВР
          Премиерът Бойко Борисов коментира пред журналисти случая с убийството на 18-годишната Мирослава от Перник. Той обяви, че се е потвърдило, че младото момиче е било убито от нейни близки.
          “Два месеца работиха службите и МВР по това отвличане в Перник. Така, както и предполагах, то е с фатален край и най-близките хора там са искали да вземат пари, каза Борисов. - Това момиче още същата вечер са го удушили, но вече ги задържахме.

          Виновните отидоха и показаха къде са го заровили. Съжалявам, че бяха изговорени от близките й такива лоши думи за МВР. Надявам се те да се извинят и да ги отправят към най-близките си, които са участвали в този процес. Но, за съжаление, трупа го изровиха.”
          http://www.blitz.bg/news/article/127355


          На Бойко явно не му е казано ,че единят се е гръмнал пред очите на куките????
          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Ако полицаите са го самоубили евала им.За изродите смърт.
            Обаче сега се разрових и нещо не ми се вързва Бат Пешо.Според Блиц новина вчера двама са арестувани за убийството на Мирослава.http://www.blitz.bg/news/article/127343 От което следва,че трябва да са в РУ?Нали така?Ако приемем ,че единят са го извели за да ги отведе у домът си за повторен обиск ,са го оставили най -вероятно без белезници и той се е докопал до оръжието си???Та се питам защо куките са го оставили без белезници и без пазвантин около него??
            Last edited by коки; 12.01.2012, 14:32.
            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Ако полицаите са го самоубили евала им.За изродите смърт.
              С двоен аршин мериш, Батка...
              Ако одобряваш подобно нещо, трябва да изпосамоубият почти всички твои приятели мангали ...
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                Земевладелец добър ти ден.Радвам се ,че си отново сред нас.И аз четох в Блиц че единят се е самообил пред куките в апартамента си ,но се чудя как те са го допуснали това???А може и както ти казваш да са го свитнали и нищо не им пречи да изцинират самоубийство нали???пп новината от Блиц http://www.blitz.bg/news/article/127349
                но тъй като Кевовите журналя преувеличават трябва и от друго място да видим кво има писано.
                Ако полицаите са го самоубили евала им.За изродите смърт.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  Не стана ясно, че са цигани, по-скоро аз разбрах, че са нейни познати. Единият се е самоубил след ареста по непотвърдени данни на БНР.Интересно дали не са го самоубили или пък не са му попречили.
                  Земевладелец добър ти ден.Радвам се ,че си отново сред нас.И аз четох в Блиц че единят се е самообил пред куките в апартамента си ,но се чудя как те са го допуснали това???А може и както ти казваш да са го свитнали и нищо не им пречи да изцинират самоубийство нали???пп новината от Блиц http://www.blitz.bg/news/article/127349
                  но тъй като Кевовите журналя преувеличават трябва и от друго място да видим кво има писано.
                  Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                  Коментар


                  • Абе, как си го представяте тва? Заподозрян в убийство, да го заведат в къщата му, да си вземе пищова и да се самоубие

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                      vmankov; и кое те наведе на мисълта че са цигани???
                      Препратката на Джей за "етнически мир".

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                        Нека изчакаме малко. Истината може да е съвсем друга. Нещо като с отвлеченото момченце и такситата пред парламента
                        Те ченгетата ако са замесени, както най-вероятно е, каквато си искат такава версия ще пуснат пред медиите. От близките ми срещи с ъндърграунда, едно ще ви кажа - Няма престъпление я България, от продажбите на наркотици, джебчиските кражби, кражбите на коли, проституцията, отвличането на деца и хора, да няма замесени ченгета. Реално ти например не може да си престъпник ако нямаш връзки в полицията и не делиш с тях. Още първата седмица ще те хваната и ще ти разкатаят майката. Лапа се по цялата верига от местния старшина до министъра и до главния прокурор, от всичко! Бил съм свидетел как полковник и капитан от полицията стоят в офиса събрат кафе и питат - абе момчета няма ли някоя далвера и за нас..
                        Last edited by Jay Gould; 12.01.2012, 13:53.
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Не стана ясно, че са цигани, по-скоро аз разбрах, че са нейни познати. Единият се е самоубил след ареста по непотвърдени данни на БНР.Интересно дали не са го самоубили или пък не са му попречили.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                            И кво?
                            Полицията вече прикрива и убийствата на циганите?!

                            Боже, боже...

                            Ми те скоро ще ни затворят нас, хората, в гета, а не циганите.
                            vmankov; и кое те наведе на мисълта че са цигани???По-скоро ми се струва,че убийството е извършено от някой бг синчета с дебели връзки и пари.И за да ги прикрият ще ни оповестят някой от тяхната картотека де ги ползват за резерв.
                            Last edited by коки; 12.01.2012, 13:43.
                            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                            Коментар


                            • Нека изчакаме малко. Истината може да е съвсем друга. Нещо като с отвлеченото момченце и такситата пред парламента

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                                И кво?
                                Полицията вече прикрива и убийствата на циганите?! Боже, боже... Ми те скоро ще ни затворят нас, хората, в гета, а не циганите.
                                Ами това не е за сефте. Още с убийството на Боби ченгетата са стояли на няколко метра докато гледат как циганите го убиват пред очите им.. После арестуваха няколко мангала след като стана бунт пред парламента, но ги пуснаха веднага след 24 часа понеже те го били ръгали с ножове и го сечали с брадви, но той бил умрял от удар по главата. С Цар Киро беше същото. След убийствата в Катнуца ченгетата го настаниха на държавни разноски в хотел с 5 звезди в Боровец да го поят и хранят. Гадове са тия и началниците им. Докато не се избесят предателите българи заедно с цялата им рода до 9 коляно, проблема с мангалите няма да се реши защото властта и МВР ги пазят.
                                Сестрата на убитото момиче каза, че има замесени и ченгета по думите на сестра и като са се чули по телефона. И няма да се учудя. В Първо РПУ Варна ченгетата са на партия с мангалките крадли и с най-гнусните сводници цигани. След като бяха нападнали и жена ми бях писал на курвата Борисов който бе тогава главен секретар, че куките прикриват нападателите над съпругата ми. Бойко Курвата така и не благоволи да отговори, защото вероятно сам се облажва яко от крадлите, сводниците и от мангалите!! Друго обяснение на мълчанието му няма!
                                Самите куки в Първо РПУ искаха да ме арестуват, след като сам тръгнах да раздавам правосъдие после, но не искаха да арестуват и един мангал! Не ме арестуваха само защото ги достраша, че ще стане голям вой ако ме приберат, както и щеше да се получи. Това на какво ти прилича?
                                Last edited by Jay Gould; 12.01.2012, 13:32.
                                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                                Коментар

                                Working...
                                X