IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим своеволията??? (архив до 7.03.2012 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
    Едва ли ще доведе.Не виждам нищо,което е пречело да бъдат предявени до сега.Но може и да греша,знае ли човек.
    Дано, че тогава ще стане съвсем мътна тук.
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
      Дано греша и политическа декларация приета вчера (с която по принцип съм съгласен) не доведе до материални, финансови претенции и до съдебни дела.
      Едва ли ще доведе.Не виждам нищо,което е пречело да бъдат предявени до сега.Но може и да греша,знае ли човек.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
        Jay Gould чадо, какво е това събитие , че не се сещам????
        Дано греша и политическа декларация приета вчера (с която по принцип съм съгласен) не доведе до материални, финансови претенции и до съдебни дела.
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
          Баш са си вътре ченгетата с двата крака. А някой да се сети, защо точно днес изровиха момичето и какво друго събитие което засяга всички останали данъкоплатци със стотици милиони евро изместите от първи страници тази "новина" от медиите? Оставям ви го за домашно..
          Jay Gould чадо,
          какво е това събитие , че не се сещам????
          Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
            Аз такива почти не гледам освен ако няма друго, но Бойко К....та определено е прекалил малко с тях.. А пернишките ченгета, те са само пръчки. Курвета за поръчка..
            Ами точно поради изброените от теб по-горе неща ми е трудно да повярвам,че са успели да спретнат такава брилянтна "конспирация",за която твърдиш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
              Искаш да кажеш,че всички,ама всички,изброявам:редовите пернишки ченгета,шефа на пернишката полиция,ГДБОП и т.н.,и т.н.,включая и Б.Б. и Цв. Цв. са знаели ,че е убата,къде е трупа и всичко това са го крили два месеца,за да го поднесат днес на тепсия,прикривайки с това-едно "друго събитие което засяга всички останали данъкоплатци със стотици милиони евро ".Намали малко гледането на холивудските трилъри!
              Аз такива почти не гледам освен ако няма друго, но Бойко К....та определено е прекалил малко с тях.. А пернишките ченгета, те са само пръчки. Курвета за поръчка..
              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                Баш са си вътре ченгетата с двата крака. А някой да се сети, защо точно днес изровиха момичето и какво друго събитие което засяга всички останали данъкоплатци със стотици милиони евро изместите от първи страници тази "новина" от медиите? Оставям ви го за домашно..
                Искаш да кажеш,че всички,ама всички,изброявам:редовите пернишки ченгета,шефа на пернишката полиция,ГДБОП и т.н.,и т.н.,включая и Б.Б. и Цв. Цв. са знаели ,че е убита,къде е трупа и всичко това са го крили два месеца,за да го поднесат днес на тепсия,прикривайки с това-едно "друго събитие което засяга всички останали данъкоплатци със стотици милиони евро ".Намали малко гледането на холивудските трилъри!
                Last edited by retro_69; 12.01.2012, 23:47.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                  Eй Джей,ама ти какво искаш,всяка една информация,която я имат ченгетата да я пускат едно към едно в публичното пространство,а?А да си чувал за умишлено изтичане на дезинформация,с която да бъде притъпена бдителността на евентуалните заподозрени,а?...
                  Баш са си вътре ченгетата с двата крака. А някой да се сети, защо точно днес изровиха момичето и какво друго събитие което засяга всички останали данъкоплатци със стотици милиони евро изместите от първи страници тази "новина" от медиите? Оставям ви го за домашно..
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • http://www.youtube.com/watch?v=58_S5e0AVU0

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                      Беше дрън-дрън и когато сестрата каза, че е отвличане, а куките замесени на 100% в случая (10 милиона са много пара) казваха, че това били глупости... Така, че вярвам на сестрата която до сега не е излъгала нито веднъж, а не на ченгетата които се съдраха да лъжат още от ден първи и нито веднъж не казаха истината!

                      http://www.blitz.bg/news/article/127403 "........Наехме частни детективи, които обаче казаха, че няма какво да направят понеже имало „чадър” над случая и не могат да го пробият”.

                      Със 100 % сигурност ченгетата са вътре и веригата е нагоре за тия пари иначе няма Цецо и Боко Курвата така яростно да ги бранят! Тук смърди и повече от случая с Цар Киро, защото има предумишлено убийство на момичето и то внимателно планирано! Арестуваният се бил "самоубил" ..... с пистолет. Тия вземат хората съвсем за канарчета
                      Eй Джей,ама ти какво искаш,всяка една информация,която я имат ченгетата да я пускат едно към едно в публичното пространство,а?А да си чувал за умишлено изтичане на дезинформация,с която да бъде притъпена бдителността на евентуалните заподозрени,а?Не искам да адвокатствам на куките,но да си правиш генерални заключения без да имаш цялата налична оперативна информация по случая си е просто едно -бля,бля

                      П.С. Бог да го прости ангелчето!
                      А за виновните,които и да са те-и живи да ги одереш им малко,в ада да горят,мамка им и изроди
                      Last edited by retro_69; 12.01.2012, 22:12.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        Дрън дрън. Има замесен министър още малко! Ловя се с всеки на бас, че от това нищо няма да излезе. Сега майката ще вини всеки, но не и познатите и които са се навъртали около гаджето на другата и щерка.
                        Беше дрън-дрън и когато сестрата каза, че е отвличане, а куките замесени на 100% в случая (10 милиона са много пара) казваха, че това били глупости... Така, че вярвам на сестрата която до сега не е излъгала нито веднъж, а не на ченгетата които се съдраха да лъжат още от ден първи и нито веднъж не казаха истината!

                        http://www.blitz.bg/news/article/127403 "........Наехме частни детективи, които обаче казаха, че няма какво да направят понеже имало „чадър” над случая и не могат да го пробият”.

                        Със 100 % сигурност ченгетата са вътре и веригата е нагоре за тия пари иначе няма Цецо и Боко Курвата така яростно да ги бранят! Тук смърди и повече от случая с Цар Киро, защото има предумишлено убийство на момичето и то внимателно планирано! Арестуваният се бил "самоубил" ..... с пистолет. Тия вземат хората съвсем за канарчета
                        Last edited by Jay Gould; 12.01.2012, 21:34.
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Дрън дрън. Има замесен министър още малко! Ловя се с всеки на бас, че от това нищо няма да излезе. Сега майката ще вини всеки, но не и познатите и които са се навъртали около гаджето на другата и щерка.

                          Коментар


                          • Сестрата на Мирослава: Има замесен полицай в случая със сестра ми Над случая има „чадър”, който ние не можахме да пробиме, казва Елеонора Николова
                            12 януари 2012, 20:55
                            Перник, България

                            Възможно е в случая с отвличането на Мирослава да има замесен полицай, разкрива сестра й Елеонора Николова в интервю пред “Торнадо”. Пред вестника тя споделя, че два месеца след изчезването на момичето още няма никакъв резултат от работата на полицията по случая. Самата Елеонора няма никаква нова информация за изчезването на сестра си: “Знам същото, което знаех и на десетия ден – че е отвлечена, но няма следа кой може да го е направил. Казват ми, че отвличането било много „странно”, в смисъл, че не са се сблъсквали с подобен случай”.
                            Още на следващия ден след изчезването на Мирослава Елеонора й получава обаждане, че сестра й е отвлечена, а след това и още едно. “Първият път, когато ми звъннаха чух нейния глас. Не мога да кажа дали е било на запис. Каза ми, че е отвлечена, че има замесен полицай и молеше да бъде спасена. Плачеше...”

                            На следващия ден Елеонора получава и второто обаждане. “Обади ми се мъжки глас и ми каза, че ще получа инструкции и че ако не ги спазя, ще ме осакатят, а нея ще я нарежат на парчета и ще ни я върнат в кутии. Оттогава обаче няма нищо”, казва по-голямата сестра.

                            От ГДБОП й дават указания, че трябва да е „на линия”. “Говоря с различни оперативни работници от София. Иначе тук в Перник търся шефа на криминалния отдел, шефа на полицията, служителите на БОП в града. Те обаче в един глас ми заявяват, че досега не са работили по такъв случай и нямат компетенции. Оправдават се, че в Перник за първи път се случва такова отвличане. Първоначално ни приемаха и разговаряхме нормално, но от известно време чакаме с часове пред полицията евентуално някой да се смили и да излезе. По телефона е безнадеждно, защото вече не ни вдигат”, разказва по-голямата сестра.

                            Ченгетата казват на Елеонора, че работят по случая, но нямали никаква следа, въпреки че майка й намира нож и пълнител от пистолет на сутринта след отвличането около залата, където е тренирала Мирослава. За криминалистите обаче това не е „следа”.

                            Изявлението на шефа на ГДБОП Станимир Флоров, че е възможно Мирослава да е избягала от България, сестра й коментира така: “Първо, тя е обявена за национално издирване. Второто, когато Мира изчезна все още беше на 17 години, документите са й вкъщи и парите също са в вкъщи. Това означава, че българската държава трябва да е издала документ на непълнолетна без подписа на родител и в същото време тя да е минала без пълномощно през границата. Звучи ми абсурдно”.

                            Запитана дали хора от подземния свят са се свързвали с нея и са искали определена сума пари, за да й кажат къде е Мирослава и да я върнат, Елеонора е категорична: “Ако имаше такова нещо, щях да направя всичко възможно, за да я върнат. Наехме частни детективи, които обаче казаха, че няма какво да направят понеже имало „чадър” над случая и не могат да го пробият”.http://www.blitz.bg/news/article/127403
                            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                            Коментар


                            • Ето затова не исках да дебатирам. Всичко обърнахте на политика. Въобще има двама-трима според които за всичко е виновно правителството и нищо не се случва въпреки тях. Особено ме изуми Джейко, като реши, че пък шефа на РДВР Перник е виновен за смъртта на отвлечената. Пълна гротестка!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Бих казал, чуе ако свините бяха положили в издирването на Мирослава половината от усилията, които вложиха за охраната на хъхряшкият мегапрестъпник "цар" киро, момичето можеше да е живо сега !!! Откак ги управлява идиотът с лице на човекоподобен примат, помня само четири случая в който туфлеците са си размърдвали по-сериозно тлъстите задници - когато биха безпричинно стотици фенове на ЦСКА, когато прпебиха и левскарите, за да не са капо, когато скочиха да бранят Киро Мангала и когато с бой и арести смазаха протестите на гражданите срещу мангалските безчинства !!! Каква полиция е това ?!? Нищо чудно и Жей да е прав, всички знаем, че 90% от ушевите са утайката на обществото - отрепки без чест и морал - иначе нямаше да са мангалски лакеи !!!

                                А по отношение на тъпите шегички на животното борисов, направо нямам думи... само се притеснявам, че ако (дай боже) някой ден честни патриоти дойдат на власт в тая изтерзана страна и изправят пред съда престъпното правителство, адвокатите на борисов ще пледират невменяемост и ще призоват за свидетели 5 000 000 българи !!!


                                Коки - това ми изглежда кафяво. Ако съм прав, най-добре ушевите да фанат Хъхрю и Айшето, да ги вкарат в мазето на ушевото и да им ударят десетина тояги... много бързо ще изпеят на кого са го продали.
                                Абе не знам дали е цигле или не ,но все пак е дете.И си прав ,че куките не реагираха навреме .Обаче днес толкова много противоречиво инфо изнесоха от тяхна страна за да ни замотка и стигнах до убеждение че , същите укриват това което трябва да не знаем .
                                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                                Коментар

                                Working...
                                X