IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим своеволията??? (архив до 7.03.2012 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
    Пък шефът на МВР в Перник е цвете за мирисане и почтен гражданин, който лее сълзи.. Да бе, да
    Аааааааа, ясно, щом комисаря рони сълзи, значи не му е чиста работата. Замесен е!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
      Виж Джей,за разлика от теб съм си нямал имане-даване с МВР-то(то и това,че твърдиш за разни комисии,интерполи,президентства и прокуратури може и да си го измисляш,нали),но за мен най-лаишкото поведение на полицията би било да разтръби наляво и надясно точно това ,с което разполагат като информация.
      Доста вземане-даване съм си имал и за хубаво и за лошо, за съжаление. Известно време и съм бил и спонсор в част от разходите на едно РПУ тук в 90 те г. Някой хора и сега си ги уважавам от там въпреки, че проблеми за решаване не съм имал от години, но бяхме им спонсори и без да имаме проблеми, ей така щото има и свестни там, но има и големи л....на! .. А за измислянето, ок.. Щом така смяташ, ако обаче познаваш каналите и към кой да се обърнеш, не е проблем да получиш дадена информация (по законов път разбира се, друг никога не съм използвал). Често за разлика от нашите органи тия в чужбина и Брюксел реагират или най-малко ще ти пратят адекватен отговор, ако имаш питания. Мои близки бяха застрашени от криминален контингент свързан с полицията, реагирах - тук на място да си отмъстя за да не се повтаря повече ... и за да си подсигуря гърба (за всеки случай), на вън към официални институции. Пуснах копия и към нашите, за да не каже някой "Ти що така на чужденците, а на нас не!". Срещнах се с някой хора, други се срещнаха с мен. Всеки ако си обича близките ще стори същото, нали?! Ако някой се е опитал да нападне жена ти какво би направил ти? Същото вероятно..Ще обърнеш целия град докато го докопаш. И както казах има и много свестни ченгета, проблемът е, че и те са принудени да се крият. Това за Мексико съм го чувал от друго ченге. Дали е вярно или е МВР фолклор не ме е интересувало.
      Last edited by Jay Gould; 13.01.2012, 15:48.
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
        Пък шефът на МВР в Перник е цвете за мирисане и почтен гражданин, който лее сълзи.. Да бе, да
        Сестрата не всява смут а още първия ден каза, че са и звънили и става дума за отвличане.. МВР отричаше, е, сестрата се оказа права, а МВР лъжец..
        Ти освен за политика за друго не си в тоя форум, разбира се че е така Гигов. Дори да не ти харесват сегашните, на теб ти харесваха предните, тоест пак същата власт. Изпадаш в ужас ако някой се опитва да разклати статуквото и по принцип не искаш промени, а само да се смени партията, не че има значение коя партия е на власт тук то си е все БКП и ДС
        Сестрата не е казала истината. Когато става въпрос за отвличане с цел изнудване похитителите не убиват жертвата ВЕДНАГА, ами я закарват някъде на скрито, да пише писма, да вземат парите.
        А тук какво става? Карат я да напише писмо, че е отвлечена, искат пари и ВЕДНАГА я убиват. Просто фактите не се връзват с отвличане. Очевидно целта е била УБИЙСТВО. ЗАЩО обаче?
        А сестрата постоянно насочваше общественото мнение към ОТВЛИЧАНЕ.
        Да не говорим, че ако някой искаше да изнудва богатия годеник, щеше да отвлече ДРУГАТА сестра.
        И остави партии, ДС, БКП, статукво и т.н. Случаят е чисто криминален.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
          Пък шефът на МВР в Перник е цвете за мирисане и почтен гражданин, който лее сълзи.. Да бе, да
          Сестрата не всява смут а още първия ден каза, че са и звънили и става дума за отвличане.. МВР отричаше, е, сестрата се оказа права, а МВР лъжец..
          Виж Джей,за разлика от теб съм си нямал имане-даване с МВР-то(то и това,че твърдиш за разни комисии,интерполи,президентства и прокуратури може и да си го измисляш,нали),но за мен най-лаишкото поведение на полицията би било да разтръби наляво и надясно точно това ,с което разполагат като информация.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Защото престъпните действия на правителството, срещу които тя е протест, още не са предприети.
            Ако бяха осъдили някого на времето, всичко щеше да е пито-платено, ама как да барнат някой от своите..
            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              Сестрата има гадже. Момчето обаче получава огромно наследство. И ако се омъжи за нея, тя става богата. Обаче е забелязала, че дългогодишният и приятел поглежда все по-честичко към по-младата и и по-хубава сестра. И решава чрез някакви откачалки да отстрани сестра си. И същевременно плюе по полицията и всява смут в разследването.
              Ако бях криминалист нямаше да подмина тази писта.
              Пък шефът на МВР в Перник е цвете за мирисане и почтен гражданин, който лее сълзи.. Да бе, да
              Сестрата не всява смут а още първия ден каза, че са и звънили и става дума за отвличане.. МВР отричаше, е, сестрата се оказа права, а МВР лъжец..
              Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              Колега, да обвиниш МЕН че поддържам властта!
              Ти освен за политика за друго не си в тоя форум, разбира се че е така Гигов. Дори да не ти харесват сегашните, на теб ти харесваха предните, тоест пак същата власт. Изпадаш в ужас ако някой се опитва да разклати статуквото и по принцип не искаш промени, а само да се смени партията, не че има значение коя партия е на власт тук то си е все БКП и ДС
              Last edited by Jay Gould; 13.01.2012, 15:08.
              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                Ами вътре е.. искали са да изнудват гаджето и.. Ако сестрата имала гузно поведение, какво поведение имат Боко и Цвъки например или какво поведение имат ченгетата от Перник?!? За мен много-много по-подозрително! Ама за вас, понеже са хора с власт не може да са негодници и убийци ... Е...
                .............
                Големите сте наивници
                Колега, да обвиниш МЕН че поддържам властта!!!! НЕЧУВАНО! Ама не си от вчера във форума, моля ти се....

                Аз обаче имам своя теория за това убийство (на момичето). И тя се позовава на първото правило в криминалното разследване-търси КОЙ има изгода. И на криминалната статистика за убийствата-в огромното болшинство убиецът е от семейството.

                Та така.
                Сестрата има гадже. Момчето обаче получава огромно наследство. И ако се омъжи за нея, тя става богата. Обаче е забелязала, че дългогодишният и приятел поглежда все по-честичко към по-младата и и по-хубава сестра. И решава чрез някакви откачалки да отстрани сестра си. И същевременно плюе по полицията и всява смут в разследването.
                Ако бях криминалист нямаше да подмина тази писта.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  ...
                  Ами ок, ама някой хора в президентството на РБ, някой комисии в ЕС и Интерпол не смятаха така, та бях получил доста интересни отговори, на мои питания за някой лица и институции в РБ. Има и едни интересни документи от прокуратурата. За всеки случай.. Хайде със здраве
                  Last edited by Jay Gould; 13.01.2012, 14:58.
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                    ами убили са момичето, няма как да докопат парите или имат вече други планове за придобиването им . Убиха набързо съучастника и може би прекия извършител за да не се раздънка. Иначе защо ще го ликвидират така бързо.. Хех.. Бил се самоубил и това при положение, че жилището му е вече обискирано.. Тия вземат хората за канарчета и те в по-голямата си част са си и такива.
                    Малко да пусна инфо за тия които не са от системата. Преди време, преди няколко години, бяха пратили една група служители на МВР в Мексико, да се учат там "как да се борят с отвличанията за откуп". Като им свърши командировката и се прибраха, отвличанията в България започнаха ..
                    Разликата между МВР и организираната престъпност е само, че последната е организирана
                    Яко си вътре в българо-мексиканските конспирации. Сигурен съм, че куките си нямат хал-хабер кви ги плещиш. Иначе си вътре с двата крака. Набеждаваш цяла институция, че се занимава с отвличане извършено от един социопат, който при това е убил жертвата половин час след като е започнала играта. По-добре наблегни на демофорекса. Там поне можеш всеки път да почваш на чисто.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                      Така е ,наивници сме, за разлика от теб.И тъй като си адски осведомен,предполагам,че знаеш и причината,заради която конкретното престъпление беше разкрито,а не потулено в мъгла.Сподели ни я,ако обичаш?
                      ".....Аз па мисля, че половината ченгета биха продали щерките си и на сарацините за 10 милиона........"-ей за това,за огромно съжаление май си прав.Моля се да си в грешка,ама......!
                      ами убили са момичето, няма как да докопат парите или имат вече други планове за придобиването им . Убиха набързо съучастника и може би прекия извършител за да не се раздънка. Иначе защо ще го ликвидират така бързо.. Хех.. Бил се самоубил и това при положение, че жилището му е вече обискирано.. Тия вземат хората за канарчета и те в по-голямата си част са си и такива.
                      Малко да пусна инфо за тия които не са от системата. Преди време, преди няколко години, бяха пратили една група служители на МВР в Мексико, да се учат там "как да се борят с отвличанията за откуп". Като им свърши командировката и се прибраха, отвличанията в България започнаха ..
                      Разликата между МВР и организираната престъпност е само, че последната е организирана За това и последната върши основната част от престъпленията, но с консултанти от МВР , а после се дели плячката. Тоя път плячка няма, или ако има, явно не са я поделили, за това и набързо пречукват единия..

                      Впрочем - не съм гледал много филми, ами както съм споменавал имам пряк поглед над някой събития, а и имам едни интересни документи от прокуратурата показващи връзката на Първо и Второ РПУ Варна с организираната циганска престъпност .. На която за малко и жена ми да стане потърпевша. Беше голям панаир. Има и свестни ченгета, но те се крият от колегите си да не ги надушат. Щото ако Серпико в САЩ оцелява, тук най-малкото моментално ще го уволнят, ако усетят, че не одобрява някой неща. Всичкото пари се разпределя нагоре по-веригата. От уличните циганки джебчийки, проституцията, дрогата, отвличанията, кражбите на коли, трафика на хора, всичко си има тарифи които се отчитат нагоре. Тъй като веднъж майка ми бе потърпевша, а жена ми за малко да го отнесе, стана голям панаир покрай мен (щото аз съм малко като алабанец и сицилианец стане ли дума за фамилията ми) И не могат да си обасня мълчанието на предния министър на МВР и на Боко който бе главен секретар, на едни мои питания. След като от едни други институции бяха доста подробни да ми обяснят случващото се Та така момчета и момичета..
                      Last edited by Jay Gould; 13.01.2012, 14:54.
                      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                        Ами вътре е.. искали са да изнудват гаджето и.. И типично по български, да приемете, че негодник е всеки друг, но не и някой от тия горе. Тоест, ако сестрата е негодник, по същото това правило и хората с власт са такива, че и умножено по властта която имат над живота на другите! Ами нали и те са българи бе Гигов. Ако сестрата имала гузно поведение, какво поведение имат Боко и Цвъки например или какво поведение имат ченгетата от Перник?!? За мен много-много по-подозрително! Ама за вас, понеже са хора с власт не може да са негодници и убийци ... Е... Както и да е .. нашенците са неспасяеми. Българското мислене убива бългатите и вече ми е почти все тая... не ми се обяснява.. Ако искате вярвайте, че някой горе ще ви реши проблемите и че тия горе са по-добрите, ако искате недейте. Все ми е тая. Аз па мисля, че половината ченгета биха продали щерките си и на сарацините за 10 милиона, камо ли да убият някакво непознато за тях момиче и да си пречукат съучасрника, ама вие ако искате мислете друго.. Впрочем освен тая мома още около 60 човека годишно изчезват, ама не се тръби по медиите, защото става дума за по-малки суми. Та толкоз за спиранията за отвличания за откуп с които Боко толкова се фука. Просто полицейско-гангстерските групировки започнаха да отвличат деца, на не толкова влиятелни хора, за да не се вдига шум. Направиха грешка с олигарха от Правец (тоест посегнаха на свой човек) повече няма да я повтарят. Поне докато не стане безопасно Ако ченгетата ти отвлекат синовете и ти поискат 20-30-50 бона да не мислиш, че в някоя вестник ще те споменат .. Ще стане точно така. Всички ще казват, че твоето поведение е гузно и ще стане твоята дума (на бай Никой) срещу думата на ченгетата.. И не само медиите, ами и обикновените ти съграждани ще вярват повече на ченгетата отколкото на теб. Понеже са българи, тоест тъпи (то ако не бяха тъпи българите щяхме ли да ме такава осрана държава?) Големите сте наивници
                        Така е ,наивници сме, за разлика от теб.И тъй като си адски осведомен,предполагам,че знаеш и причината,заради която конкретното престъпление беше разкрито,а не потулено в мъгла.Сподели ни я,ако обичаш?
                        ".....Аз па мисля, че половината ченгета биха продали щерките си и на сарацините за 10 милиона........"-ей за това,за огромно съжаление май си прав.Моля се да си в грешка,ама......!

                        Коментар


                        • Три деца родиха деца в рамките само на един ден


                          http://mamita-bg.com/2011/12/16/%d1%...%d0%b0-%d0%b5/



                          Обърнете внимание на този абсурден абзац:

                          Междувременното правителството призна, че не може да се справи с проблема, касаещ младите майки. Все още деца на по 14-15 години раждат и дори изоставят рожбите си.

                          Ами щом т.нар. "правителство" не може да се справи с проблема, да подаде оставка и на власт да дойдат хора, които МОГАТ !!! Мерките са ясни и очевидни:
                          - КАСТРАЦИЯ на педофилите, както е в повечето нормални държави на света;
                          - Спиране на помощите за мръсната раса.

                          Какво толкова сложно има... или така е по-лесно "....ми не можем да озаптим мангалките да не дрискат чаавета на поразия - затова ще работите като роби, за да ги храните..."
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Не знам дали има "вътре" ченгета, ама на сестрата според мен не и е чиста работата. Някак си поведението и ми се струва не на място. Някакъв фалш... Това убийство да не се окаже чисто семейна работа?
                            Ами вътре е.. искали са да изнудват гаджето и.. И типично по български, да приемете, че негодник е всеки друг, но не и някой от тия горе. Тоест, ако сестрата е негодник, по същото това правило и хората с власт са такива, че и умножено по властта която имат над живота на другите! Ами нали и те са българи бе Гигов. Ако сестрата имала гузно поведение, какво поведение имат Боко и Цвъки например или какво поведение имат ченгетата от Перник?!? За мен много-много по-подозрително! Ама за вас, понеже са хора с власт не може да са негодници и убийци ... Е... Както и да е .. нашенците са неспасяеми. Българското мислене убива бългатите и вече ми е почти все тая... не ми се обяснява.. Ако искате вярвайте, че някой горе ще ви реши проблемите и че тия горе са по-добрите, ако искате недейте. Все ми е тая. Аз па мисля, че половината ченгета биха продали щерките си и на сарацините за 10 милиона, камо ли да убият някакво непознато за тях момиче и да си пречукат съучасрника, ама вие ако искате мислете друго.. Впрочем освен тая мома още около 60 човека годишно изчезват, ама не се тръби по медиите, защото става дума за по-малки суми. Та толкоз за спиранията за отвличания за откуп с които Боко толкова се фука. Просто полицейско-гангстерските групировки започнаха да отвличат деца, на не толкова влиятелни хора, за да не се вдига шум. Направиха грешка с олигарха от Правец (тоест посегнаха на свой човек) повече няма да я повтарят. Поне докато не стане безопасно Ако ченгетата ти отвлекат синовете и ти поискат 20-30-50 бона да не мислиш, че в някоя вестник ще те споменат .. Ще стане точно така. Всички ще казват, че твоето поведение е гузно и ще стане твоята дума (на бай Никой) срещу думата на ченгетата.. И не само медиите, ами и обикновените ти съграждани ще вярват повече на ченгетата отколкото на теб. Понеже са българи, тоест тъпи (то ако не бяха тъпи българите щяхме ли да ме такава осрана държава?) Големите сте наивници
                            Last edited by Jay Gould; 13.01.2012, 14:24.
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                              Баш са си вътре ченгетата с двата крака.
                              Не знам дали има "вътре" ченгета, ама на сестрата според мен не и е чиста работата. Някак си поведението и ми се струва не на място. Някакъв фалш... Това убийство да не се окаже чисто семейна работа?
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                                Дано греша и политическа декларация приета вчера (с която по принцип съм съгласен) не доведе до материални, финансови претенции и до съдебни дела.
                                Защото престъпните действия на правителството, срещу които тя е протест, още не са предприети.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X