IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим своеволията??? (архив до 7.03.2012 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
    Добре де Джей,дори и така да е, както казваш,-има замесени пернишки куки ,на които е обещан % от откупа.И според теб излиза,че Б.Б. и Ц.Ц. в момента ги прикриват ,защото от своя страна пернишките куки са им обещали % от своя %.Айде стига сте се филмирали с Кокито,моля ви!Това най-малкото звучи несериозно.Да,проявена некомпетентност от куките-възможно е,престъпна небрежност-очеизвадно е,ама чак да твърдиш ,че едва ли не целият държавен апарат е ангажиран да прикрива нечии следи в едно,макар и брутално,все пак с битов отенък убийство,меко казано ми се струва преувеличено!?
    Няма филми! Бойко Борисов като главен секретар не реагира когато получи сигнал, че варненски полицаи са замесени заедно с цигани крадци. Какво пък да очакваме ако става дума за по-голяма сума? Да не смяташ, че на Бойко му пука за момичето?! Той ченгета не пожали и прибра Цар Киро в хотел с 5 звезди, след като прегази 3 ма полицаи, пък какво остава за някакво непознато момиче. Това да не е дъщеря му, че да му пука?! И какъв е тоя заподозрян, с белезници, който се самоубива с пистолет, в присъствието както се оказа на барети + 1 прокурор, с 3 изстрела!
    Баси "самоубийството", 3 пъти да се стреляш

    "Преуморените полицаи" според източници от Перник, са били барети

    Last edited by Jay Gould; 15.01.2012, 00:55.
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Първоначално изпратено от rinaa Разгледай мнение
      Горките преуморени милиционери , а мъжо ми като по време на жътва работи по 16 - 17 часа как издържа - не знам .
      Ама мъжо ти само по време на жътва работи толкова. Инак зимата с кисело зеле и рикия като вкара, пошляпва ли те леко за фриволното ти писане по инвесторски форуми?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Ааааааааа, значи ти си една от участничките в шоуто "фермер търси жена"
        Шоуто беше преди 20 години за нас .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от rinaa Разгледай мнение
          Горките преуморени милиционери , а мъжо ми като по време на жътва работи по 16 - 17 часа как издържа - не знам .
          Ааааааааа, значи ти си една от участничките в шоуто "фермер търси жена"

          Коментар


          • Горките преуморени милиционери , а мъжо ми като по време на жътва работи по 16 - 17 часа как издържа - не знам .

            Коментар


            • Горките.

              Средностатистическият ушев има такъв вид, че ако му се наложи някой ден да върви с крака толкова, колкото вървя аз понякога, сигурно ще вдигне бунт... ама чак след три дена, щото дотогава ще си почива...
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Преуморени полицаи са допуснали самоубийството на обвинения за смъртта на 17-годишната Мирослава. Така вътрешният министър Цветан Цветанов обясни допуснатата груба грешка на униформените в ТВ7.

                Запитан как се е случило всичко, Цветанов заяви, че полицаите са били преуморени от работа по случая. По думите му в сряда около 20 ч. заподозреният Стойчо се пречупил по време на разпитите и започнал да сътрудничи на разследващите. „ Тогава колегите се върнаха да работят цяла нощ, до 5 часа сутринта”, допълни още той.

                Я да Ви питам сега зайчета-байчета Вие ако сте цял ден на работа от сутринта и се наложи да водите тежки разпити, след което да останете през нощта за повторни огледи на местопроизшествие, дали не е нормално да се намали бдителността?
                Иначе всякакви конспирации се вихрят тука от съучастничество на полицията /което е най-абсурдно/ до това, че се е самоубил със служебно оръжие.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                  анализче за четене цък http://www.dnevnik.bg/analizi/2012/0...p=0#addcomment
                  Много добър материал на "Дневник"!

                  А дали ще има отговор на това твърдение на "Телеграф"
                  ...
                  Вчера шефът на пернишката дирекция на полицията се разплака пред журналистите. Подозирам че плаче, защото се страхува да потвърди най-скандалното (ако е вярно) от тази абсурдна история, което вестник "Телеграф" съобщава в петък : че

                  Претърсването на апартамента е извършено от антитерористи (?!)

                  Тоест от барети от Специализирания отряд за борба с тероризма, или от техни колеги от отдела за антитерор от ГДБОП, а не от пернишки полицаи! Екипът на вестника твърди, че присъствал на място (?!) и свидетелства: "Точно в 12.30 ч. вчера шефът на антитерористите Валентин Цоневски, придружен от трима свои колеги, доведоха Чочо в апартамента му за обиск..."

                  Шефът на антитерористите? Но нали те са подчинени на вътрешния министър и главния секретар?! Ще потвърди ли Цветанов тази информация? И ще поиска ли оставката на шефа на антитерористите, ако арестантът се е самозастрелял пред очите му? Нали премиерът препоръча на министъра си да иска оставки...


                  Това са въпросите. Останалото е ала-бала.
                  ...
                  Не вярвам и на адекватно разследване на смъртта на арестанта по време на претърсването (което неясно защо полицията нарича обиск!). Особено ако се е случило не пред обикновени полицаи, а пред антитерористи. Да успееш в тяхно присъствие да намериш пистолет на едно място, да отидеш до тоалетната, да го заредиш с вързани ръце и да се гръмнеш! И това – наблягам неслучайно – пред антитерористи?! С рефлекси на ловни кучета!?

                  Затова не вярвам на обясненията на МВР. Това министерство и неговите служби от 20 години затъват не само в некадърност, но и в произвол в интерес на икономическите тилове на властта, които и да са те и както и да се менят през годините. Некадърност и произвол, компенсирани и покривани в ново време с невиждана до днес пропаганда на успехите...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение

                    Абе Импе само от това,че всеки ден се пускат противоречиви версии от Цвък и неговите слуги Флоров и психолози от института им ,ме навежда на мисълта ,че тоя не си е сложил край на живот си сам.Ей сега вкараха в сценарият си и сестрата на убитата .http://www.blitz.bg/news/article/127558 Е не това е върха на поредната им лъжа http://www.blitz.bg/news/article/127559касаеща тоя ,който се е ,,самоубил''и няма как да говори .

                    пп Чудно защо ей тоя мишок от снимката днес в предаването на Емо Кошлуков не отговори на въпросът ,защо куките са допуснали това ,,самоубийство''???Между . другото тоя въпрос бе зададен от фейса и както винаги водещият нали си е подлога ,си замълча и не зададе отново въпросът още един път.Не напразно и на стената му го плюят
                    Може да е забравил или да му е било трудно да даде смислен отговор, нали е мамунь !!! Не казвам, че отвлечителят не е самоубит от прасетата, просто не отричам версията, че наистина сам се е докопал до оръжие и се е гръмнал, въпреки тяхното присъствие.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                      Е сега нали я научи .Ей ти на и статийката да я прочетеш http://www.capital.bg/blogove/pravo/...shnite_raboti/


                      Запалке не знам дали е истина което казваш ,но аз не напразно написах по принцип пишат.....
                      Приципно казваш били само от съдебната власт,та и затова доуточних точно какъв е случая.Радвам се,че и аз днес ти бях полезен за информация.Лека вечер ти желая,Коки!
                      Last edited by zapalkata; 14.01.2012, 19:34.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение
                        Кокич,колкото и да ти е странно тази дребнавост е бях пропуснал.
                        Е сега нали я научи .Ей ти на и статийката да я прочетеш http://www.capital.bg/blogove/pravo/...shnite_raboti/

                        Кокич,този коментар,който си пуснала го писа един мой познат,на когото единствената връзката със съдебната власт е заради богатото му крим. досие.Ще ти издам една тайна-той мрази много ци...и и поли..и
                        Запалке не знам дали е истина което казваш ,но аз не напразно написах по принцип пишат.....
                        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                          От сайта на ,,Правен свят ''под новината касаеща ,че похитителя се е ,,самоубил''.Там по принцип пишат хора свързани със Съдебната власт
                          От сайта на ,,Правен свят ''под новината касаеща ,че похитителя се е ,,самоубил''.Там по принцип пишат хора свързани със Съдебната власт
                          ----------------------------------------
                          Кокич,този коментар,който си пуснала го писа един мой познат,на когото връзката му със съдебната власт е заради богатото му крим. досие.Ще ти издам една тайна-той мрази много ци...и и поли..и.
                          Last edited by zapalkata; 14.01.2012, 19:26.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                            О запалке Dбрях как така си изтървал и ме питаш защо сме викали на Цецо -Цвъки или Цвък ?Ще ти кажа бре чадоооооо.Същият му се лепна на база бродираният инициал TzvTzv на маншета му ,за който Капитал бе писал.
                            Кокич,колкото и да ти е странно тази дребнавост е бях пропуснал.

                            Коментар


                            • От сайта на ,,Правен свят ''под новината касаеща ,че похитителя се е ,,самоубил''.Там по принцип пишат хора свързани със Съдебната власт
                              13 януари 2012 | полицай от добрите
                              Колко сте наивни само ако знаехте......."Самоубиха го", защото беше ходеща жива база данни....и естествено един ден щеше да предаде кои полицаи са замесени.....
                              ................
                              13 януари 2012 | оо
                              Признавам, че е лесно да се пише по форумите, когато си анонимен, но е странно, че е имало данни за участие на полицейски служител в тази трагична история, а единият заподозрян се е самоубил, закопчан с белезници и обграден от полицаи. Замислям се дали не е възможно да е бил "самоубит"... Или, може би, просто гледам прекалено много филми...
                              ....
                              111 също не отричам
                              Прав сте напълно и е толкова жалко. Един огромен скандал остана незабелязан от поръчковото БТВ .Как нито един журналист не попита така ли обещават на всички организатори,подбудители и може би физически убийци на хора да бъдат защитени свидетели? Нали така правят по шумните поръчкови дела.И кой щеше да бъде обвиняемият? Някой клошар или вторият участник, вероятна маша. Има ли организатор и подбудител, който да е "защитен свидетел" по "Наглите", "Октопода","Палките", "Килърите "? Има ли полицаи, които инспирират престъпления, подбужъдат към тях, а после ги разследват, обещавайки защита на други извършители ? Това трябва да се разкаже без условности и уговорки. И дано не е като онзи позив против властта, на който нищо не пише, защото всичко е ясно
                              ...........................................
                              13 януари 2012 | Не отричам
                              усилията, които са положили "обикновените" полицаи. Нито стресът, на който са били подложени, може да бъде измерван с глупостите, които изговориха в публичното пространство хора, като цитирания в статията. Всичките усилия на последния може да видите "на живо" в сайта на медията, в чийто сутрешен блок се изяви. И да го съжалите. Собствената му неграмотност и некомпетентност хвърлиха сянка върху много хора, ангажирани със случая и ги обрекоха на публичен линч. Също, както призивите семейството на жертвата да се извини на МВР, отправени от Бойко Борисов. И "лафа" за пържолКите. Ами - евала, наистина, на кучето! на БЧК, при положение, че при посочено място, без неговата /на кучето, не на Б.Б./ помощ, не могли да намерят трупа. Нищо, че всички се скъсахме от плач, че Б.Б. и Цветан Цветанов цяла нощ не спали. Кучето си заслужава пържолКите. Останалите "герои" заслужават друго.
                              .........................
                              13 януари 2012 | oo
                              Не сме наивни, а предпазливи в изказванията си. Идея нямаш колко лесно е, ако имаш читав компютърджия под ръка, да разбереш кой коментар от кого е писан.

                              и т.н от тук
                              http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=25449
                              Last edited by коки; 14.01.2012, 19:21.
                              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                                А бе много лесно ги раздавате смъртните присъди присъдите.Пак питам,ако на място на този почти на 100% виновен беше попаднал напълно невинен,с лабилна психика,чувствителен човек,(естествено в България такива хора няма и е изключено да се допусне подобна грешка),и този човек е твой роднина и вземе че си пусне един куршум в тиквата,тогава КАКВО ПРАВИМ,А???Смигаме на парцали и мънкаме!
                                Напротив
                                Впрягаме цялата държавна машина и защитаваме честта на пагона
                                Бивш главен секретар на МВР, днешен, някой утрешен и се почва стреляне на посоки в уязвяването на близките, изграждане на образи, които утре ще с е опровергаят, но важна е да остава непоколебима вярата, че " Нашата Милиция ни пази"

                                Преди дни разбрах от новините за случая(почти не гледам, а в нета избягвам да чета подобни) и понеже новината беше съпроводена с изказването на Б.Борисов, че семейството на убитото дете трябвало да се извини на полицията и малко след това някакви "бойковски" приказки за награда -пържоли на кучето, което открило мястото....всичко на една плоскост ме втрещи и се поразрових.

                                В статии от ноември и декември, на твърденията на майката и сестрата за отвличане от страна на полицията се отхвърля подобна версия и се лансира бягство на момичето, коментира се алкохолизма на майката, но не открих някъде да пише, че детето е имало проблеми с нея...Изобщо, залага се на очернянето...

                                Коментар

                                Working...
                                X