IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим своеволията??? (архив до 7.03.2012 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Истинските въпроси по случая "Мирослава" http://www.dnevnik.bg/analizi/2012/0...aia_miroslava/
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Djoro Разгледай мнение
      Зарежи го и не се занимавай с него. Не си заслужава...
      LANDLORD 31 ми е пуснал е някакво име и мобилен, аз му искам и служебен телефон, ако е ченге, ще има и такъв, ама нещо не го дава......
      Last edited by Jay Gould; 15.01.2012, 01:50.
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
        Да си остави координати да му пратя няколко пържоли
        Зарежи го и не се занимавай с него. Не си заслужава...

        Коментар


        • Ха Ха на Джейко не му стига Джи ес ема ми, та иска и служебен. Ще се уговорим Джейко за служебния ми стига да имаш нужната инфо която да ми съобщиш на личния.
          Иначе със сигурност, щом имаш такива конспиративни инфота ще ги споделя където е нужно. Бъди сигурен. Само, че после не съм аз човека който ще се потя. Гаранция

          Коментар


          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
            ..
            Аз само казвам, че Борисов не рагира и не отговори когато му бяха пратени сигнали за служтели от 1 во РПУ Варна замесени с циганска престъпност. Защо не е реагирал и не отговори като почти всички останали (Тогавашния министър също не отговори) не знам. Или го е мързяло, или е бил и той замесен. Нещо интересно по тогавашния случай. След като от чужбина отговориха един от въпросите им бе, дали от нашето МВР е имало отговор по случая, до кого съм писал и кой ми е отговорил.
            Last edited by Jay Gould; 15.01.2012, 01:44.
            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

            Коментар


            • [QUOTE=Jay Gould;1059199341]Няма филми! Бойко Борисов като главен секретар не реагира когато получи сигнал, че варненски полицаи са замесени заедно с цигани крадци. Какво пък да очакваме ако става дума за по-голяма сума? Да не смяташ, че на Бойко му пука за момичето?! Той ченгета не пожали и прибра Цар Киро в хотел с 5 звезди, след като прегази 3 ма полицаи, пък какво остава за някакво непознато момиче. Това да не е дъщеря му, че да му пука?! И какъв е тоя заподозрян, с белезници, който се самоубива с пистолет, в присъствието както се оказа на барети + 1 прокурор, с 3 изстрела!
              Баси "самоубийството", 3 пъти да се стреляш

              "Преуморените полицаи" според източници от Перник, са били барети

              А бе ти чуваш ли се какво изобщо какво говориш.Бойко Борисов ,едва ли не е престъпник на битово ниво,демек кокошкар.За някакви си 500000 или дори и милион-два да са,ще спретне или по-точно умишлено ще си затваря очите за някой-друг опит за убийство,едно убийство на седемнайсе годишно момиченце и кво там още му преписваш,че не се сещам.Нямам идея мафиот ли е,както някои го изкарват,не е ли,ама ако при него става дума за пари ,то ще е от порядъка на няколкостотин милиона и то в евра.Ебати ,то и аз не го харесвам,ама вие го изкарахте най-големия кокошкар в държавата!Ми,че той ако за един милион е съпричастен във всичките изброени по-горе от мен лайна ,представи си на какво би трябва да е способно останалата част от населението,чак не ми се помисля,-по-добре тогава да ни пускат бомбите и да ни трият от лицето на земята

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Пратих ти съобщението с моят телефон. Чакам да ме сезираш!
                Видях, чакам и имената ти, както и звание и къде работиш точно. Като ще се сезираме искам и входящ номер (в МВР така се прави), както си му е реда. Иначе е приказка на маса.
                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                  Да си остави координати да му пратя няколко пържоли
                  Пратих ти съобщението с моят телефон. Чакам да ме сезираш!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Djoro Разгледай мнение
                    Джей, защо се занимаваш с глупости. Ти тоя юнак не си ли забелязал, кога се появява във форума? Направи го...
                    Да си остави координати да му пратя няколко пържоли
                    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                      Ами аз ти казвам тук, да ми го пуснеш. Все пак като си такъв ербаб, да вдим кой си. За това като се правиш на велик, пусни си телефона тук или на лична напиши си името, да видим как ще се сезираме. Чакам, като искаш инфо, да първо да видя на кого ще го пратя.
                      Джей, защо се занимаваш с глупости. Ти тоя юнак не си ли забелязал, кога се появява във форума? Направи го...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        Ако казваш, че боко и други са замесени в престъпления, сезираш ли честните хора в мое име да сигнализирам на органите? Само пиши на лични кой е аноноимния свидетел, щото на анонимни не отговарят и нямаш проблеми. Ще ти реша конспиративните проблеми.
                        Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        ..
                        Ами аз ти казвам тук, да ми го пуснеш. Все пак като си такъв ербаб, да вдим кой си. За това като се правиш на велик, пусни си телефона тук или на лична напиши си името, да видим как ще се сезираме. Чакам.
                        Last edited by Jay Gould; 15.01.2012, 01:18.
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                          Дай си телефона и имената и ще те сезираме..

                          Млъкна нещо - Хайде, чакам ти имената и телефона на лични
                          Телефона ми е известен, но не това е важното. Ти на лични кво ми писа, че нищо не прочетох!

                          Коментар


                          • По 100 лева на ръка и безплатни кебапчета обещал Кирил Рашков на ромите, които извикал на помощ на 23 септември в Катуница. Той пратил дъщеря си Събка в Столипиново, за да събере повече хора. Целта му била да респектира Веселин Христов и жителите на Катуница, като демонстрира засилено присъствие и подкрепа. На ромите Рашков обещал безплатни кебапчета и пиене, като им плати и столевка за участието им. На някои било казано, че отиват на помен на починалия син на Цар Киро, на други - че ще има почерпка за избавяне на семейството от претърпяна катастрофа. http://www.marica.bg/show.php?id=73723

                            Сайтове припомниха, че през септември 2009 г. в интернет сайтове бе разпространена информацията, че лично Бойко Борисов е връчил партиен билет на цар Киро в централата на ГЕРБ в НДК. Никой от ГЕРБ тогава не опроверга новината. Още в самото начало на вчерашната пресконференция на висшите представители на МВР и прокуратурата в Пловдив бяха парирани всякакви опити на журналисти да получат отговор на въпросите член ли е на ГЕРБ Кирил Рашков и фигурират ли негови фирми като дарители на МВР.

                            Официално удостоверение за членство в ГЕРБ получи известният ромски бос Кирил Рашков, по известен като Цар Киро.Монархът бил получил мястото си в Бойковата партия лично от нейния неформален лидер в централата й, в административната сграда на НДК. Само дни преди изборите, ромските кланове се разделили на политически лагери. Мълвата, че Дон Цеци е застанала на страната на БСП, а скандално известният кирил Рашков-Цар Киро агитирал „братята си по съдба“ да гласуват за Бойко Борисов. Двата клана са се разделили от омраза, стигнало се дори до кървави сблъсаци, коментират представители на ромския етнос. След победата на Борисов обаче лагерът на монарха Рашков бил щедро възнаграден за саможертвата, а самият ромски лидер-приет официално като борец за каузата на ГЕРБ, както казал самият Бойко Борисо


                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              ...
                              Дай си телефона и имената и ще те сезираме..

                              Млъкна нещо - Хайде, чакам ти имената и телефона на лични
                              Last edited by Jay Gould; 15.01.2012, 01:04.
                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                                Няма филми! Бойко Борисов като главен секретар не реагира когато получи сигнал, че варненски полицаи са замесени заедно с цигани крадци. Какво пък да очакваме ако става дума за по-голяма сума? Да не смяташ, че на Бойко му пука за момичето?! Боли го кура ако ще и половината деца в България да измрат, ако изкарат по някой лев с ортаците. Той ченгета не пожали и прибра Цар Киро в хотел с 5 звезди след като прегази 3 ма полицаи, пък какво остава за някакво непознато момиче. Това да не е дъщеря му, че да му пука?!
                                Ако казваш, че боко и други са замесени в престъпления, сезираш ли честните хора в мое име да сигнализирам на органите? Само пиши на лични кой е аноноимния свидетел, щото на анонимни не отговарят и нямаш проблеми. Ще ти реша конспиративните проблеми.

                                Коментар

                                Working...
                                X