IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим своеволията??? (архив до 7.03.2012 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
    Бау-Бау Лай-куче.. Лай
    Явно много съм те надценил. Лека нощ!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Djoro Разгледай мнение
      Джей, какво ще кажеш? Изперкването е пълно, нали? Хубаво ми е...
      Псолютно.. Хайде наздраве!
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Ти нали се появи заедно с цилиндъра. Иначе си световно неизвестен. Дали не си ясен?!
        Джей, какво ще кажеш? Изперкването е пълно, нали? Хубаво ми е...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
          ..
          Бау-Бау Лай-куче.. Лай

          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Djoro Разгледай мнение
            Ти пък... С теб кога сме сме били любовници, та сме си писали чак и на лични? Хайде марш от тука!!!
            Ти нали се появи заедно с цилиндъра. Иначе си световно неизвестен. Дали не си ясен?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              Ти ли си другия ник на цилиндъра? Тегли ми една тогава и не се занимавай с мен, щото олекна доста с непремерените и тъпи заяждания. Даже на лични си писахме, но доста ме подцени подлецо нали така? Сега даваш отбой щото видя дебелата "берта". Ех смешни инвестори - мишки. Дори ги е страх на едно телефонно обаждане.
              Ти пък... С теб кога сме сме били любовници, та сме си писали чак и на лични? Хайде марш от тука!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                Тоя ако е ченге, нямаше да мине психо-теста вероятно.. Пуснал ми мобилен от карта да му звъня. Да каже къде работи, да си остави координатите, ама явно няма такива..
                Така ли??? Ти явно си много запознат с тестовете бе цилиндър! А на какво очакваш да ти пратя да ми звъниш с малоумните си изводи? Нито те знам, нито те познавам. Що ти не си дадеш адреса за кореспонденция? Твоето име някакъв таен код ли трябва да е?
                Аз ти казах името си и телефона, а ти на мене освен цилиндър като какъв ми се представи, за да ти давам аз друга подробна инфо? А смешнико? Явно само искаш инфао, а когато трябва лично да се представиш, си по скришен от къртица

                Коментар


                • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                  "Мързяло",сакън да не си развалим рахатлъка,дай да се направим на ударени,все едно ,че не сме ги получили тези сигнали,за да не влезем в някакъв филм и т.н.Ей в тия нещица можеш да търсиш разковничето на огромен % от проблемите.Божа работа докъде са стигнали сигналите ти и кой "изключително отговорен служите" си е избърсал задника с тях.
                  Точно де.. Кой знае кой си е обърсал задника с тях в БГ, но пък от чужбина получих интересни отговори. Надявам се с тях да не съм всял съмнения в Софийско-Брюкселската дружба..
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                    Тоя ако е ченге, нямаше да мине психо-теста вероятно.. Пуснал ми мобилен от карта да му звъня. Да каже къде работи, да си остави координатите, ама явно няма такива..
                    Над теб и следващият маймун се включи. Па звънни му да му чуеш гласчето на шебека. Дай аз, ще му звънна...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Djoro Разгледай мнение
                      Е той е ченге. Поне за такъв се представяше преди време, ако може да се вярва на измишльотините му... Тегли му една и това е...
                      Ти ли си другия ник на цилиндъра? Тегли ми една тогава и не се занимавай с мен, щото олекна доста с непремерените и тъпи заяждания. Даже на лични си писахме, но доста ме подцени подлецо нали така? Сега даваш отбой щото видя дебелата "берта". Ех смешни инвестори - мишки. Дори ги е страх на едно телефонно обаждане.

                      Коментар


                      • Забравих да отбележа - Имотно ченге уж! По примера на Цвък Цвък де... Тя крушата няма да отлети много далече от дървото. Боклуци...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                          Аз само казвам, че Борисов не рагира и не отговори когато му бяха пратени сигнали за служтели от 1 во РПУ Варна замесени с циганска престъпност. Защо не е реагирал и не отговори като почти всички останали (Тогавашния министър също не отговори) не знам. Или го е мързяло, или е бил и той замесен. Нещо интересно по тогавашния случай. След като от чужбина отговориха един от въпросите им бе, дали от нашето МВР е имало отговор по случая, до кого съм писал и кой ми е отговорил.
                          "Мързяло",сакън да не си развалим рахатлъка,дай да се направим на ударени,все едно ,че не сме ги получили тези сигнали,за да не влезем в някакъв филм и т.н.Ей в тия нещица можеш да търсиш разковничето на огромен % от проблемите.Божа работа докъде са стигнали сигналите ти и кой "изключително отговорен служите" си е избърсал задника с тях.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Djoro Разгледай мнение
                            Е той е ченге. Поне за такъв се представяше преди време, ако може да се вярва на измишльотините му... Тегли му една и това е...
                            Тоя ако е ченге, нямаше да мине психо-теста вероятно.. Пуснал ми мобилен от карта да му звъня. Да каже къде работи, да си остави координатите, ама явно няма такива..
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                              LANDLORD 31 ми е пуснал е някакво име и мобилен, аз му искам и служебен телефон, ако е ченге, ще има и такъв, ама нещо не го дава......
                              Е той е ченге. Поне за такъв се представяше преди време, ако може да се вярва на измишльотините му... Тегли му една и това е...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                                LANDLORD 31 ми е пуснал е някакво име и мобилен, аз му искам и служебен телефон, ако е ченге, ще има и такъв, ама нещо не го дава......
                                Я кажи облаче ле бяло, защо трябва да давам служебния си телефон на един несретник, който плещи небивалици за световни и национални конспирации и няма грам доказателство за това което говори?. Мислиш ли , че едно сериозно ченге, освен, че може да те заподозре в набеждаване на правителството може нещо интересно от теб друго да научи? Ти ченгетата много ги подценяваш май. Само, че винаги такива дръвници като опрат до ченгета здраво реват. Знам го от опит. Ако имаш кураж, обади ми се на мобилния да ти уредя среща в ченгеджийското управление-. Стиска ли ти загубеняко?

                                Коментар

                                Working...
                                X