IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим своеволията??? (архив до 7.03.2012 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Та сега е време МВР -то,за да ни отклони вниманието от случая в Перник да почнат да ни занимават с тая новина.43-годишна жена от Благоевград в неизвестност от 3 януариДали и тук няма да има проспани дни от страна на полицаите,след подаване на сигнала ???

    14.01.2012 18:49
    43-годишна жена е изчезнала на 3 януари тази година. Вече 11 дни близките на Живка Димитрова Михалкова я издирват. Жената е от Благоевград и е обявена за общодържавно издирване. Семейна е с две деца, има собствен бизнес.

    След като на 3 януари тази година е излязла от дома си по домашно облекло и не се върнала, близките й потърсиха съдействие. Живка е излязла от дома си без връхна дреха и мобилен телефон. До момента няма информация за състоянието и местоположението й.
    http://www.e-79.com/news-48375.html
    Last edited by коки; 15.01.2012, 11:52.
    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      ...
      Що се отнася до куките като цяло, не може да се даде еднозначна оценка. Слушам предаването по тв7 на Л. Кулезич и там включая сестрата и близки на жертвата възхваляват г-н Цоновски от отдел "терор" на софийския БОП. Казват, че човека е дал всичко от себе си, но пернишките полицаи са оплескали нещата.

      Понеже гледам и заглавието на темата, трябва да признаем, че тука своеволията не са дело на братята ходели на солариум.
      И аз гледах същото предаване - всеки може да го погледне на http://tv7.bg/news/3952562.html
      ...за "оплескването" от пернишките полицаи се говори до периода на признанието, след него само полицаи от ГДБОП са били със самоубилия се.
      Сестрата на убитата казва, че всякаква информация е получавала от журналистка, отразяваща съдебни дела, а не от пернишките полицаи.
      Нещо интересно, което казва е, че информация, която тя е споделяла с полицай по телефон след това е чувала от хора около нея и след като се чуди какво става...от София й казват, че телефонът й е свързан за проследяване в Перник. Т.е. изтичането на инфо става от там.

      Това е друга от лъжите на пернишкия директор на полицията - че от сестрата е имало изтичане на инфо, както и редовното й информиране.

      Но най-важното е, че 2-те журналистки от Монитор и Телеграф са категорични, че БАРЕТИ са завели "призналият си" за повторен обиск. Имало е и разговор с Цоновски, който не се е качил в апартамента.
      И двете НЕ помнят да са видели ...БЕЛЕЗНИЦИ.

      Обясненията на Цв.Цветанов за предоверяване трябва да са ...прелюдия към ...преУволняване.
      Или към едно признание, че в Службите има сериозни проблеми и за мерки КАК да бъдат решени.
      Ето това е, което няма да се случи и затова са всички ...празни приказки и заблуди по случая...както и по много други...

      А ето и мнението на човек от Службите(независимо от мотивите му):

      Н. Марков: НСО е навсякъде в престъпността – 1 част
      Липсата на закон за НСО дава правомощия на безумци да правят каквото си искат, заяви бившият охранител в "Насреща Люба Кулезич"

      "Навсякъде, на всички нива в организираната престъпност има служители на НСО... Те се обучават в НСО и след това отиват в организираната престъпност за по-голямо заплащане." Това заяви в "Насреща Люба Кулезич" бившият служител на НСО Николай Марков, който преди години написа доклад до президента за безобразията в службата и поиска от него отговор на 28 конкретни въпроса, свързани с НСО.

      Майката на несигурността, която цялото общество усеща, е безхаберието на управляващите, отбеляза той и добави, че хората, които трябва да са отговорни към правилата и спазването им, всъщност ги подминават. Той отново защити тезата си, че не е нормално НСО и разузнавателната служба да нямат закон, който да регламентира дейността им. По думите му това дава възможност да продължи да се злоупотребява с тях – не от президента, а от човека Георги Първанов.
      .........
      http://tv7.bg/news/3951472.html

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Естествено е , че първо трябва да огледат. Защо са сгрешили, обаче не мога да знам. Има си мърлячи във всички професии.
        Добре, че не ги е зачешал тях с глога. Иначе самоубилия се със сигурност е поръчал от алчност, но много по-вероятно физическия убиец да е въпросния "заека"
        Що се отнася до куките като цяло, не може да се даде еднозначна оценка. Слушам предаването по тв7 на Л. Кулезич и там включая сестрата и близки на жертвата възхваляват г-н Цоновски от отдел "терор" на софийския БОП. Казват, че човека е дал всичко от себе си, но пернишките полицаи са оплескали нещата.

        Понеже гледам и заглавието на темата, трябва да признаем, че тука своеволията не са дело на братята ходели на солариум.
        Земевладелец мисля си ,че по тоя случай ще се лае още няколко дни и знаеш ли какъв ще му е изхода???Ще накажат някой полицай от най-ниското стъпало и ще изкарат виновник за убийството на Мирослава тоя Стойчо Стоев-Чочо, който се е ,,самоубил''.Та как му виждаш ти края ??

        За солариума си прав.
        Last edited by коки; 15.01.2012, 11:15.
        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
          А добър ден! .Бая сте си пописали след полунощ.От прочетенто до -тук ми стана ясно ,че целта на някой хора не е била да представят някакви доказателства на Земевладелеца ,а просто са имали нужда да си чешят езика с него.

          цитирам от днес,бг което доказва,че нашата полиция е абсолютно некадърна и в никакъв случай не мога да се съглася ,че видите ли щото били преуморени и за това допуснали грешки.

          Та въпросът ми към Земевладелец е ,не трябва ли първо куките да влязат и да огледат и след това до го пуснат ,,самоубилият се''???
          --------------------------------
          Коки,толкова са ти неудобни за някого въпросите,че чак ти се възхищавам на смелостта Кажи си версията,щото ми е интересно да разбера мнението на един профайлър.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
            А добър ден! .Бая сте си пописали след полунощ.От прочетенто до -тук ми стана ясно ,че целта на някой хора не е била да представят някакви доказателства на Земевладелеца ,а просто са имали нужда да си чешят езика с него.

            ВЯРНО НА 100%

            цитирам от днес,бг което доказва,че нашата полиция е абсолютно некадърна и в никакъв случай не мога да се съглася ,че видите ли щото били преуморени и за това допуснали грешки.

            Та въпросът ми към Земевладелец е ,не трябва ли първо куките да влязат и да огледат и след това до го пуснат ,,самоубилият се''???
            Естествено е , че първо трябва да огледат. Защо са сгрешили, обаче не мога да знам. Има си мърлячи във всички професии.
            Добре, че не ги е зачешал тях с глога. Иначе самоубилия се със сигурност е поръчал от алчност, но много по-вероятно физическия убиец да е въпросния "заека"
            Що се отнася до куките като цяло, не може да се даде еднозначна оценка. Слушам предаването по тв7 на Л. Кулезич и там включая сестрата и близки на жертвата възхваляват г-н Цоновски от отдел "терор" на софийския БОП. Казват, че човека е дал всичко от себе си, но пернишките полицаи са оплескали нещата.

            Понеже гледам и заглавието на темата, трябва да признаем, че тука своеволията не са дело на братята ходели на солариум.
            Last edited by LANDLORD 31; 15.01.2012, 10:25.

            Коментар


            • А добър ден! .Бая сте си пописали след полунощ.От прочетенто до -тук ми стана ясно ,че целта на някой хора не е била да представят някакви доказателства на Земевладелеца ,а просто са имали нужда да си чешят езика с него.

              цитирам от днес,бг което доказва,че нашата полиция е абсолютно некадърна и в никакъв случай не мога да се съглася ,че видите ли щото били преуморени и за това допуснали грешки.
              Според запознати през цялото време Стойчо Стоев е бил с вързани ръце на гърба. Когато помолил да влезе в тоалетната, белезниците били преместени отпред. Той посочил една врата на антимафиотите и те го пуснали да иде в нея, като смятали, че там е тоалетната. Всъщност там бил килер, където Чочо държал пистолет “Глог”.
              http://www.dnes.bg/crime/2012/01/15/...-chocho.148773
              Та въпросът ми към Земевладелец е ,не трябва ли първо куките да влязат и да огледат и след това до го пуснат ,,самоубилият се''???
              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Djoro Разгледай мнение
                И другият ку-ку руку се появи...
                Ти пък кой беше,че нещо не те помня

                Коментар


                • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                  Ей Лорде,нямаше нужда да споделяш на целия форум какво си хортуваш с хората на лични,все пак си Лорд, та макар и Ланд.Бъди джентълмен все пак
                  Взех си бележка! Разбрах, че нищо никога няма да ми напишеш на лични

                  Коментар


                  • И другият ку-ку руку се появи...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                      Корекция! Единият ми звънна, но не разбрах кой? Не е мишок. Пичага е , но е афектиран от нещо. Поговорихме, но той ми се представи като Георгиев също от два различни града от източна България. Да е жив и здрав!
                      Ей Лорде,нямаше нужда да споделяш на целия форум какво си хортуваш с хората на лични,все пак си Лорд, та макар и Ланд.Бъди джентълмен все пак

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        Корекция! Единият ми звънна, но не разбрах кой? Не е мишок. Пичага е , но е афектиран от нещо. Поговорихме, но той ми се представи като Георгиев също от два различни града от източна България. Да е жив и здрав!
                        Ку-ку руку палома бланка...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Djoro Разгледай мнение
                          Наздраве... Лошото е, че и отговорните люде в държавичката ни са изперкали по същият начин, ама... Дивотия!!! Наздраве...
                          Това е проблем на психиатрите, а проблема с тукашните куку е на модераторите. Майната им

                          Last edited by Jay Gould; 15.01.2012, 02:44.
                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • Корекция! Единият ми звънна, но не разбрах кой? Не е мишок. Пичага е , но е афектиран от нещо. Поговорихме, но той ми се представи като Георгиев също от два различни града от източна България. Да е жив и здрав!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Djoro Разгледай мнение
                              Над теб и следващият маймун се включи. Па звънни му да му чуеш гласчето на шебека. Дай аз, ще му звънна...
                              Нито единия мизерник, нито другия ми звънна. Страхливи мишоци!!!
                              Last edited by LANDLORD 31; 15.01.2012, 02:31.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                                Псолютно.. Хайде наздраве!
                                Наздраве... Лошото е, че и отговорните люде в държавичката ни са изперкали по същият начин, ама... Дивотия!!! Наздраве...

                                Коментар

                                Working...
                                X