IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим своеволията??? (архив до 7.03.2012 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
    На тоя въпрос ,никога няма да получим реалният отговор от милиционерите де ни управляват.
    Тезите си ги развивам на база прочетеното между редовете, от това което ни поднасят другарите .


    пп Нещо което ми хареса

    На теб и затова са ти такива тезите,защото само в бялото поле на между редовете гледаш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение
      Коки каза:Но си задавам въпросът ,кой седи зад двете убийства ???

      -----------------------
      Ако знаеш казвай,стига си ни държала под напрежение!Развиваш си тезите като латиноамерикански сериал.
      Прав си. Тия мацки ме кефят повече от снощният цилиндър и сподвижника му. Аз като им изпльоках веднага стройна теория за поръчители ,извършители и помагачи, не я харесаха. Те предпочитат по-така загадъчност да има в цялата работа, тайнственост. Нещо а ла "Превъзходството на Борн", нещо а ла Бонд. Винаги остава нещо миризливо и неразкрито. Някакъв заговор на Катерина Медичи. Таен план.

      А, пък то какво? Толкова семпло пернишко-винкелово изпълнение!
      Last edited by LANDLORD 31; 15.01.2012, 14:16.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение
        Коки каза:Но си задавам въпросът ,кой седи зад двете убийства ???

        -----------------------
        Ако знаеш казвай,стига си ни държала под напрежение!Развиваш си тезите като латиноамерикански сериал.
        На тоя въпрос ,никога няма да получим реалният отговор от милиционерите де ни управляват.
        Тезите си ги развивам на база прочетеното между редовете, от това което ни поднасят другарите .


        пп Нещо което ми хареса

        Last edited by коки; 15.01.2012, 14:11.
        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
          елементаризирането...ти е слабост, май )

          Някъде да споменавам Б.Борисов и Цветанов като замесени?! (ако се стигне и до там...жална ни майка на българите)

          Тяхната вина е именно...престъпната небрежност!
          Във всичко - в дела и думи!

          Престараването им и в случая е свързано с желанието на всяка цена да не се дискредитира Полицията и некадърните й, често престъпни кадри!
          ...на всяка цена го правят, което е страшното.

          (btw...например, така беше и със сливенския кмет, защита до дупка, независимо, че вече бяха ясни престъпленията му по служба)
          Съни,няма как да не се съгласи с тебе човек.И странното ми е, защо Борисов и Цветанов не разбират ,че по-добре е да извадят на показ някой дискредитиран служител и той да си го отнесе,а не да се мъчат да ги прикриват,сакън да не се омаскари Полицията.В първия случай ще се повиши доверието в тях,а във втория ще продължи да има крещяща липса на такова,доверие имам предвид.

          Коментар


          • В началото на 90-те години живях в Германия.Всеки ден си купувах по един вестник,нещо от рода на 24-часа.Не толкова,че ме интересуваха глупостите написани там,а повече да си упражнявам немския.Колегата ми,германец,всеки ден ми задаваше един и същи:"Е пич,колко мъртви има днес?"
            Изводите оставям на вас.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
              Арестуван човек за това, че е вдигнал българското знаме на Паметника на съветската армия
              ...обругаване на българския флаг

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                ин и ян, хайде сега се съберете с цилиндъра от снощи и спретнете една хубава стройна теория на поръчителство от самия отдел на ГДБОП, като политическа поръчка от Цвъки и Боко. Аз направо мисля, че Бойко Борисов е поръчителя, като неговия говорител е шефа на РДВР Перник /понеже се бил разплакал-това го издало/ И понеже бивши и настоящи служители на МВР са такива дилетанти в отвличанията, решават, че инструменти ще бъдат един психопат и един социопат, които дори няма да се занимаят с истинско отвличане, а ще предприемат бързо убийство, защото нямали да имат средства да поддържат жертвата. Че този Бойко /истинският поръчител/ толкова ли не им е осигурил първоначален капитал за инвестицията с голяма възвращаемост наречена "ОТВЛИЧАНЕ"?!?!
                елементаризирането...ти е слабост, май )

                Някъде да споменавам Б.Борисов и Цветанов като замесени?! (ако се стигне и до там...жална ни майка на българите)

                Тяхната вина е именно...престъпната небрежност!
                Във всичко - в дела и думи!

                Престараването им и в случая е свързано с желанието на всяка цена да не се дискредитира Полицията и некадърните й, често престъпни кадри!
                ...на всяка цена го правят, което е страшното.

                (btw...например, така беше и със сливенския кмет, защита до дупка, независимо, че вече бяха ясни престъпленията му по служба)

                Коментар


                • Арестуван човек за това, че е вдигнал българското знаме на Паметника на съветската армия

                  Коментар


                  • Коки каза:Но си задавам въпросът ,кой седи зад двете убийства ???

                    -----------------------
                    Ако знаеш казвай,стига си ни държала под напрежение!Развиваш си тезите като латиноамерикански сериал.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                      But only a tiny fraction of those are stereotypical abductions or kidnappings by a stranger.
                      А и да не забравяме ,че това де ми визираш е на база населението на САЩ което т 310 600 000
                      Та ми е интересно, каква е статистиката за БГ и въобще има ли такава към 2011г???



                      Но си задавам въпросът ,кой седи зад двете убийства ???
                      Ами то и в последния случай,завършил трагично, става въпрос за познати на жертвата.
                      И Коки,достатъчно интелигентна си,за да съпоставиш цифрите на база- населението на България

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                        И все пак, престъпната небрежност на полицията доведе до най-желаната развръзка за алчния поръчител на убийството

                        Вероятно, няма да се открие кой е истинския поръчител и каква му е връзката с полицията
                        Доста изнесени от сестрата на Мирослава факти говорят за ...връзка със следствието.

                        ин и ян, хайде сега се съберете с цилиндъра от снощи и спретнете една хубава стройна теория на поръчителство от самия отдел на ГДБОП, като политическа поръчка от Цвъки и Боко. Аз направо мисля, че Бойко Борисов е поръчителя, като неговия говорител е шефа на РДВР Перник /понеже се бил разплакал-това го издало/ И понеже бивши и настоящи служители на МВР са такива дилетанти в отвличанията, решават, че инструменти ще бъдат един психопат и един социопат, които дори няма да се занимаят с истинско отвличане, а ще предприемат бързо убийство, защото нямали да имат средства да поддържат жертвата. Че този Бойко /истинският поръчител/ толкова ли не им е осигурил първоначален капитал за инвестицията с голяма възвращаемост наречена "ОТВЛИЧАНЕ"?!?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                          http://www.trutv.com/library/crime/c...missing/2.html
                          2300на ден,подчертавам Коки, НА ДЕН!!!!!
                          But only a tiny fraction of those are stereotypical abductions or kidnappings by a stranger.
                          А и да не забравяме ,че това де ми визираш е на база населението на САЩ което т 310 600 000
                          Та ми е интересно, каква е статистиката за БГ и въобще има ли такава към 2011г???


                          LANDLORD 31
                          И все пак престъпната небрежност на полицията доведе до най-справедливата развръзка за алчния поръчител на убийството.
                          Но си задавам въпросът ,кой седи зад двете убийства ???
                          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            ...
                            И все пак престъпната небрежност на полицията доведе до най-справедливата развръзка за алчния поръчител на убийството.
                            И все пак, престъпната небрежност на полицията доведе до най-желаната развръзка за алчния поръчител на убийството

                            Вероятно, няма да се открие кой е истинския поръчител и каква му е връзката с полицията
                            Доста изнесени от сестрата на Мирослава факти говорят за ...връзка със следствието.
                            Last edited by съни(тя); 15.01.2012, 12:42.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                              Та сега е време МВР -то,за да ни отклони вниманието от случая в Перник да почнат да ни занимават с тая новина.43-годишна жена от Благоевград в неизвестност от 3 януариДали и тук няма да има проспани дни от страна на полицаите,след подаване на сигнала ???

                              14.01.2012 18:49
                              43-годишна жена е изчезнала на 3 януари тази година. Вече 11 дни близките на Живка Димитрова Михалкова я издирват. Жената е от Благоевград и е обявена за общодържавно издирване. Семейна е с две деца, има собствен бизнес.

                              След като на 3 януари тази година е излязла от дома си по домашно облекло и не се върнала, близките й потърсиха съдействие. Живка е излязла от дома си без връхна дреха и мобилен телефон. До момента няма информация за състоянието и местоположението
                              http://www.trutv.com/library/crime/c...missing/2.html
                              2300на ден,подчертавам Коки, НА ДЕН!!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                                Земевладелец мисля си ,че по тоя случай ще се лае още няколко дни и знаеш ли какъв ще му е изхода???Ще накажат някой полицай от най-ниското стъпало и ще изкарат виновник за убийството на Мирослава тоя Стойчо Стоев-Чочо, който се е ,,самоубил''.Та как му виждаш ти края ??

                                За солариума си прав.
                                За придружаващите го полицаи присъстващи на повторния оглед със сигурност ще ги накажат. Вече се е самосезирал инспектората на МВР.
                                Що се отнася до решаването на случая, мисля че въпреки вътрешната ми убеденост , че въпросния Марио е физическият убиец, може да се отърве с диагноза за психично заболяване. Всички говорим за полицията колко е корумпирана и т.н, но всички знаем и лекарите що за стока са нали? За пара и най-стабилният духом могат да го изкарат неспасяем шизоиден параноик.

                                И все пак престъпната небрежност на полицията доведе до най-справедливата развръзка за алчния поръчител на убийството.

                                Коментар

                                Working...
                                X