IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим своеволията??? (архив до 7.03.2012 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
    А бе много лесно ги раздавате смъртните присъди присъдите.Пак питам,ако на място на този почти на 100% виновен беше попаднал напълно невинен,с лабилна психика,чувствителен човек,(естествено в България такива хора няма и е изключено да се допусне подобна грешка),и този човек е твой роднина и вземе че си пусне един куршум в тиквата,тогава КАКВО ПРАВИМ,А???Смигаме на парцали и мънкаме!
    Не бълвай небивалици.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение
      Мисля,че ми знаеш отговорът кой е???По-принцип това са им стари методи не от сега.Поредното малоумно изцепване на Цвъки
      --------------------------------------
      Коки,може въпроса ми да ти прозвучи странно,но защо на вътрешният министър му викате цвъки?Пропуснал съм нещо като информация и искам да я наваксам,затова те питам.

      Поздрави!
      О запалке Dбрях как така си изтървал и ме питаш защо сме викали на Цецо -Цвъки или Цвък ?Ще ти кажа бре чадоооооо.Същият му се лепна на база бродираният инициал TzvTzv на маншета му ,за който Капитал бе писал.
      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Точно затова, небрежността спрямо престъпника не е престъпна а чудесна
        И кой е виновен за това????
        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

        Коментар


        • Мисля,че ми знаеш отговорът кой е???По-принцип това са им стари методи не от сега.Поредното малоумно изцепване на Цвъки
          --------------------------------------
          Коки,може въпроса ми да ти прозвучи странно,но защо на вътрешния министър му викате цвъки?Пропуснал съм нещо като информация и искам да я наваксам,затова те питам.

          Поздрави!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
            Краят е ясен .Марковски ще си влезе в ролята на адвокат и ще изкара другият заподозрян от куките за невинен и после може и едно делце в Страсбург да ни спретне .И като ни осъдят няма Цвък да плаща ,а всички ние



            анализче за четене цък http://www.dnevnik.bg/analizi/2012/0...p=0#addcomment
            Точно затова, небрежността спрямо престъпника не е престъпна а чудесна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              Проблемът е дали този изверг не прикрива друг с по-високи позиции, за да може да се изиграе и елиминирането му.
              Странно е и изказването на зам.-директора на Института по психология на МВР Росен Йорданов:
              “Не забелязваме, че около нас ходят хора с тежки морални, човешки и етични проблеми. В случая говорим за чист психопат. Нека неговото самоубийство да не бъде третирано като саморазкаяние или вина”, каза Росен Йорданов. Той подчерта, че това всъщност е акт на човек, който е изпаднал в безизходица, че не е успял да се опази докрай и се е провалил в опита си. “Нека не правим герой от човека, отнел по такъв жесток начин живота на това момиче”, призова Йорданов.
              Психопат, както го наричат, вършял в най-мръсните среди на ъндърграунда, при това с уговорено споразумение за защитен свидетел, последното нещо като че ли е мисълта за самоубийство.

              Но сега и другият свидетел ще внимава какво знае по случая...Още повече признанията за деянието са на вече липсващ свидетел...та, да видим и края...
              Краят е ясен .Марковски ще си влезе в ролята на адвокат и ще изкара другият заподозрян от куките за невинен и после може и едно делце в Страсбург да ни спретне .И като ни осъдят няма Цвък да плаща ,а всички ние



              анализче за четене цък http://www.dnevnik.bg/analizi/2012/0...p=0#addcomment
              Last edited by коки; 14.01.2012, 18:48.
              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Резултата е отличен.Дали той е убиеца незнам но е участвувал.Смърт и за другите участници па ако ще и прокурора да ги самоубие.Някои хора трябва да спрат с политическите простотии.
                А бе много лесно ги раздавате смъртните присъди присъдите.Пак питам,ако на място на този почти на 100% виновен беше попаднал напълно невинен,с лабилна психика,чувствителен човек,(естествено в България такива хора няма и е изключено да се допусне подобна грешка),и този човек е твой роднина и вземе че си пусне един куршум в тиквата,тогава КАКВО ПРАВИМ,А???Смигаме на парцали и мънкаме!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  Небрежност да , но чак престъпна ? Важен е резултата - един мъртъв изверг.....
                  Проблемът е дали този изверг не прикрива друг с по-високи позиции, за да може да се изиграе и елиминирането му.
                  Странно е и изказването на зам.-директора на Института по психология на МВР Росен Йорданов:
                  “Не забелязваме, че около нас ходят хора с тежки морални, човешки и етични проблеми. В случая говорим за чист психопат. Нека неговото самоубийство да не бъде третирано като саморазкаяние или вина”, каза Росен Йорданов. Той подчерта, че това всъщност е акт на човек, който е изпаднал в безизходица, че не е успял да се опази докрай и се е провалил в опита си. “Нека не правим герой от човека, отнел по такъв жесток начин живота на това момиче”, призова Йорданов.
                  Психопат, както го наричат, вършял в най-мръсните среди на ъндърграунда, при това с уговорено споразумение за защитен свидетел, последното нещо като че ли е мисълта за самоубийство.

                  Но сега и другият свидетел ще внимава какво знае по случая...Още повече признанията за деянието са на вече липсващ свидетел...та, да видим и края...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Небрежност да , но чак престъпна ? Важен е резултата - един мъртъв изверг. Заради политиканстването сте способни да си смените и ценностите. Крайното отрицание на дадена политическа сила или обществена институция /в случая полиция/, както и телешкия възторг към тях са еднакво вредни и водят до едни и същи масови престъпления каквито са фашизма , комунизма и други изми.
                    Резултата е отличен.Дали той е убиеца незнам но е участвувал.Смърт и за другите участници па ако ще и прокурора да ги самоубие.Някои хора трябва да спрат с политическите простотии.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                      Мисля,че ми знаеш отговорът кой е???По-принцип това са им стари методи не от сега.Поредното малоумно изцепване на Цвъки ,че ....http://www.mediapool.bg/%D0%BF%D1%80...ews188440.html
                      Да Коки,видях го отговора.Какво да кажа-лайнян отговор.Няма и дума за това,кой ще понесе отговорносттаА отговорност трябва да се търси,защото на мястото на този,почти на 100% доказано виновен,можеше и да е някой напълно невинен,набеден,както искаш така го наречи и шокиран от ареста,чувствителен човек си пуска един куршум.Тогава к"во правим!?Мамка му и държава!?И Ландлорда ми заразправял,че небрежността не била престъпна!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                        П.С.И според мен,ако наистина куките са "очистили" въпросния човек и са замесени в тази мръсотия,напълно съм убеден,че Ц.Ц. и Б.Б. ще направят всичко възможно това да се разкрие,за да си припишат дивиденти как прочистват къщичката си от случайно промъкнали се в системата криминални контрагенти,борят се с корупцията и т.н. и т.н.,не мислиш ли и по тая плоскост?
                        Ченгетата мислят в друга плоскост:

                        На въпрос дали има нови „Килъри", спецченгето отговори, че няма, тъй като Цветан Цветанов е създал много добра организация в структурите за сигурност в България и не може да се образува нова такава групировка.

                        Всякакви грешки или участие на униформени в престъпни схеми се отрича до...смърт, или поне, докато не стане неизбежно.

                        Апатията и страхът отново са навсякъде - от малките махали до столицата!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          Небрежност да , но чак престъпна ? Важен е резултата - един мъртъв изверг. Заради политиканстването сте способни да си смените и ценностите. Крайното отрицание на дадена политическа сила или обществена институция /в случая полиция/, както и телешкия възторг към тях са еднакво вредни и водят до едни и същи масови престъпления каквито са фашизма , комунизма и други изми.
                          Какво политиканстване те гони бе човек?Във всяка една нормална държава,допусналите да се случи това ще бъдат изправени пред съда!И колкото по-демократична е държавата,толкова по-тежко ще е наказанието им.
                          А иначе съм абсолютно съгласен с теб,че изверга си е получил заслуженато,даже ,прекалено леко се е оттървал ,ако питаш мен

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                            Не е необяснимо,напълно си е обяснимо:
                            Вариант 1:Престъпна небрежност!
                            Вариант 2:Гръмнат е от куките!
                            Избери си един от двата варианта!
                            И не мисля ,че при желание от страна на МВР е особено трудно да се установи кой от двата варианта е.
                            Небрежност да , но чак престъпна ? Важен е резултата - един мъртъв изверг. Заради политиканстването сте способни да си смените и ценностите. Крайното отрицание на дадена политическа сила или обществена институция /в случая полиция/, както и телешкия възторг към тях са еднакво вредни и водят до едни и същи масови престъпления каквито са фашизма , комунизма и други изми.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                              Не е необяснимо,напълно си е обяснимо:
                              Вариант 1:Престъпна небрежност!
                              Вариант 2:Гръмнат е от куките!
                              Избери си един от двата варианта!
                              И не мисля ,че при желание от страна на МВР е особено трудно да се установи кой от двата варианта е.
                              Мисля,че ми знаеш отговорът кой е???По-принцип това са им стари методи не от сега.Поредното малоумно изцепване на Цвъки ,че ....http://www.mediapool.bg/%D0%BF%D1%80...ews188440.html
                              Last edited by коки; 14.01.2012, 17:51.
                              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                                Да се допусне важен заподозрян или свидетел да се гръмне в тяхно присъствие е НЕОБЯСНИМО.От което следва,че има нещо гнило .
                                Не е необяснимо,напълно си е обяснимо:
                                Вариант 1:Престъпна небрежност!
                                Вариант 2:Гръмнат е от куките!
                                Избери си един от двата варианта!
                                И не мисля ,че при желание от страна на МВР е особено трудно да се установи кой от двата варианта е.
                                Last edited by retro_69; 14.01.2012, 17:40.

                                Коментар

                                Working...
                                X