IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Насилието над жените

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Зверов, има жени жертви на домашно насилие. Голяма част от тях не споделят случилото им се поради срам и страх, предполагам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Ще го потретя. Качествата нямат пол.
      Са ше кажеш, че нямат и раса.

      Мъжете и жените се различават по качества, същото е и с расите.

      Ако нямаше разлика между тях, нямаше да ги има самите тях, и точно в това се стреми да ни убеди либерал-социалическият интернационал (пак еврейски, както и трите комунистически), на чиято мелница лееш вода – че няма раси и пол, а който мисли, че има, е расист и женомразец.

      Не съм расист, но не обичам негрите.
      Не съм женомразец и не обичам андрогините.
      Last edited by И.Зверов; 26.11.2018, 13:53.

      Коментар


      • Малко кривна темата от смисъла, който вложих при пускането й.

        Както показах в първия пост, големата шумотевица около насилието над жени, поддържана постоянно от медиите от години, е пресилена и фактите показват друго.

        Приложих статистически факти за половата роля при насилие между интимни партньори в САЩ, а и дадох своето впечатление от живота ми до сега, в който въобще не съм видял чак пък някакво определено видно насилие над жени, статистическо значимо, за да се прави лъжливия шум, който са подели световните медии, които всичките са от либерал-социалистическия интернационал. Хайл Сорос! Да живят наште ръководители другарката Клинтън и другаря Б. Обама! Вечна дружба между народите към емигрантите!

        Коментар


        • Селена, Елизабет е креатура на амбициозни и умни мъже, а агресията и е опосредствана пак чрез въпросните мъже.
          Примерите ти не са удачни.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
            Вупще не съм сигурен, че разбираш какъв "ми е случаят".
            Ти как го виждаш?

            Пак проявяваш характерната мъжка агресивност. Пък имаш женски ник...
            Образуваш ми нерви и когнитивен дисонанс със своя случай – аз съм нежна душа.
            Ще го потретя. Качествата нямат пол. Властта няма пол. Агресивността няма пол. Меко казано смешно е да определяш пола на даден човек по качествата, които мислиш, че проявява.

            По твоята логика велики жени като Избела Католичката, Елизабет Първа и Катерина Велика са си чисти травестити .

            Усещаш ли къде се пука тази твоя логика?

            Ясната мисъл не е агресия. Изразяването на теза несъвпадаща с твоята също не е агресия.

            Не аз ти образувам нерви. Начинът ти на мислене ти образува нерви.

            А за "твоя случай" не мога да дам мнение. Не те познавам и не се наемам да съдя. А и другият партньор не познавам. За танго се искат двама .

            Коментар


            • Шамари, кютеци, "Бий ме, обичам те!", "щом спря да ме бие и престана да ме обича",....глупости на търкалета.
              Като сте зачесали Каренина, що не споменете, че идеята за търсене на лично щастие е относително нова и доста крехка. Тогава, както и сега, впрочем, семейството е бойна единица, фабрика, цитадела и идеята да се търси личен комфорт и емоционално удовлетворение е била еретична.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                И от кого ще защитават лъвиците като те са най - големия хищник у областта. Единственото което осигуряват лъвовете е ДНК. И хубаво е у темата да пишат и хора който защитават некоя женска в момента.
                От други мъжки, които гледат да убият малките (да изчезне генът на конкуриращия мъжкар) и евентуално да му вземат харема.

                От хиени – ако си виждал, те не се впечатляват много от няколко женски, но побегват веднага при пристигането на мушкия; естествен отбор, правилен инстинкт

                И др.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Така става, когато мисленето (ти) е ограничено в конкуренцията кой печели повече. Днес единият, утре другият - има да валят шамари и от двете страни значи хахахаха!
                  В лъвския прайд женските ловуват, мъжкият осигурява защитата. На практика това е ролята, която жените нито искат, нито могат да поемат. Защото са голямата работа точно до момента, в който трябва да се свърши нещо извън кухнята и офиса ...

                  make me a sammich bitch!
                  The state of mind that a wife-beater or otherwise angry male house inhabitant tends to dwell in. This state of mind often takes physical forms outside of a simple mentality. When one is in said state, a fury of bitch slaps and most often angry demanding remarks are hellishly unleashed onto ones life partner. Phrases such as "DON'T YOU SPEAK WOMAN!", "SHUT UP AND GET ME A BEER!", or, more commonly, "MAKE ME A SAMMICH BITCH!" are shouted at said life partner. Users of the MMASBM can commonly be described as fat, sweaty with the distinct stench of beer, stale cigarettes, and microwaveable dinners. Sometimes heavy Texan or otherwise bumfuck amuurhican accents are attributed to such individuals. Although the "Make Me a Sammich Bitch" mentality is a common and natural male process, it is frowned upon in most northern states and all of Canada. In today's world, it is not recommended for use, as the female component of the mentality may end up with 50% of your life, and both testicles.

                  guy 1: "so I heard Cletus has been in a make me a sammich bitch mentality lately"
                  guy 2: "yeah he threw his beer at his woman and told her to make him a sammich"
                  guy 1: "she must have been giving him lip"

                  https://www.urbandictionary.com/defi...ch%20mentality

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Така става, когато мисленето (ти) е ограничено в конкуренцията кой печели повече. Днес единият, утре другият - има да валят шамари и от двете страни значи хахахаха!
                    В лъвския прайд женските ловуват, мъжкият осигурява защитата. На практика това е ролята, която жените нито искат, нито могат да поемат. Защото са голямата работа точно до момента, в който трябва да се свърши нещо извън кухнята и офиса ...
                    И от кого ще защитават лъвиците като те са най - големия хищник у областта. Единственото което осигуряват лъвовете е ДНК. И хубаво е у темата да пишат и хора който защитават некоя женска в момента.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Познай какво става ако тя плаща две трети от сметките в къщи, пък ти, за да ѝ покажеш кой е “мъжът” в семейството ѝ отвинтиш един шамар .
                      Така става, когато мисленето (ти) е ограничено в конкуренцията кой печели повече. Днес единият, утре другият - има да валят шамари и от двете страни значи хахахаха!
                      В лъвския прайд женските ловуват, мъжкият осигурява защитата. На практика това е ролята, която жените нито искат, нито могат да поемат. Защото са голямата работа точно до момента, в който трябва да се свърши нещо извън кухнята и офиса ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Drei Männer Im Schnee, 1934

                        Сега сме в края на 2018 г. Остаряло е.
                        Ба остаряло, нали затуй сте всичките като грузински моми -
                        Ана ти Каренина е доста по-старо, като си го захапала него.
                        Last edited by X_Y; 26.11.2018, 12:21.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                          Сега, за случаи като твоя, аз препоръчвам държави като Саудитска Арабия. За всеки влак си има пътници. Ама ще си я издържаш, защото ако не баща ѝ и няколко от стоте ѝ братя или братовчеда ще ти видят сметката . Дерзай.

                          Айде със здраве.
                          Вупще не съм сигурен, че разбираш какъв "ми е случаят".
                          Ти как го виждаш?

                          Пак проявяваш характерната мъжка агресивност. Пък имаш женски ник...
                          Образуваш ми нерви и когнитивен дисонанс със своя случай – аз съм нежна душа.
                          Last edited by И.Зверов; 26.11.2018, 13:13.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от И.Зверов Разгледай мнение
                            Идеята на писателя и на колегите е, че това е заложено в природата на жената и не може да остарее.
                            Прочее, чел съм доста неща от Кестнер и мисля, че в цитирания откъс той представя тази позиция хумористично, с намигане.
                            При някои жени може да го има, при други - не. Струва ми се, че вторият тип би бил много по-склонен да пише и хойка низ форумните полета. То ест първите не са представени тук и форумното женско мнение не е меродавно за всичкото жена.
                            Идеята е остаряла. Какво значи някой да “хойка”? Откога свободното изказване на мнение е “хойкане”?

                            Ще ти кажа как го виждам аз и за днес няма да отделя повече време и енергия по въпроса.

                            Всичкото мъж също не е представен тук. Има и съвременни некомплексирани мъже. Аргументите ад хоминем знаеш ме вече, не ме впечатляват особено .

                            Нищо не е заложено априори. Видът еволюира, е част от вида си остава при удобните привилегии и шамарите и когато тези привилегии се отнемат настъпва сериозен квич и вой.

                            Просто жената вече не зависи толкова много, нито икономически, нито физически от мъжа и съответно някои мъжки привилегии се изгубват.

                            Познай какво става ако тя плаща две трети от сметките в къщи, пък ти, за да ѝ покажеш кой е “мъжът” в семейството ѝ отвинтиш един шамар .

                            Не е там ключът от бараката.

                            Сега, за случаи като твоя, аз препоръчвам държави като Саудитска Арабия. За всеки влак си има пътници. Ама ще си я издържаш, защото ако не баща ѝ и няколко от стоте ѝ братя или братовчеда ще ти видят сметката . Дерзай.

                            Айде със здраве.

                            Един виц и от мен:

                            Жена се кара на мъжа си:
                            - Пак си се напил като свиня! Въобще не мога да разбера как е възможно да се напиваш всеки ден?!
                            Мъжът отговаря сърдито:
                            - Аз на тебе колко пъти трябва да ти казвам... Не разсъждавай за неща, които не са ти ясни!
                            Last edited by Selena; 26.11.2018, 09:25.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Drei Männer Im Schnee, 1934

                              Сега сме в края на 2018 г. Остаряло е.
                              Идеята на писателя и на колегите е, че това е заложено в природата на жената и не може да остарее.
                              Прочее, чел съм доста неща от Кестнер и мисля, че в цитирания откъс той представя тази позиция хумористично, с намигане.

                              При някои жени може да го има, при други - не. Струва ми се, че вторият тип би бил много по-склонен да пише и хойка низ форумните полета. То ест първите не са представени тук и форумното женско мнение не е меродавно за всичкото жена.
                              Last edited by И.Зверов; 26.11.2018, 08:57.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                А в наше време “шамарите” лично на тебе помогнаха ли ти? Ще отворя една много голяма скоба и в нея ще сложа всички ЛГБТ играчи.
                                Да. Осъзнавам, че строгостта на родителите ми и страха от физическо наказание ме накараха да преодолея не, но да подтискам естествения си мързел и ме насочиха в правилната, както след това разбрах, посока да натискам педалите в училище, от което взех добра инерция и велосипедът на обучението вървеше доста по-лесно и бързо.

                                Жена ми съм удрял само един път, с юмрук по задника, от яд, а не като възпитателна мярка. Мисля, че при нея шамарите щаха да са антипродуктивни. Разведени сме.

                                На дъщеря ми съм удрял само един шамар, не силен и когато беше дете, и тя сега го признава за полезен.

                                Сина ми яко съм маризил, не знам, дали беше полезно, но без това можеше да бъде и по-зле.

                                Но, Селено, обърна ли внимание в предишния ми пост, че имам предвид шамарите и във фигуративен смисъл?


                                Не знам откуда-накуда вкара и ЛГТБетата тука? Не съм психиатър и не мога да обсъждам "проблемите" на ненормалници, избрали да бъдат такива по своя воля.

                                Коментар

                                Working...
                                X