IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сериозен проблем с Топлофикация

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сериозен проблем с Топлофикация

    Ами какво да кажем Оля,то темата за Топлофикацията я разнищихме и решихме с Негово Сияйно Величие да си направим малко дъвка за мозъците!

    Коментар


    • Сериозен проблем с Топлофикация

      Щом и една тема за проблем с Топлофикация стигна до Феликс Дзерджински и Ернесто Че Гевара, какво да кажем?

      Коментар


      • Сериозен проблем с Топлофикация

        Що бе Императоре най-големите революционери-идеалисти са били от яка капиталистическа жилка-те са двама -Феликс Дзерджински и Ернесто Че Гевара!Всички други пред тях са продажници и интересчии!

        Коментар


        • Сериозен проблем с Топлофикация

          Е, не мисли че аз съм революционерин някакъв... хора-капиталисти като нас революционери не стават... ама тия негодници си го търсят.
          Иначе аз съм фен на Ницше... е и на Хайдигер и на себе си, разбира се...
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Сериозен проблем с Топлофикация

            Съжалявам приятелю не изповядваме една и съща философия!Аз съм си избрал Сьорен Киркегор и неговото "За естетическия човек"-на 36 съм и нещо революцията и анархизма не ми действат вече!Иначе на 25 бях луд фен на анархизма и по-специално клона създаден от Терънс Ман в 60-те години-основал по-късничко и хипи -културата,дааа тя идва от Бърклей !

            Коментар


            • Сериозен проблем с Топлофикация

              Та какъв е смисълът от Стените, ако не да каляват тиквите на хората?
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Сериозен проблем с Топлофикация

                Не литератор - философин. А болката в мозъкът често незначителна пред удовлетворението да видиш рухването на стената, на тътенът на революцията да се насладиш и да окачиш разбойниците от топлофикацията с тиквите надолу и да почнеш да им смъкваш тлъстите кожички откъм дебелите глезени и продраният им вой да слушаш...
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Сериозен проблем с Топлофикация

                  Доообреее!Няма проблеми ,току виж го спечелил студента!Хайде осъди монополист ,мини през всички инстанции и тогава ще си хортуваме за фундаменталност на правните принципи!Удари някой път стената с глава да видиш кое си струва повече-болката в тиквата или падането на стената!Метафорично се изразявам ,но съм в твои води, нали си имал 5,50 на Пенчо Славейков!Апропо ти литератор ли си бил в учителските ти години?Не се обиждай възхищавам се на идеализма на хората на литературата-честно!

                  Коментар


                  • Сериозен проблем с Топлофикация

                    Не я, Жежък - тая такса мощност нарушава такива фундаментални принципи правни, че и студент по право ще и спечели делото.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Сериозен проблем с Топлофикация

                      не забравяйте, че топлофикация осигурява и подгряването на водата. Така, че дори и да се откажеш от парно, след като не си се отказал и от топла вода си оставаш клиент на топлофикация.

                      Коментар


                      • Сериозен проблем с Топлофикация

                        Императоре стига подстрекавай жената ще я осъдят като нищо,заради твоите съвети!Не плащай в никакъв случай такса "Мощност",София!Платиш ли я после ще платиш и всичко друго ,което ти поискат "Топлофикация" и шефа и ще продължава да си излиза с Мис България-шега де !Просто ако тръгваш на дело бъди твърда и без отстъпки и компромиси!

                        Коментар


                        • Сериозен проблем с Топлофикация

                          И при напълно спряни радиатори /отстранени от системата/ се заплаща такса мощност.

                          Коментар


                          • Сериозен проблем с Топлофикация

                            София, радиаторите са си твои, нали? Значи можеш и да ги продадеш на някоя каруца команчи, ако искаш. Казах ти само какво НЕ МОЖЕШ - да нарушиш правото на достъп до услугите на Топлофикация на съседите си.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Сериозен проблем с Топлофикация

                              Разбира се че няма да плащаш такса"Мощност",нали в това е идеята !

                              Коментар


                              • Сериозен проблем с Топлофикация

                                И отиваш директно към самоуправство!

                                Коментар

                                Working...
                                X