IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За да има Ден на Европа, трябва да има Ден на победата! Честит 9ти май!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Shar Разгледай мнение
    Мдаа Сталин наистина е икона в главите на някои. То и други масови убийци, като Хитлер, Че гевара и Ким Ир Сен (1,2,3..) са икони за малоумници, но когато това е състоянието на цял един народ, това говори за нелечима болест, злокачествен тумор, нелекуван дълго време, който рано или късно ебава майката на страната имаща такъв народ. Справка - Русия, Куба, С. Корея, Камбоджа, Боливия, Ирак и други "напреднали" страни обожествяващи своите Велики Водачи.
    Слаб.
    Седни си. Не знаеш .
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Мдаа Сталин наистина е икона в главите на някои. То и други масови убийци, като Хитлер, Че гевара и Ким Ир Сен (1,2,3..) са икони за малоумници, но когато това е състоянието на цял един народ, това говори за нелечима болест, злокачествен тумор, нелекуван дълго време, който рано или късно ебава майката на страната имаща такъв народ. Справка - Русия, Куба, С. Корея, Камбоджа, Боливия, Ирак и други "напреднали" страни обожествяващи своите Велики Водачи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
        ПРИЯТЕЛИ И НА МЕН МИ СЕ ИСКА БЪЛГАРИЯ ДА СЕ РАЗПРОСТИРА НА 4 МОРЕТО НА УВИ! МОЖЕ БИ СЛЕД ВРЕМЕ С ПАТРИОТИЧНО НАСТРОЕНИ ВОДАЧИ И ДОБРЕ ОБУЧЕНА АРМИЯ МОЖЕ И ДА ГО ПОСТИГНЕМ.
        НЕ Е ТОЛКОВА ВАЖНО ЧЕ СМЕ БИЛИ ПОБЕДЕНИ, ВАЖНОТО Е ЧЕ СВОБОДАТА НА СВЕТА Е ВЪРНАТА, И ВЕЧЕ НЯМА НЕНОРМАЛНИЦИ КАТО ХИТЛЕР!!!
        НАЗДРАВЕ, ВЕЧЕ СЪМ НА ВТОРИЯ ЛИТЪР ЧЕРВЕНО ВИНО.
        ДА НЕ ЖИВЕЕМ В МИНАЛОТО ДА МИСЛИМ ЗА НАСТОЯЩЕТО, НАЗДРАВЕ!
        ...И, като се събуди - краката отвити, гащите напикани, а пръстите-в контакта

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          А като Сталин има ли ненормалници ???
          Според мен си жертва на промиване на мозъци от капиталистически медии!!
          Сталин е икона в Велика Русия.
          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

          Коментар


          • С Днем Победы!



            Смуглянка-молдаванка
            http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=Epm6FP54Cec

            Три танкиста
            http://www.youtube.com/watch?v=W9_rL2aop7Y
            |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
            |___________||__|___|)
            (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
              ПРИЯТЕЛИ И НА МЕН МИ СЕ ИСКА БЪЛГАРИЯ ДА СЕ РАЗПРОСТИРА НА 4 МОРЕТО НА УВИ! МОЖЕ БИ СЛЕД ВРЕМЕ С ПАТРИОТИЧНО НАСТРОЕНИ ВОДАЧИ И ДОБРЕ ОБУЧЕНА АРМИЯ МОЖЕ И ДА ГО ПОСТИГНЕМ.
              НЕ Е ТОЛКОВА ВАЖНО ЧЕ СМЕ БИЛИ ПОБЕДЕНИ, ВАЖНОТО Е ЧЕ СВОБОДАТА НА СВЕТА Е ВЪРНАТА, И ВЕЧЕ НЯМА НЕНОРМАЛНИЦИ КАТО ХИТЛЕР!!!
              НАЗДРАВЕ, ВЕЧЕ СЪМ НА ВТОРИЯ ЛИТЪР ЧЕРВЕНО ВИНО.
              ДА НЕ ЖИВЕЕМ В МИНАЛОТО ДА МИСЛИМ ЗА НАСТОЯЩЕТО, НАЗДРАВЕ!
              А като Сталин има ли ненормалници ???
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • ПРИЯТЕЛИ И НА МЕН МИ СЕ ИСКА БЪЛГАРИЯ ДА СЕ РАЗПРОСТИРА НА 4 МОРЕТО НА УВИ! МОЖЕ БИ СЛЕД ВРЕМЕ С ПАТРИОТИЧНО НАСТРОЕНИ ВОДАЧИ И ДОБРЕ ОБУЧЕНА АРМИЯ МОЖЕ И ДА ГО ПОСТИГНЕМ.
                НЕ Е ТОЛКОВА ВАЖНО ЧЕ СМЕ БИЛИ ПОБЕДЕНИ, ВАЖНОТО Е ЧЕ СВОБОДАТА НА СВЕТА Е ВЪРНАТА, И ВЕЧЕ НЯМА НЕНОРМАЛНИЦИ КАТО ХИТЛЕР!!!
                НАЗДРАВЕ, ВЕЧЕ СЪМ НА ВТОРИЯ ЛИТЪР ЧЕРВЕНО ВИНО.
                ДА НЕ ЖИВЕЕМ В МИНАЛОТО ДА МИСЛИМ ЗА НАСТОЯЩЕТО, НАЗДРАВЕ!
                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                  Нам нужна одна победа
                  http://www.youtube.com/watch?v=t2W47fpL7pI
                  Свобода или хана
                  http://www.youtube.com/watch?v=iYa19qdY-P4
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Нам нужна одна победа
                    http://www.youtube.com/watch?v=t2W47fpL7pI

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                      Аз бих искал да сравня значението на войната за СССР(Русия) и САЩ, за едните Свещенна война, за другите просто бизнес.... Песните на руския народ за войната, има ли песен-еквивалент на Вставай страна огромная на американски.... Няма как да има такава песен, защото няма как да сътвориш такава песен, ако не си го преживял.... Съжалявам, но освен военните гробищата, които се преекспонират от специфичния Американски патриотизъм, не се сещам за нещо друго да отбележа
                      Поздрави
                      http://www.youtube.com/watch?v=U-nQxQkYjSk
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Който има линк дето да го има Парижкият договор от 1947 едно към едно да го пусне.
                        ++++++

                        Парижкият договор предвижда репарации, които в много отношения са по-тежки от наложените от Ньойския договор в края на Първата световна война.

                        България се задължава да изплати 70 милиона долара репарации, от които 45 милиона долара на Гърция и 25 милиона долара на Югославия. Изплащането трябва да стане в стоки по цени от 1938 година, завишени само с 10-15%, което увеличава реалната стойност на задължението до 119 милиона долара. Дори тази сума е многократно по-ниска от репарациите, определени с Ньойския договор, но е почти два пъти по-голяма от реално изплатените по него суми. В допълнение към това, репарациите трябва да бъдат изплатени само за 8 години, което прави годишните вноски над 8 пъти по-високи от плащаните по Ньойския договор. Стойността им се равнява на половината от целия годишен износ на страната през 1945-1946 година.[1]
                        Освен наложените репарации, България се отказва от всички свои вземания от Германия за времето след 1 септември 1939 година, включително от периода преди влизането на България във войната. Стойността им е около 100 милиона долара, главно неизплатени стоки, изнесени в Германия въз основа на клиринговите взаимоотношения между двете страни.

                        На България не е разрешено да компенсира тези вземания с германските активи на българска територия, които са придобити от Съветския съюз, както и самите вземания от Германия.[


                        Това е при условие, че ние никога не сме воювали със СССР, никога не сме пращали войници на източния фронт където заедно с немците се бият италианци, финландци, унгарци и румънци които стрелят по руснаците! Толкова за благодарността на нашите съюзници от СССР, но българите така и не разбраха, че не трябва да си търсят приятелите в чужбина а враговете тук, а точно обратното! България няма приятели, тя има само интереси, но дори в темата тук се плюем повече един друг отколкото да посмеем да плювнем по някоя съюзник който ни онажда докато тук се клепаме един друг! Само затова и в казана на българите в ада няма пазач.
                        Last edited by Jay Gould; 09.05.2013, 19:48.
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Изтощени от една убийствена и братоубийствена /християни срещу християни/ война, Европа помъдря на 09.05.1950г. и зарови томахавките, надявам се завинаги

                          Коментар


                          • Кое точно не е вярно? Че въпреки, че се бихме с Германия ни третираха нашите "съюзници" по-зле дори от немците ли - след войната? Слабостта на българите е винаги в търговията. Така и не изтъргувахме участието си във войната както направиха сърбите. След като наши войници измряха за да се бият с немците поне да бе имало смисъл от това. Ако бяхме останали без да се намесим, пак щяхме да плащаме репарации, но поне нямаше да ни мрат войниците по фронтовете. Историята ни е писана и от чужденци. Чичото на майка ми например, се е бил в едно сражение на планините в Гърция, където от 500 български парашутисти като него са останали живи само 23 ма вечерта, в опита си да спрат изтеглящата се немска армия от Гърция. Чичката като по чудо също е останал жив и то след 3 ръкопашни схватки само в рамките на деня. Въпроса е обаче за чий са измрели другарите му и за какво им е било да се бият с немците щом така и така след войната България е плащала на Гърция до 1974 г.

                            Родителите им имаха облигации - заем който България е събирала от населението за да се разплати с Гърция. Лихвата не помня колко бе, но бе малко по-висока от тази в ДСК единствената банка тогава, затова и баща ми бе станал облигационер.
                            Last edited by Jay Gould; 09.05.2013, 19:43.
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Аз бих искал да сравня значението на войната за СССР(Русия) и САЩ, за едните Свещенна война, за другите просто бизнес.... Песните на руския народ за войната, има ли песен-еквивалент на Вставай страна огромная на американски.... Няма как да има такава песен, защото няма как да сътвориш такава песен, ако не си го преживял.... Съжалявам, но освен военните гробищата, които се преекспонират от специфичния Американски патриотизъм, не се сещам за нещо друго да отбележа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                влачи, без да съм сигурен с какво точно този договор променя русофилщината/фобщината, която пречи да се гледа реално

                                http://bg.wikisource.org/wiki/%D0%9F...B8%D0%BD%D0%B0
                                Благодаря !!!

                                Виж сега. Ти знаеш много. Като го споделиш, го научават и други. Нека сами да прочетат и да узнаят. Пък после всеки е свободен да си съставя каквото си иска мнение. Ако иска филско, ако иска фобско. Свободата е знание и осъзнаване. А свободата е над всичко.
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X