IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

непоклаТИМите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Ти защитаваш със зъби и нокти бандитската групировка ТИМ срещу която въстанаха 80 000 варненци. Какво очакваш ??? Народът се осъзна. Посочи с пръст грабителите, а ти заставаш като Александър Матросов на АМБРАЗУРАТА. Какво очакваш ???
    И защо са ти чак толкоз мили, че рискуваш доброто си име заради тях ???
    Руки трейдъров е известна тимаджийска форумна подлога. Болен е от Стокхолмския синдром, щото се е ушил до козирката с акции на мутрите и се надява хвалейки ги, те по някакъв начин да си обърнат внимание на акциите и той да се измъкне сух!
    ДОЛУ ТИМ, СВОБОДА ЗА БЪЛГАРИТЕ !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
      Хората от улиците може да прибере само едно 50-60% намаление на цените на тока, тъй като обаче то не се прави, то ще падат глави, след тази на кмета и още много.
      Как да го намалят? Като вдигнат тока на последните работещи предприятия. Защото точно това ще стане. Ще се спрат евтините квоти , за могат да се намалят сметките на населението . Политиците няма да спрат да лапат таксичките и комисионните,от ЕРП-тата и да попълват партийните касички. Нито пък , държавата , ще спре да плаща за производството на скъпите ВЕИ и Соларни инсталации, защото всички са собственост на "обръчите".

      За пореден път , ще изнасилят дребните предприемачи
      Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vladislavvv Разгледай мнение
        Злоупотребата с ГМО е вредна за вашето психично здраве
        Предлагам вместо да пишеш тук из форума, в неделя да излезеш в центъра на варна с подобен лозунг...
        Не защитавам Черкезов, но ако той ти беше написал пост с подобен подтекст със сигурност щяха да се появят коментари от рода на тим плаши със саморазправа.
        Ето го двойния аршин, с който мерите. Протестите са хубаво нещо, защото дават възможност хората да изразят недоволството си, но в 90 % от хората на улицата ако им зададеш въпроса с какво персонално на теб са ти навредили тим ще ти отговорят несъстоятелно или ще забият на друга посока. В допълнение аз все още съм убеден, че от недоволството се възползват хора, преследващи лични интереси. Като тоя под моя пост.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vladislavvv Разгледай мнение
          Злоупотребата с ГМО е вредна за вашето психично здраве
          Предлагам вместо да пишеш тук из форума, в неделя да излезеш в центъра на варна с подобен лозунг...
          Черкезов, трябва спешно да преминеш един курс при д-р Емилова, само на чайове и плодове, да се детоксикираш малко от това Монсанто

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vladislavvv Разгледай мнение
            Злоупотребата с ГМО е вредна за вашето психично здраве
            Предлагам вместо да пишеш тук из форума, в неделя да излезеш в центъра на варна с подобен лозунг...

            +++++++++++++ 1000

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
              Няма ли модератор който да сложи ключа на темата?!

              Ако не бяха ТИМ, Бойко нямаше да е премиер, и тройната коалиция щеше да е уморила вече 1Милион български гражданина.
              Бъдете благодарни на ТИМ че имате хляб да ядете, защото в Беларус е страшно!!!
              Злоупотребата с ГМО е вредна за вашето психично здраве
              Предлагам вместо да пишеш тук из форума, в неделя да излезеш в центъра на варна с подобен лозунг...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                Ето в това мнение може би трябва да се открие основната идея за тези протести. Как този затворен кръг да се отвори и да стане прозрачен, ясен и видим от всички. Защото е ясно че на нас хората нищо човешко не ние чуждо - и добро и лошо - макар и изразено в различна степен у всеки, то няма как да се изкорени. Въпросът е как да се направи така че възможността от злоупотреби да се сведе до минимум, а системата да се реорганизира така че да може да се самоконтролира. Звучи абстрактно, но според мен друг път няма, защото винаги ще обвиняваме следващите които и да са те. Всеки би могъл да бъде полезен освен на себе си, а и на обществото, въпросът е да се намери най-ефективният начин за оползотворяване на тези потенциали. Досегашната политическа система явно доказа че не може да осигури това...
                Ако второто черно е отговор на първото черно съм съгласен.

                Единствения начин за самоконтрол на системата при представителна демокрация е активно гражданско общество и протести и стачки.
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                  [COLOR="Red"][SIZE="4"]...
                  Бъдете благодарни на ТИМ че имате хляб да ядете, защото в Беларус е страшно!!!
                  Верно е! Техния Батэ Борисов бие в пъти по-качествено от нашия (които бие само по ТВ(7)!
                  Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
                    Не ми изопачавай думите и недей моля те да си правиш изводи за мен от един пост! Подкрепям хората във Варна в искането им за оставка на кмета, както и в протеста им срещу ТИМ. Не подкрепям многобройните и по мое мнение безотговорни искания на протестиращите в страната, които реално не знаят какво искат и как да го постигнат! просто искали промяна! И един въпрос лично към трб, ако разрешиш. Какво е твоето мнение за искането за национализация на ЕРП-тата?
                    Моите две стинки по въпроса за исканията.

                    Хората искат промяна и прозрачност. КАК това ще стане е въпрос и работа на тиквите, които ни управляват в момента и тези, които ще ги наследят. Иначе са излишни. И нека се съгласим, че не е работа на бай Кольо от Надежда и на разни пишлегари да Ви дават съвети какво да се прави. Това е работа на т.нар. политици, които се хранят от нашите пари и от лизането на чужди и олигаристични ануси. Т.е. хората искат промени, а те ще се осъществят само и едва тогава, когато се изрине всичката тор насъбрана през годините. Фекалиите в парламента, ТИМ и всички сродни структури са в основата на тази тор и макар да дават хляб на около 10 % тюфлеци, обричат на глад и безизходица останалите 90%.

                    Коментар


                    • Хората от улиците може да прибере само едно 50-60% намаление на цените на тока, тъй като обаче то не се прави, то ще падат глави, след тази на кмета и още много.
                      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                      Коментар


                      • Няма ли модератор който да сложи ключа на темата?!

                        Ако не бяха ТИМ, Бойко нямаше да е премиер, и тройната коалиция щеше да е уморила вече 1Милион български гражданина.
                        Бъдете благодарни на ТИМ че имате хляб да ядете, защото в Беларус е страшно!!!
                        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          Значи се асоциираш с олигархията. Олигархията в момента няма право на мнение защото е РАЗКРИТА !!! 80 000 варненци не са една шепа хора !!! ТИМ и любимия ти Киро са в киреча.

                          Олигархията от лакомия преигра, и загуби властта. Сега няма право на мнение вече. По слаба е просто. Полицията, армията и чуждите сили я изоставиха !!!
                          Мечо съвсем си се сбъркал бе човек !!! На протеста не бяха 80 хил души това е 1/5 от населението на града, а това е невъзможно. Излязохме на протеста да кажем, че сме "гладни", а не заради ТИМ, както ти твърдиш. Това, че се опитват хората на Павлова и Кънчо да яхнат недоволството е видно за всички. Ще видиш ако утре Кирчо сдаде общината колко ще излязат на протеста в неделя и 90% от тях пак ще излязат да кажат, че са гладни и обезверени, а не да скандират срещу тим както ти си мислиш. Тук подкрепям мнението на Jey, че трябваше да се обясни на хората какво ще се прави на Алеята.

                          Поспрете се малко, че много започнахте на да се излагате Мечо и Себулба !!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Значи се асоциираш с олигархията. Олигархията в момента няма право на мнение защото е РАЗКРИТА !!! 80 000 варненци не са една шепа хора !!! ТИМ и любимия ти Киро са в киреча.

                            Олигархията от лакомия преигра, и загуби властта. Сега няма право на мнение вече. По слаба е просто. Полицията, армията и чуждите сили я изоставиха !!!
                            Не ми изопачавай думите и недей моля те да си правиш изводи за мен от един пост! Подкрепям хората във Варна в искането им за оставка на кмета, както и в протеста им срещу ТИМ. Не подкрепям многобройните и по мое мнение безотговорни искания на протестиращите в страната, които реално не знаят какво искат и как да го постигнат! просто искали промяна! И един въпрос лично към трб, ако разрешиш. Какво е твоето мнение за искането за национализация на ЕРП-тата?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от rookie trader Разгледай мнение
                              Напротив, сигурно е. Българинът е толкова отчаян и гладен , че даде ли му се възможност за "далавера" веднага скача в играта. Резултат от десетилетия ограбване глад и непълноценно съществуване.

                              И не са виновни хората. И тебе да те сложат там , по някое време , ще си кажеш " бах мааму, и аз имам семейство , и аз имам право на живот , и ще бръкнеш в кацата"

                              За мен е затворен кръг и няма надежда.
                              Ето в това мнение може би трябва да се открие основната идея за тези протести. Как този затворен кръг да се отвори и да стане прозрачен, ясен и видим от всички. Защото е ясно че на нас хората нищо човешко не ние чуждо - и добро и лошо - макар и изразено в различна степен у всеки, то няма как да се изкорени. Въпросът е как да се направи така че възможността от злоупотреби да се сведе до минимум, а системата да се реорганизира така че да може да се самоконтролира. Звучи абстрактно, но според мен друг път няма, защото винаги ще обвиняваме следващите които и да са те. Всеки би могъл да бъде полезен освен на себе си, а и на обществото, въпросът е да се намери най-ефективният начин за оползотворяване на тези потенциали. Досегашната политическа система явно доказа че не може да осигури това...

                              Коментар


                              • Здравствуйте, Октимврийци.

                                Коментар

                                Working...
                                X