IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

непоклаТИМите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
    Точно там е проблема в теб и 99% от работодателите и начина на мислене - човек когато е гладен или има отговорности ,семейство , дица ,кредити и т.н. е готов да започне за каквато и да е заплата , може би е неосъзнат пристъп на паника или начин да се ангажира и да не мисли за проблемите или поне малко да си успокои съвеста и да си запази част от достойнството или просто по навик . Какво направихте : скъсахте синджира на най здравата котва -надеждата . Оставихте хората без надежда . Сегашната криза +достъпната информация просто ускориха процесите .Ти очакваш лоялност и производителност за 200 лв .- затова и след втория месец започват да ти правят номера ,защото остава злобата породена от несправедливостите на които са подложени всеки ден и апатията породена от безнадеждието . Една голяма апатия на един малък народ .Нещата ще са такива а и по зле до тогава докато не си готов да дадеш 2000лв .
    Факт е, че е пълно с изроди, които експлоатират нещастието на хората.
    Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
      Понеже не съм от Варна, може ли да дадеш пример как и кого грабят? Въпроса е сериозен, не се заяждам или нещо подобно...
      Преди време попаднах на една поръчкова статия във вестник "Капитал" - поръчителя е широко-известен и е от конкурентна компания:

      http://www.capital.bg/biznes/finansi...asie_sus_sila/

      Дали дава отговор на твоя сериозен въпрос?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
        ++++++++++++ Нямам против проекта на ТИМ за Алея 1, без да пускат обаче автомобили както е сега, но съм против ТИМ да държат и концесия за цялата алея. По тоя начин няма конкуренция и алеята се скапа
        Ами това искам да кажа!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
          Извинявайте за намесата, ама не се сдържах... Мечо, кой си ти, че да определяш кой има право на мнение??? Даваш ли си сметка, че протестиращите сте една шепа хора и причината е многото безумни искания, които имате!!! Аз също искам промяна кум по-добро, но не съм сигурен, че анархията, която искате да създадете ще ни доведе до там! Хайде моля те да не се изказваш от името на народа и да не раздаваш присъди, защото аз също съм част от народа и не се асоциирм с вас.
          Значи се асоциираш с олигархията. Олигархията в момента няма право на мнение защото е РАЗКРИТА !!! 80 000 варненци не са една шепа хора !!! ТИМ и любимия ти Киро са в киреча.

          Олигархията от лакомия преигра, и загуби властта. Сега няма право на мнение вече. По слаба е просто. Полицията, армията и чуждите сили я изоставиха !!!
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Ти имаше право на мнение до вчера. Сега тези които наричаш крадливи и мързеливи се осъзнаха и ви искат сметка !!! Сега тяхното мнение е меродавно защото ви победиха. А ви победиха защото бяхте прекалено алчни и недооценихте матриала !!!

            Не ви съжалявам. Кефя се като ви мачкаме ФАСОНА !!! И пак ще отида в неделя във Варна да ви мачкам ФАСОНА !!!

            http://www.youtube.com/watch?feature...&v=gZPrUKFpgrg
            Извинявайте за намесата, ама не се сдържах... Мечо, кой си ти, че да определяш кой има право на мнение??? Даваш ли си сметка, че протестиращите сте една шепа хора и причината е многото безумни искания, които имате!!! Аз също искам промяна кум по-добро, но не съм сигурен, че анархията, която искате да създадете ще ни доведе до там! Хайде моля те да не се изказваш от името на народа и да не раздаваш присъди, защото аз също съм част от народа и не се асоциирм с вас.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от rookie trader Разгледай мнение
              Нещо ме бъркаш. Не защитавам никой. Казвал съм многократно , че ще ми хареса да се направи " Алея Първа" и предпочитам да я построят Българи, вместо чужденци.
              Не ти разбирам логиката нещо.

              Би ли ми казал, кое те кара да мислиш, че в България само ТИМ са българи ???
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Точно там е проблема в теб и 99% от работодателите и начина на мислене - човек когато е гладен или има отговорности ,семейство , дица ,кредити и т.н. е готов да започне за каквато и да е заплата , може би е неосъзнат пристъп на паника или начин да се ангажира и да не мисли за проблемите или поне малко да си успокои съвеста и да си запази част от достойнството или просто по навик . Какво направихте : скъсахте синджира на най здравата котва -надеждата . Оставихте хората без надежда . Сегашната криза +достъпната информация просто ускориха процесите .Ти очакваш лоялност и производителност за 200 лв .- затова и след втория месец започват да ти правят номера ,защото остава злобата породена от несправедливостите на които са подложени всеки ден и апатията породена от безнадеждието . Една голяма апатия на един малък народ .Нещата ще са такива а и по зле до тогава докато не си готов да дадеш 2000лв .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от rookie trader Разгледай мнение
                  Брато, искам да ти кажа, че който и да хванеш от протеста и му дадеш някаква власт, максимум до една година , ще се е набъркал с далавери и окрал. То по тая логика трябва да има протести и смяна на политическата система всяка година.
                  Тук си абсолютно прав!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Ти защитаваш със зъби и нокти бандитската групировка ТИМ срещу която въстанаха 80 000 варненци. Какво очакваш ??? Народът се осъзна. Посочи с пръст грабителите, а ти заставаш като Александър Матросов на АМБРАЗУРАТА. Какво очакваш ???
                    И защо са ти чак толкоз мили, че рискуваш доброто си име заради тях ???
                    Нещо ме бъркаш. Не защитавам никой. Казвал съм многократно , че ще ми хареса да се направи " Алея Първа" и предпочитам да я построят Българи, вместо чужденци.
                    Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Не е сигурно. Но е сигурно, че ТИМ ще продължат да ГРАБЯТ ако протестиращите не вземат властта в ръцете си.
                      Понеже не съм от Варна, може ли да дадеш пример как и кого грабят? Въпроса е сериозен, не се заяждам или нещо подобно...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Не е сигурно. Но е сигурно, че ако ТИМ ще продължат да ГРАБЯТ ако протестиращите не вземат властта в ръцете си.
                        Напротив, сигурно е. Българинът е толкова отчаян и гладен , че даде ли му се възможност за "далавера" веднага скача в играта. Резултат от десетилетия ограбване глад и непълноценно съществуване.

                        И не са виновни хората. И тебе да те сложат там , по някое време , ще си кажеш " бах мааму, и аз имам семейство , и аз имам право на живот , и ще бръкнеш в кацата"

                        За мен е затворен кръг и няма надежда.
                        Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Мисля че е очевидно че всеки има право на мнение. Или те не мислиш така. Ако не ти харесва словореда на постовете ми имаш пълното право да на ми четеш постовете.
                          Съгласен съм с теб, всеки има право. Моето право беше да ти напиша и моето си мнение. Ще видим накрая, кое ще агнето, до тогава мисля си насоча обратно вниманието на пазара.
                          Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от rookie trader Разгледай мнение
                            А мен някой да ме иронизира и нарича посерко без да ме познава как е??? Аре малко гледай двете страни на монетата.
                            Ти защитаваш със зъби и нокти бандитската групировка ТИМ срещу която въстанаха 80 000 варненци. Какво очакваш ??? Народът се осъзна. Посочи с пръст грабителите, а ти заставаш като Александър Матросов на АМБРАЗУРАТА. Какво очакваш ???
                            И защо са ти чак толкоз мили, че рискуваш доброто си име заради тях ???
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                              Размени словоредите агнете, партии и ЕПР и групата, ще видиш кои ще са агнетата. Много почна се спекулира с всичко, както и да е всеки има право на мнение.
                              Мисля че е очевидно че всеки има право на мнение. Или те не мислиш така. Ако не ти харесва словореда на постовете ми имаш пълното право да на ми четеш постовете.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от rookie trader Разгледай мнение
                                Брато, искам да ти кажа, че който и да хванеш от протеста и му дадеш някаква власт, максимум до една година , ще се е набъркал с далавери и окрал. То по тая логика трябва да има протести и смяна на политическата система всяка година.
                                Не е сигурно. Но е сигурно, че ТИМ ще продължат да ГРАБЯТ ако протестиращите не вземат властта в ръцете си.
                                Last edited by mechobikov; 05.03.2013, 11:50.
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X