IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

непоклаТИМите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
    Себулба много си се развихрил :-))))) В пейстнатото по-долу, което уж случайно си се натъкнал има много цифри, но всичките са смукани от пръстите на платения драскач, който го е писал. Не сериозно е да хвърлиш едни цифри с много нули стъпили върху предположения и да казваш това е истината. няма да пиша конкретно по всяка глупост, която уж случайно си се натъкнал, но нека погледнем летищата само да вметна, че там конценията е с Фрапорт, ако не знаеш ще ти кажа, че това е един от най-големите летищни оператори в Европа и в съвместното дружество тим притежават 45% останалите са на немците. Хайде да изгоним чуждите инвеститори това казвате Вие ( калинките) и после кой ще ти дава работа бе тъпа главо??? Да изгоним и ЕРП-тата и всеки чужд лев, който е влязал в БГ това ли искате?!?1 Защото според мен с тези си искания на там сте се запътили. Тогава за съжаление не само вие ще сте без работа а и ние. Насочвате недоволството на хората в грешна посока с цел лични интереси, но много хора не го разбират още. Изводи за това си правя от глупостите, които писахте с ОК покрай протестите на "Зелените" не напразно е в кавички последното. Истинския проблем на хората и бизнеса според мен е проблема банков картел в БГ, но срещу банките никой не вика в момента, а те са тези, който точат ликвидност от икономиката. Необосновано високите лихви са ни проблема и докато не се реши това включително законодателно ( примерно фалит на ФЛ) няма да сме добре и ще бъдем бедни. Уникредит,Райфайзен, всики Гръцки банки, Сосиете Генерал, Креди агрикол всики те имат достъп до много евтини пари, но раздават скъпи кредити в БГ обезкървяват бизнеса и населението.
    Така, че според мен енергията на хората на улицата ( вие сте ми ясни, че гоните лични интереси) се насочва от вас в много грешна посока и ще бъде пропиляна за съжаление.
    Точно казано!

    Коментар


    • Колкото Енерго Про има участие във собствеността на ЕРП в БГ,толкова и Фрапорт имат участие в концесията на летището.

      Коментар


      • Себулба много си се развихрил :-))))) В пейстнатото по-долу, което уж случайно си се натъкнал има много цифри, но всичките са смукани от пръстите на платения драскач, който го е писал. Не сериозно е да хвърлиш едни цифри с много нули стъпили върху предположения и да казваш това е истината. няма да пиша конкретно по всяка глупост, която уж случайно си се натъкнал, но нека погледнем летищата само да вметна, че там конценията е с Фрапорт, ако не знаеш ще ти кажа, че това е един от най-големите летищни оператори в Европа и в съвместното дружество тим притежават 45% останалите са на немците. Хайде да изгоним чуждите инвеститори това казвате Вие ( калинките) и после кой ще ти дава работа бе тъпа главо??? Да изгоним и ЕРП-тата и всеки чужд лев, който е влязал в БГ това ли искате?!?1 Защото според мен с тези си искания на там сте се запътили. Тогава за съжаление не само вие ще сте без работа а и ние. Насочвате недоволството на хората в грешна посока с цел лични интереси, но много хора не го разбират още. Изводи за това си правя от глупостите, които писахте с ОК покрай протестите на "Зелените" не напразно е в кавички последното. Истинския проблем на хората и бизнеса според мен е проблема банков картел в БГ, но срещу банките никой не вика в момента, а те са тези, който точат ликвидност от икономиката. Необосновано високите лихви са ни проблема и докато не се реши това включително законодателно ( примерно фалит на ФЛ) няма да сме добре и ще бъдем бедни. Уникредит,Райфайзен, всики Гръцки банки, Сосиете Генерал, Креди агрикол всики те имат достъп до много евтини пари, но раздават скъпи кредити в БГ обезкървяват бизнеса и населението.
        Така, че според мен енергията на хората на улицата ( вие сте ми ясни, че гоните лични интереси) се насочва от вас в много грешна посока и ще бъде пропиляна за съжаление.
        Last edited by DD; 05.03.2013, 18:22.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
          Заслужава си да се прочете!
          Ако не знаеш кой е автора - прочети!

          - замисляш ли се какво те кара да направиш в "статията си"?
          Last edited by iivanoff; 05.03.2013, 19:21.
          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от goldrun Разгледай мнение
            rookie чакай малко, поеми си малко въздух. Нищо на никой нямам намерение да раздавам. Отговор на всички въпроси нямам. За икономиката си има икономисти - умни глави има и сред тях. Отбелязах кое според мен пречи и трябва да се поправи на първо време. От там на татък нека всеки, който иска да допълва с по нещо от което разбира или си мисли, че разбира. После ако направим някакъв що годе добър списък го подхвърляме във фейса и протестиращите го захапват и почват да го рецитират на улицата. И тогава те няма да бъдат тълпа лумпени с невъзможни искания, а будно гражданско общество.
            Така е, трябва да помагаме, кой с каквото може и му е на сърце !!!
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Мечо Керезов е в темата на Химимпорт. Задай си въпросите
              Работата явно е мнооого "къх", щом и него са пратили на амбразурата...

              Коментар


              • Quo Vadis, България?

                Заслужава си да се прочете! От Едвин Сугарев

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  80 000 що излязоха бре ??? Щото сега имаме работеща икономика ли ???
                  Заплатите в България що са 10 пъти по ниски от средните за Европа ??? Щото сега имаме работеща икономика ли ???
                  Що трибуквени групировки като ТИМ продължават да тероризират населението ??? Щото сега имаме работеща икономика ли ???
                  Мечо Керезов е в темата на Химимпорт. Задай си въпросите

                  Коментар


                  • rookie чакай малко, поеми си малко въздух. Нищо на никой нямам намерение да раздавам. Отговор на всички въпроси нямам. За икономиката си има икономисти - умни глави има и сред тях. Отбелязах кое според мен пречи и трябва да се поправи на първо време. От там на татък нека всеки, който иска да допълва с по нещо от което разбира или си мисли, че разбира. После ако направим някакъв що годе добър списък го подхвърляме във фейса и протестиращите го захапват и почват да го рецитират на улицата. И тогава те няма да бъдат тълпа лумпени с невъзможни искания, а будно гражданско общество.

                    Коментар


                    • Ами то затова има уличен напън, защото решение няма, ако имаше дори частично такова щеше да се появи в рамките на досегашната система....
                      Сега просто следва рязко залитане в нова посока- анархия, комунизъм или диктатура...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        80 000 що излязоха бре ??? Щото сега имаме работеща икономика ли ???
                        Заплатите в България що са 10 пъти по ниски от средните за Европа ??? Щото сега имаме работеща икономика ли ???
                        Що трибуквени групировки като ТИМ продължават да тероризират населението ??? Щото сега имаме работеща икономика ли ???
                        Да де, ама какво предлагате?
                        Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от rookie trader Разгледай мнение
                          Ами работеща икономика?

                          Някой от протестиращите спомена ли какво , ще предриемат за стимулиране на малкия и среден бизнес?

                          Или , ще вземете едни пари , ще си ги раздадете за заплати и пенсии и после кво?
                          80 000 що излязоха бре ??? Щото сега имаме работеща икономика ли ???
                          Заплатите в България що са 10 пъти по ниски от средните за Европа ??? Щото сега имаме работеща икономика ли ???
                          Що трибуквени групировки като ТИМ продължават да тероризират населението ??? Щото сега имаме работеща икономика ли ???
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Това черното - абсолютно вярно. Мисля, че това, което ще дойде на място на досегашната система, ще бъде по-хубаво. Идеализма е хубаво нещо. Идеалистите са неманипулируеми. Идеалистите не търпят заблуди. Да живеят идеалистите !!!
                            Eee... тук вече се оля... не ме интерисува цвета на книжката!

                            - идеалистите са свободно-избрали да бъдат заблудени и чрез заблудите си могат да бъдат манипулирани !!!
                            Last edited by iivanoff; 05.03.2013, 17:20.
                            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от goldrun Разгледай мнение
                              Я сега да ми кажете кой е виновен - този който яде баницата или този който я дава!?!
                              Борба с корупцията е нужна + Работеща съдебна система. От там на сетне нещата ще почнат да се наместват.
                              Ами работеща икономика?

                              Някой от протестиращите спомена ли какво , ще предриемат за стимулиране на малкия и среден бизнес?

                              Или , ще вземете едни пари , ще си ги раздадете за заплати и пенсии и после кво?
                              Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от goldrun Разгледай мнение
                                Я сега да ми кажете кой е виновен - този който яде баницата или този който я дава!?!
                                Борба с корупцията е нужна + Работеща съдебна система. От там на сетне нещата ще почнат да се наместват.
                                Това без БУНТ не може да стане !!!
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X