IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

непоклаТИМите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Щото слушам , само , че ще се вдигнат доходите . Ама как? Кой , ще ги избачка тези пари?

    Хубаво правим пенсиите 1000 лв. и след 3 месеца кво???
    Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

    Коментар


    • Виж какво става от форума на протеста. Как да се отървем от ТИМ в три стъпки: 1

      [Вижте какво се пише във форума на протеста.......QUOTE=dddd;1059407255]Бях си обещал да не пиша повече, но това ме провокира. Не разбирам как протестите срещу ТИМ пречат на малкия и среден бизнес. Можеш ли да дадеш някаква идея? Според мен непоклаТИМите не са малък и среден бизнес. Отделно призива им зКак да се отървем от ТИМ в три стъпки:
      1. Затваряме си сметките в ЦКБ;
      2. Прекратяваме си застраховките в Армеец;
      3. Изтегляме си парите от пенсионните фондове Съгласие и Сила.
      Може и в обратен ред.
      Най-много ще ги заболи от пенсионните фондове. От тях ТИМаджиите точат пари в нарушение на закона за да държат на изкуствено
      дишане останалия си мегаломански бизнес. Точат от бъдещите Ви
      пенсии, Дами и Господа. Това са им единствените свободни пари в
      момента. Ако такива неща излязат наяве в САЩ, не им мърдат 100
      години затвор като на Мадоф. Но в България злоупотребите са
      чадъросани от КФН с шеф Мавродиев - ортак на Пашата, който пък е ортак на Буда, който е ортак на ТИМ. Шефът на БНБ Искров също е
      марионетка на ТИМ и покрива злоупотребите в гнилата ябълка а бойкот, който беше разпространена в нета, ще пренасочи оборот точно към малки независими фирмички, което си е живо стимулиране. Предполагам ще остане само призив и няма да има никакви последствия, но и това е начин за стимулиране.[/QUOTE]

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Бях си обещал да не пиша повече, но това ме провокира. Не разбирам как протестите срещу ТИМ пречат на малкия и среден бизнес. Можеш ли да дадеш някаква идея? Според мен непоклаТИМите не са малък и среден бизнес. Отделно призива им за бойкот, който беше разпространена в нета, ще пренасочи оборот точно към малки независими фирмички, което си е живо стимулиране. Предполагам ще остане само призив и няма да има никакви последствия, но и това е начин за стимулиране.
        Нещо не си ме разбрал. Не става въпрос за тим. Ставаше въпрос за това каква програма ,ще предложат протестиращите , след като влязат в политиката и свалят сегашното статукво.

        Да , има добри идеи за избирателната система и ги подкрапям, но до там.

        Какво се предлага за промяна в икономическата сфера. Как ще вдигнат малкия и среден бизнес на крака , а от там , доходите и потреблението. Едрите са ясни , те са в симбиоза с държавата. Големите губещи и обезкървени са малките предприятия.
        Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от rookie trader Разгледай мнение
          Някой от протестиращите спомена ли какво , ще предриемат за стимулиране на малкия и среден бизнес?
          Бях си обещал да не пиша повече, но това ме провокира. Не разбирам как протестите срещу ТИМ пречат на малкия и среден бизнес. Можеш ли да дадеш някаква идея? Според мен непоклаТИМите не са малък и среден бизнес. Отделно призива им за бойкот, който беше разпространена в нета, ще пренасочи оборот точно към малки независими фирмички, което си е живо стимулиране. Предполагам ще остане само призив и няма да има никакви последствия, но и това е начин за стимулиране.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
            Наистина ли го мислиш? Момче, аз не мога да накарам пазара да се движи в някоя посока с мои коментари. Свали тези големи розови лупи и приеми българската действителност.
            Човек, толкова глупусти се изписаха вече в този форум, че няма смисъл да се чете.

            Всички са големи гъзари, успели трейдъри, политици и бизнесмени. Да ама само на думи в анонимен форум.

            Бахму шизофренията. Дали тея дето са си създали по едно мечтано виртуално "аз" и бълват шит и авторитет по цял ден, са толкова успешни и в живота?
            Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от rookie trader Разгледай мнение
              А така?
              Наистина ли го мислиш? Момче, аз не мога да накарам пазара да се движи в някоя посока с мои коментари. Свали тези големи розови лупи и приеми българската действителност.

              Коментар


              • Тази тема между другото започва да се изчерпва. Група "манипулатори", които още мечтаят да видят ниски нива на покупки, както и група назначени служители се опитва да изкриви случващото се по улиците и в интернет-пространството. Това не е интересно.

                А така?
                Last edited by rookie trader; 05.03.2013, 19:46.
                Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                  Тази тема между другото започва да се изчерпва. Група "акционери", които още мечтаят да видят средните си нива на покупки, както и група назначени служители се опитва да изкриви случващото се по улиците и в интернет-пространството. Това не е интересно.
                  Приличен ефимизам за групичка лунатици, болни от Стокхолмски синдром, и групичка платени тимаджийски скунксове!

                  Коментар


                  • Тази тема между другото започва да се изчерпва. Група "акционери", които още мечтаят да видят средните си нива на покупки, както и група назначени служители се опитва да изкриви случващото се по улиците и в интернет-пространството. Това не е интересно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от дзаката Разгледай мнение
                      Това за лихвите е абсолютно вярно,но не е за тази тема-тук е за платени драскачи и няма кой да те разбере и подкрепи.Направи нова тема-нещо от рода на"Картел при банките" или "Банковите лихви-вълшебната пръчка за БГ икономиката",която всички икономически грамотни виждат,но никой не говори за това.Аз ще пиша там.
                      Те всички теми са осрани Дзака. Каквато и тема да направи , ще го полазят и там , и ще го залеят с простотия.
                      Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
                        ... кой ще ти дава работа бе тъпа главо???
                        Простите мутренски тикви, като не могат да измислят смислен аргумент, започват с личните нападки.
                        Слушай какво, скункс такъв, ако не бяха тия ТИМаджийски мутри, Галевци, Сикаджии , Висаджии, Мултаци и прочее боклуци, България щеше да е една просперираща и богата държава, с много работа за всички. В този материял не виждам и дума против Фрапорт, а само против ТИМ. И си запиши в тъпата депесарска чутура, че концесионирането на летищата (и двете), от притежателя на най-голямата авиокомпания в страната, е чиста форма на монопол. Което е видно и по цените на билетите!

                        И, между другото, не тимаджии дават хляб на мен, а аз на тях. Което радикално смятам да променя!Чул ли си за движението "Бойкот на ТИМ"!
                        Last edited by SEBULBA; 05.03.2013, 19:41.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
                          Себулба много си се развихрил :-))))) В пейстнатото по-долу, което уж случайно си се натъкнал има много цифри, но всичките са смукани от пръстите на платения драскач, който го е писал. Не сериозно е да хвърлиш едни цифри с много нули стъпили върху предположения и да казваш това е истината. няма да пиша конкретно по всяка глупост, която уж случайно си се натъкнал, но нека погледнем летищата само да вметна, че там конценията е с Фрапорт, ако не знаеш ще ти кажа, че това е един от най-големите летищни оператори в Европа и в съвместното дружество тим притежават 45% останалите са на немците. Хайде да изгоним чуждите инвеститори това казвате Вие ( калинките) и после кой ще ти дава работа бе тъпа главо??? Да изгоним и ЕРП-тата и всеки чужд лев, който е влязал в БГ това ли искате?!?1 Защото според мен с тези си искания на там сте се запътили. Тогава за съжаление не само вие ще сте без работа а и ние. Насочвате недоволството на хората в грешна посока с цел лични интереси, но много хора не го разбират още. Изводи за това си правя от глупостите, които писахте с ОК покрай протестите на "Зелените" не напразно е в кавички последното. Истинския проблем на хората и бизнеса според мен е проблема банков картел в БГ, но срещу банките никой не вика в момента, а те са тези, който точат ликвидност от икономиката. Необосновано високите лихви са ни проблема и докато не се реши това включително законодателно ( примерно фалит на ФЛ) няма да сме добре и ще бъдем бедни. Уникредит,Райфайзен, всики Гръцки банки, Сосиете Генерал, Креди агрикол всики те имат достъп до много евтини пари, но раздават скъпи кредити в БГ обезкървяват бизнеса и населението.
                          Така, че според мен енергията на хората на улицата ( вие сте ми ясни, че гоните лични интереси) се насочва от вас в много грешна посока и ще бъде пропиляна за съжаление.
                          Това за лихвите е абсолютно вярно,но не е за тази тема-тук е за платени драскачи и няма кой да те разбере и подкрепи.Направи нова тема-нещо от рода на"Картел при банките" или "Банковите лихви-вълшебната пръчка за БГ икономиката",която всички икономически грамотни виждат,но никой не говори за това.Аз ще пиша там.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
                            Явно Търговсия Регистър лъже ! Явно и Фрапорт Лъжат, че участват в концесията на двете летища. Явно всички лъжат и немците и чехите !!
                            Ние вярваме в слухове чудесно. Съвсем параноясахте тук бе !

                            Хайде малко по-сериозно !!!
                            Там е работата,че не вярвам на слухове.

                            Коментар


                            • Всеки несъгласен с агресивните болшевишки искания е платен драскач. Кой му плаща - папата в оставка, алтернативния синод или рептилите от Сириус, няма значение. Храчи се срещу всеки авторитет в държавата, докато накрая остане само една хомогенна маса отчаяни, гневни, но лесно манипулирани хорица.Ако не сте забелязали, "демокрация" вече стана мръсна дума, национализация - богоугодна. Вече съм почти сигурен, че накрая само Партията(оная) ще може да "отговори на справедливите искания на протестиращите", и ще осъмнем с някой нов договор около традиционно любимия партиен сектор - енергетиката.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
                                Колкото Енерго Про има участие във собствеността на ЕРП в БГ,толкова и Фрапорт имат участие в концесията на летището.
                                Явно Търговсия Регистър лъже ! Явно и Фрапорт Лъжат, че участват в концесията на двете летища. Явно всички лъжат и немците и чехите !!
                                Ние вярваме в слухове чудесно. Съвсем параноясахте тук бе !

                                Хайде малко по-сериозно !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X